Wieść góralska niesie, że na caluśkim Podhalu nie ma lepszego pensjonatu, a tylko Pani Jadwiga i Pan Stanisław potrafią tak gazdować! Nie bez powodu wracamy do Jagódki po raz kolejny.

Pensjonat położony jest praktycznie na stoku, zaledwie 100 metrów od wyciągów stacji narciarskiej „Małe Ciche”. 4-osobowa kolej krzesełkowa zawiezie Cię na Polanę Zgorzelisko, z której rozlega się malownicza panorama Tatr. Stoki są sztuczne naśnieżanie i oświetlone.  W pobliżu znajdziecie również wypożyczalnie sprzętu narciarskiego, szkółki narciarskie,  a także szałasy regionalne.

Pensjonat swoim gościom oferuje wszystko, co jest potrzebne na udany, rodzinny wypoczynek w górach. Na terenie „Jagódki” znajduje się oczywiście jadalnia, w której nasza ukochana gaździna serwuje niebiańskie przysmaki lokalnej kuchni. Wieczorami spotykamy się w sali zabaw lub przy kominku, rozpalonym przez naszego gazdę. Czytamy książki, oglądamy filmy, malujemy, rysujemy i robimy mnóstwo innych niesamowitych rzeczy.

Jakbyście znudzili się tymi atrakcjami, po dniu spędzonym na stoku gazda zorganizuje dla Was kulig zakończony ogniskiem.

Rodzaje zakwaterowania w Pensjonacie u Jagódki:

  • Pokoje 2, 3 i 4-osobowe

    Pokoje urządzono są typowo w góralskim stylu. Drewno i stonowane materiały, to główne atrybuty wykończenia ich wnętrz. W każdym z pokoi znajduje się oczywiście łazienka z prysznicem i WC.