Tak! To nie żart!  TYLKO W MAJU wszystkie wyjazdy do LAAX w sezonie 18/19 zdobędziecie w opcji FIRST MINUTE!

Co to dokładnie oznacza? Jedyne takie promo w historii ZERO GRAVITY!

Zdecydowani na podbój Laax otrzymują 500 PLN OFF od osoby! I najważniejsze! FIRST MINUTE obejmuje WSZYSTKIE wyjazdy DO LAAX! Bez znaczenia czy wybierasz się na pełne drużynowej rywalizacji Zero Gravity Games, rodzinny Family Week czy tętniący muzyką i kwietniowym słońcem Snow DJ WEEK!

SPRAWDŹ pełną OFERTĘ LAAX WINTER 18/19

 

UPDATE:

Byliśmy przekonani, że rozpoczęcie przygotowań do sezonu WINTER 18/19, będzie strzałem w 10, bo przecież nie ma nic piękniejszego, jak odliczanie dni do wyjazdu. Jednak Wasze rezerwacje wykroczyły poza granice naszych oczekiwań! Już teraz wiemy, że jest nas znacznie więcej – tych tęskniących za LAAX.  Z jednej strony, z ogromną radością (bo już wiemy, że ze sporą częścią z Was widzimy się w najlepszy resorcie na świecie!), z drugiej, mimo wszystko, z dozą smutku, informujemy, że limit miejsc w ofercie LAAX FIRST MINUTE 500 PLN OFF został wyczerpany.

 

Skrócony regulamin promocji:

  1. Promocja LAAX FIRST MINUTE trwa do 31.05.2018 r. do godz. 23:59 lub do wykorzystania puli miejsc objętych promocją  „Laax first minute – 500 PLN”. Limit miejsc do wykorzystania w danej promocji określa Organizator Zero Gravity sp. z o.o. Spółka Komandytowa.
  2. Promocja obejmuje następujące wyjazdy: WARM UP LAAX, ZERO GRAVITY GAMES #1, RELAAX, POWDER WEEK, FAMILY WEEK #1, LAAX OPEN, FAMILY WEEK #2, FAMILY WEEK #3 PURE LAAX #1, FAMILY WEEK #4, FAMILY WEEK #5, FAMILY WEEK #6, HAPPY LAAX #1, HAPPY LAAX #2, UNLIMITED LAAX #1, PURE LAAX #2, UNLIMITED LAAX #2, ZERO GRAVITY GAMES #2, SNOW DJ WEEK, EASTER LAAX.
  3. Upoważnia do zniżki w kwocie 100 PLN/osobę przy wpłacie zaliczki w wysokości 35% ceny całkowitej rezerwacji.
  4. Upoważnia do dodatkowej zniżki w kwocie 400 PLN/osobę przy opłaceniu całości rezerwacji.
  5. Zniżka nie obejmuje dzieci poniżej 2 roku życia / wolnych łóżek.
  6. Zniżka nie sumuje się z pozostałymi zniżkami (indywidualne, grupowe, kupony) oraz innymi promocjami.
  7. Wyjazd w ofercie promocyjnej może być zrealizowany tylko w przypadku terminowego uregulowania płatności. W przypadku nieterminowej płatności Zero Gravity zastrzega sobie prawo do anulowania umowy  z winy leżącej po stronie Klienta.

Pełny regulamin promocji jest dostępny tutaj.