W tym sezonie zaskoczyliśmy Was nową jakością podróży, a dokładnie standardem PLATINIUM! Podczas wszystkich wyjazdów w Alpy francuskie i włoskie proponowaliśmy Wam transport autokarem o najlepszym standardzie dostępnym na rynku! Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom oraz licznym pytaniom, uruchamiamy opcję dojazdu PLATINIUM również podczas wyjazdu SNOW DJ WEEK 2018 do LAAX! 

Standard Platinium, czyli:

 podnóżki umożliwiające podróż w pozycji półleżącej,
– odległość między fotelami do 120 cm,
– dostęp do Wi-Fi (na terenie Polski),
– dodatkowa przestrzeń na nogi,
– pyszna kawa z ekspresu ciśnieniowego,
– dostęp do kuchenki mikrofalowej i lodówki,
– gniazdka i porty USB przy każdym fotelu

oraz

TRAVEL PACK od Zero Gravity, który sprawi, że podróż w Alpy upłynie jeszcze bardziej komfortowo niż przypuszczaliście!

Zapisałeś się już na wyjazd SNOW DJ WEEK, a chciałbyś skorzystać z usługi Platinium? Nie ma problemu! W Twoim panelu Klienta została dodana opcja UPGRADE, czyli DOPŁATA DO AUTOKARU PLATINIUM (WARSZAWA), dzięki której możesz wykupić dodatkową usługę. Jeżeli potrzebujesz pomocy, napisz do Twojego opiekuna wyjazdu – paulina@zerogravity.pl.

Planujesz wybrać się z nami na wyjazd? To już LAST CALL! Zostały OSTATNIE WOLNE MIEJSCA na wyjazd, zarówno w apartamentach, jak i w opcji dojazdu autokarem PLATINIUM! Koniecznie napisz do nas na info@zerogravity.pl lub dokonaj rezerwacji przez system wybierając z poziomu panelu Klienta opcję dojazdu WARSZAWA – PLATINIUM.