Nie ukrywamy, że od dłuższego czasu planowaliśmy wejść na rynek wyjazdów ADVENTURE z ofertą do Japonii –  miejsca, o którym marzy każdy, kto doznał uczucia szczęścia, jakie daje jazda w puchu. Przygotowanie wyjazdu do Japonii pochłonęło nas całkowicie. Dlaczego? Naszym celem było stworzenie kompletnej oferty, pod którą śmiało podpiszemy się znakiem najwyższej jakości. Jakości ZERO GRAVITY. Dziś, z dumą prezentujemy, naszym zdaniem, najlepszy wyjazd na rynku. A słowo „najlepszy” używamy tu w pełni świadomi jego znaczenia. No dobrze, to właściwie, dlaczego ta Japonia?

Dlaczego warto sprawdzić japoński puch i dlaczego robić to właśnie z nami? 


1. Słynna Japonia – to tu notowane są największe ilości śniegu! Ciężko w to uwierzyć, ale mówimy o 15 m najlepszej jakości puchu w sezonie. Często nawet metr dziennie!

2. Śnieg! To już legenda. Opady przychodzą tu znad Syberii, a śnieg cechuje nie tylko kosmiczna ilość, ale i suchość oraz lekkość!

3. Nieskończone możliwości jazdy backcountry. Zaufajcie nam. NIESKOŃCZONE, dzikie, leśne… Gotowi na freeride życia?

3. Współpracujemy z jedną z 2. najbardziej doświadczonych agencji guidingowych na Hokkaido, w których TEAMie jest Polak – Paweł Kunachowicz – Międzynarodowy Przewodnik Wysokogórski  IVBV / IFMGA. To właśnie pod jego wodzą będziemy eksplorować Japonię. TO WAŻNE!  Waszym przewodnikiem nie będzie przypadkowy instruktor narciarstwa, spędzający sezon w Niseko.

4. Szerokim łukiem będziemy omijać miejsca widoczne z wyciągu, które o już 9:30 rano zamieniają się pola zaorane przez tłumy freeriderów. Na celownik bierzemy ukryte stoki z nietkniętym puchem, często oddalone o 20-60 minut od górnych stacji wyciągów.

5. Bądźmy szczerzy – to wyjazd, do którego trzeba się przygotować kondycyjnie. Nie będziemy tam uprawiać rekreacyjnego narciarstwa. Co się z tym wiąże? Po dniu w powderze, będziemy marzyć o godnym relaksie. Dlatego proponujemy Wam wysokiej klasy rezydencję z apartamentami Premium, restauracją, barem sklepem, a nawet łaźniami Onsen i zakwaterowanie w pokojach 2 – osobowych! Może nic w tym na pierwszy rzut oka specjalnego, jednak na tego typu ski – egzotycznych wyjazdach nie jest to standardem.

5. Nie zabieramy Was na zwyczajny wypad z ekipą, tylko po to pojeździć pod wyciągiem, gdzie po każdym świeżym opadzie śniegu będziecie musieli bić się o swoją linię z tłumem Australijczyków. Lecimy na drugi koniec świata po to, aby wyciągnąć z Japonii to co najlepsze. To wyjazd dedykowany dla pasjonatów jazdy pozatrasowej, którzy już opanowali tę sztukę w stopniu zaawansowanym. Jeśli masz doświadczenie w jeździe poza trasami, w puchu oraz masz nienaganną kondycję fizyczną, to jest to wyjazd stworzony dla Ciebie.

6.  Jesteśmy od 13 lat na rynku. Przez lata zwiedziliśmy i sprawdziliśmy kawał Świata. Dziś, nasze portfolio obejmuje już wyjazdy do ponad 50 krajów. Konsekwentnie realizowana przez nas koncepcja i kierunek działań, pozwoliły nam stać się  specjalistami na polskim rynku. Pracujemy najlepiej i tylko z najlepszymi.

OFERTA WYJAZDU JAPAN POWDER & BACKCOUNTRY 

Masz pytania? Chcesz otrzymać ofertę?

info@zerogravity.pl
+48 22 648 29 10.