Zima nie odpuszcza, a my razem z nią!

Powiemy tak: trudno nas zaskoczyć, ale Wam się udało! To był dla nas czas przełomowy. Pierwszy raz w historii ZERO GRAVITY wystartowaliśmy już w maju z ofertą na WINTER 18/19. Bo na co czekać?! Wiedzieliśmy, że kochacie LAAX i na niejednej bucket liście znajduje się właśnie ta destynacja….jednak Wasze zainteresowanie i liczba rezerwacji przekroczyła nasze oczekiwania. Zdecydowani na spędzenie tygodnia w najlepszej freestyle’owej miejscówce na świecie, mogą odliczać już dni do swoich wyjazdów, natomiast Ci, którzy wahali się z podjęciem decyzji, otrzymują od nas kolejną szansę!

Ogłaszamy LAAX FIRST MINUTE 100 PLN, które obejmuje WSZYSTKIE wyjazdy DO LAAX!

SPRAWDŹ pełną OFERTĘ LAAX WINTER 18/19

Skrócony regulamin promocji:

  1. Promocja LAAX FIRST MINUTE trwa do 30.06.2018 r. do godz. 23:59 lub do wykorzystania puli miejsc objętych promocją  „Laax first minute – 100 PLN”. Limit miejsc do wykorzystania w danej promocji określa Organizator Zero Gravity sp. z o.o. Spółka Komandytowa.
  2. Promocja obejmuje następujące wyjazdy: WARM UP LAAX, ZERO GRAVITY GAMES #1, RELAAX, POWDER WEEK, FAMILY WEEK #1, LAAX OPEN, FAMILY WEEK #2, FAMILY WEEK #3 PURE LAAX #1, FAMILY WEEK #4, FAMILY WEEK #5, FAMILY WEEK #6, HAPPY LAAX #1, HAPPY LAAX #2, UNLIMITED LAAX #1, PURE LAAX #2, UNLIMITED LAAX #2, ZERO GRAVITY GAMES #2, SNOW DJ WEEK, EASTER LAAX.
  3. Upoważnia do zniżki w kwocie 100 PLN/osobę przy wpłacie zaliczki w wysokości 35% ceny całkowitej rezerwacji.
  4. Zniżka nie obejmuje dzieci poniżej 2 roku życia / wolnych łóżek.
  5. Zniżka nie sumuje się z pozostałymi zniżkami (indywidualne, grupowe, kupony) oraz innymi promocjami.
  6. Wyjazd w ofercie promocyjnej może być zrealizowany tylko w przypadku terminowego uregulowania płatności. W przypadku nieterminowej płatności Zero Gravity zastrzega sobie prawo do anulowania umowy  z winy leżącej po stronie Klienta.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.