W zeszłym roku po raz pierwszy zabraliśmy Wasze rodziny do Parc Hotel Miramonti do Alpe Di Siusi. Po bardzo udanym wyjeździe zdecydowaliśmy się powiększyć kolejny i w tym sezonie dać Wam dodatkową możliwość zakwaterowania. Do puli naszych rezydencji dorzucamy Rezydencję Amadeus, którą od gondoli dzieli zaledwie 300 metrów (prywatną drogą). Pod sam wyciąg można również dostać się ski busem, którego przystanek znajduje się nieopodal rezydencji.

W rezydencji znajdziecie 4, 5, i 6 – osobowe apartamenty z pełni wyposażonymi aneksami kuchennymi. To zdecydowanie opcja dla tych, którzy wolą przygotowywać posiłki własnym zakresie. W każdym apartamencie są minimum 2 balkony, na których możecie wypić poranną kawę lub popołudniowy aperitif. A może lubicie po ciężkim i zimnym dniu na stoku wygrzać się z kubkiem czekolady przy kominku? Będziecie to mogli zrobić w swoim Living Roomie!

Rodzaje zakwaterowania w rezydencji Amadeus***:

 • Apartament 4-osobowy (ok. 65 m2)

  – 2 sypialnie z łóżkami 2-osobowymi
  – Living room, w którym nikt nie śpi
  – W pełni wyposażony aneks kuchenny
  – 2 łazienki z toaletą
  – balkon lub taras

 • Apartament 5-osobowy (ok. 70 m2)

  – 2 sypialnie z łóżkami 2-osobowymi
  – Living room z łóżkiem pojedyńczym
  – W pełni wyposażony aneks kuchenny
  – 2 łazienki z toaletą
  – balkon lub taras

 • Apartament 6-osobowy (od ok. 79 do 100 m2)

  – 3 sypialnie z łóżkami 2-osobowymi
  – Living room, w którym nikt nie śpi
  – W pełni wyposażony aneks kuchenny
  – 2 łazienki z toaletą
  – balkon lub taras

Udogodnienia

– W pełni wyposażony aneks kuchenny (płyta indukcyjna, kuchenka, zmywarka, mikrofalówka, lodówka, zamrażarka, garnki, talerze, kubki, sztućce, a nawet pralka),
– TV w każdym apartamencie,
– Apartamenty z balkonami,
– Kominek w każdym apartamencie (drewno do kominka dodatkowo płatne)
– Narciarnia,
– Parking (dodatkowo płatny)
– WiFi (dodatkowo płatne)
– Bliskość do wyciągu

Rezydencja nie pobiera kaucji za apartament oraz opłaty za końcowe sprzątanie. Wymagane jest jednak posprzątanie aneksu kuchennego (rozładowanie zmywarki, umycie naczyń, poukładanie naczyń i zastawy stołowej do odpowiednich szafek). W przypadku pozostawienia kuchni nieposprzątanej, przy wykwaterowaniu zostanie naliczona opłata za sprzątanie.

Komplet pościeli, ręczników będzie przygotowany w trakcie check in. Wymiana zgodnie z cennikiem rezydencji. Osoby zakwaterowane w rezydencji są uprzejmie proszone o zabranie własnych środków czystości.