WINTER IS HERE, czyli w tym roku zima w Zero Gravity zaczyna się wcześniej!

Tylko nie myślcie, że to koniec! Wciąż pracujemy nad ofertą zimową 18′ do innych alpejskich regionów! Przygotujcie się na sporo nowych miejscówek i to nie tylko francuskich! O tak, w tym sezonie zamierzamy krzyknąć Ciao Italia! 

Doskonale wiemy, jak tęskniliście za Laax, więc wychodząc na przeciw Waszych oczekiwaniom, oddajemy w Wasze ręce świeżutką ofertę do legendarnego, szwajcarskiego resortu nagrodzonego tytułem World’s Best Freestyle Resort i Switzerland’s Best Ski Resort!

Przed Wami aż 17 wyjazdów o różnorodnej formule! Startujemy już z początkiem grudnia wyjazdem Warm up, który rozgrzeje Was przed wysokim sezonem! Zimę w Laax zamykamy tradycyjnie w kwietniu kultowym już Snow Dj Week’em! W ofercie znajdzie również aż 6 wyjazdów Family Week, których terminy dobraliśmy specjalnie pod daty ferii szkolnych, tak aby Rodziny z każdego województwa mogły podbić najlepsze szwajcarskie stoki!

W ofercie również sporo NOWOŚCI! Laax Session, Pure Laax oraz najnowszy projekt Zero Gravity Games! Co będziemy więcej mówić, po prostu sprawdzajcie oferty, składajcie wnioski urlopowe i korzystajcie z LAAX FIRST MINUTE!

 

 

Pełna LISTA WYJAZDÓW do Laax