Nikt nie ma wątpliwości, co do tego, gdzie należy zakończyć sezon. W jednym słusznym miejscu – LAAX – widzimy się juz 7 kwietnia podczas wyjazdu SNOW DJ WEEK, gdzie odpalimy gigantyczne, muzyczne fajerwerki. Jak wiecie, nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. To, że bilety na koncerty BASS ASTRAL x IGO wyprzedały się w Polsce w rekordowym tempie, zainspirowało nas do przekroczenia muzycznych granic. Podczas SNOW DJ WEEK 2019 BASS ASTRAL x IGO zagra dla Was prywatny koncert, DJ NOZ rozpali szwajcarskie parkiety, a chłopacy z THE VERY POLISH CUT OUTS pokażą alpejskiemu światu najlepsze oblicze polskiej muzyki. Nie może Was zabraknąć!

W tym tygodniu wyjazd SNOW DJ WEEK w opcji PROMO! Co więcej, promo łączy się ze zniżką grupową i indywidualną, co oznacza, że stali bywalcy alpejskich resortów mogą liczyć na 310 PLN OFF!

Szczegóły dot. wyjazdu – KLIKNIJ TU

Skrócony regulamin promocji:

  1. Promocja SNOW DJ WEEK obowiązuje do 08.03.2019 do godziny 23.59 lub do wyczerpania puli miejsc i obejmuje wyjazd SNOW DJ WEEK w terminie 07.04 – 14.04.2019.
  2. Upoważnia do zniżki w kwocie 110 PLN/osobę przy wpłacie zaliczki w wysokości 35% ceny całkowitej rezerwacji.
  3. Kwota zniżki uwzględniona jest na stronie organizatora przy opisie wyjazdu.
  4. Zniżka SNOW DJ WEEK sumuje się ze zniżką indywidualną i grupową.
  5. Wyjazd w ofercie promocyjnej może być zrealizowany tylko w przypadku terminowego uregulowania płatności. W przypadku nieterminowej płatności Zero Gravity zastrzega sobie prawo do anulowania umowy  z winy leżącej po stronie Klienta.