Wychodząc naprzeciw Waszym potrzebom prezentujemy Wam kolejny świetny sposób na to, żeby Wasze zimowe wyjazdy z Zero Gravity były jeszcze bardziej doskonałe! Od tego sezonu, na nasze francuskie wyjazdy będziecie mogli zamówić jedzenie, które będzie dostarczone w dniu przyjazdu bezpośrednio do rezydencji.

Dostępne są dwa rodzaje zakupów: dieta pudełkowa (gotowe posiłki) lub kupno produktów spożywczych z dostawą do apartamentu  Zakupy są dowożone do rezydencji lub danego pokoju w dzień przyjazdu. Nie jest możliwe zrobienie zakupów podczas pobytu. Nie ma minimalnej kwoty wartości zamówienia, a koszty dostawy są uzależnione od wartości zamówienia. Od kwoty 150 € dostawa jest darmowa. Zamówienie można składać najpóźniej na 5 dni przed przyjazdem (czyli we wtorek), tak, aby mieć stu procentową pewność, że wszystkie produkty będą dostępne.

Dieta pudełkowa dostarczana jest również w dzień przyjazdu (sobota). Posiłki rozparcelowane na cały tydzień, w których skład wchodzi: 7 śniadań + 7 drugich śniadań (prowiant na stok) + 6 obiadów. Jak to jest zapakowane? Każdy dzień w 1 pudełko- dzień składa się z 2 kartonów – które złożone są z świeżych oraz nieprzetworzonych produktów gotowych do ugotowania/usmażenia (np, makaron, stek, fasolka zielona). Do każdego pudełka jest dołączona instrukcja po francusku i angielsku.

Zamówienia można składać przez poniższy link:
http://zerogravity.offcourses.eu

UWAGA!

Bardzo prosimy o podawanie numeru telefonu przy składaniu zamówienia, w celu umożliwienia kontaktu dostawcy, aby umówić się na dostawę i odbiór zakupów- najczęściej jest to w recepcji rezydencji, zawsze i tylko w sobotę.