Przedstawiamy kolejną gwiazdę tegorocznego SNOW DJ WEEK!

Po raz pierwszy  w szwajcarskim LAAX za dekami zobaczycie DJ-a NOZ aka eNOZet Człowieku!

Swoją wyjątkową muzyką rozgrzewał parkiet na nie jednej imprezie. Nie możecie tego przegapić!

DJ NOZ to Dj i impresario, pochodzący z Gdańska. Jeden z najbardziej charakterystycznych polskich dj’ów klubowych.

Ma na swoim koncie legendarne imprezy autorskie i udane występy jako guest dj głównie w Polsce ale też za granicą.

Poza klubowymi setami, które są jego domeną bardzo chętnie występuje z dużym sukcesem na festiwalach (np.: Open’er Festiwal – Polska, Beats 4 Love – Czechy, ParookaVille – Niemcy).

Realizował autorską audycję radiową, zapewniał oprawę muzyczną do pokazów mody i wydarzeń sportowych. Występował w Teatrze Muzycznym w Gdyni, wchodzi w skład zespołu projektu łączącego pokolenia muzyków Albo Inaczej.

Autor kilku serii mixtape’ów. Znany z tworzenia sound systemów klubowych z instrumentalistami, raperami, wokalistami.

Ma na koncie występy z artystami z kraju i zagranicy (The Magician, Sean Paul, Lumidee, Kurtis Blow, Eve, Mc Melodee i wielu innych).

Jako jeden z pierwszych w Polsce łączył muzykę rap i około rapową z elektroniką tworząc gatunek dziś określany jako muzka miejska (urban sound).

W 2012 wydał razem z Warson’em jako NoWar ep’ke, która przez kilka tygodni utrzymywała się na pierwszym miejscu w sprzedaży w szanowanym sklepie muzycznym juno.co.uk.

Okazjonalnie występuje za granicą: Paryż, Barcelona, Dortmund, Duseldorf, El Gouna, Praga.

„Nigdy nie traktowałem dj’ingu jak dyscypliny sportowej wolę dawać ludziom radość i energię na imprezach” – mówi sam Noz. Jednak pod wpływem otoczenia zdecydował się na udział w prestiżowych zawodach Red Bull 3 Style, na których dwukrotnie zdobył vice mistrzostwo polski.