O tak! Wyjazd Zero Gravity Games do kultowego LAAX zbliża się wielkimi krokami, nasz TEAM dzień i noc pracuje nad najlepszym EVENT PLANem, wypełnionym atrakcjami, aktywnościami i przede wszystkim najróżniejszymi konkurencjami, w których będziecie rywalizować przez cały tydzień! Już teraz podajemy Wam szczegóły!

O co chodzi?

Dobieracie się w 4 – osobowe drużyny, wymyślacie sobie dowolną nazwę zespołu i zgłaszacie się do naszego TEAMu. Podczas wyjazdu, codziennie będziemy Was zaskakiwać zadaniami wymagającymi różnych umiejętności! Nie czujecie się mistrzami jazdy na nartach czy snowboardzie? Nie martwcie się! Przewidzieliśmy to i każda drużyna będzie miała równe szanse, bo konkurencje nie będą tylko sportowe!

Jak zgłosić swoją drużynę?

Jeżeli macie już 4 – osobowy skład, prosimy o wysłane maila z tematem: ZGŁOSZENIE DRUŻYNY NA ZGG na adres info@zerogravity.pl (w mailu podajemy cztery nazwiska uczestników wyjazdu oraz nazwę zespołu) lub w wiadomości priv na FB. Jedziecie we dwoje albo w pojedynkę? A może brakuje Wam jednej osoby do ekipy? Mamy na to rozwiązanie! Jeżeli Wasz skład jest niepełny albo szukacie wolnego miejsca w jakiejś ekipie, już podczas SkiPass&Info Meeting będziemy pomagać Wam budować Teamy! Dodatkowo, w poniedziałek w Laax zorganizujemy jeszcze jedno specjalne spotkanie integracyjno – zapisowe! Nikt nie zostanie bez szansy uczestnictwa w rozgrywkach!

O co walczymy?

O banagerowe nagrody od naszych sponsorów! Na naszym wydarzeniu na FB, będziemy na bieżąco informować Was o nagrodach! Ich pula rośnie w ekspresowym tempie i jej wartość na dzień dzisiejszy, tj. 24.11.2017 r., wynosi 15.000,00 zł! Już teraz możemy Wam zdradzić, że drużyna, która zajmie I miejsce zgranie full pakiety na kwietniowy SNOW DJ WEEK!