ZAKOCHAJ SIĘ W ALPACH <3

Serce rośnie jak obserwujemy na naszych wyjazdach zakochane pary lub pierwsze flirty

WALENTYNKOWY WEEKEND to idealny czas, aby wraz z drugą połówką zaplanować wyjazd w Alpy. Natomiast dla tych, którzy nie znaleźli jeszcze swojego wybranka/wybranki mamy obiecującą wiadomość, że nie jeden związek powstał podczas naszych wyjazdów.

Nie zastanawiaj się tylko bierz swoją miłość lub przyjaciela i jedź z nami! Może tym razem to Ciebie trafi strzała Amora!

Promocja dotyczy wyjazdów:

  1. MUSIC BEAT
  2. GOPRO WEEK
  3. SUNNY SOUND
  4. LEGENDS OF SNOW

Zrób umowę dla 2 osób, użyj kod zniżkowy: WALENTYNKOWEPROMO i zgarnij 150 PLN.

1. Zniżka walentynkowa w wysokości 150 PLN obowiązuje tylko przy zapisie 2 osób na jednej umowie. Kod zniżkowy dotyczy jednej umowy. W przypadku 3 osób na umowie, nadal jest to 150 PLN.

2. Promocja nie łączy się z innymi zniżkami. Tylko umowy, na których są minimum 2 osoby z naliczoną zniżką 150 OFF, widniejącą na formularzu będą brane pod uwagę. Nie ma możliwości dodania zniżki po zakończeniu okresu trwania promocji.

3. Promocja obowiązuje od godziny 12.00 dnia 12.02.16 do 23.59 dnia 14.02.2016. Wyjazd w ofercie promocyjnej może być zrealizowany tylko w przypadku terminowego uregulowania płatności. W przypadku opóźnień Zero Gravity zastrzega sobie prawo do anulowania umowy z winy leżącej po stronie Klienta.

Wszystkie aktualności

Więcej aktualności

Z kim widzimy się w LAAX?

Miejsca znikają z prędkością światła, więc jeżeli zależy Wam na konkretnej rezydencji czy apartamentach, to jest TEN moment!

Czytaj więcej