LAAX FIRST MINUTE 100 PLN OFF !

WINTER IS HERE, czyli tego jeszcze nie było!

W tym sezonie zaskakujemy Was podwójnie!

Już TERAZ, jako pierwsi na rynku wyjazdów aktywnych, startujemy z ofertą zimową! Zbierajcie ekipę i planujcie swój zimowy urlop, który spędzicie w modnym LAAX!

Co jeszcze? Do tego dorzucamy kolejne promo! Po wyczerpaniu puli miejsc w ofercie – 300 zł OFF, dajemy Wam kolejną szansę na złapanie wyjazdu do Laax w opcji PROMO!

Zdecydowani na podbój Laax otrzymują 100 PLN OFF od osoby! I najważniejsze! FIRST MINUTE obejmuje WSZYSTKIE wyjazdy! Bez znaczenia czy wybierasz się na Zero Gravity Games, Happy Laax czy Snow Dj Week! Wiemy, że ciężko uwierzyć, ale promocja obejmuje każdy wyjazd do Laax! 

A może marzy Wam się rodzinny Family Week podczas ferii zimowych? Jeśli tak, to zaznaczajcie daty ferii zimowych w kalendarzu i zgarniajcie – 100 PLN dla każdego członka rodziny!

Skrócony regulamin promocji:

  1. Promocja FIRST MINUTE obowiązuje do wyczerpania puli miejsc objętych promocją.
  2. Upoważnia do zniżki FIRST MINUTE w kwocie 100 PLN/osobę przy wpłacie zaliczki w wysokości 35% ceny całkowitej rezerwacji.
  3. Zniżka FIRST MINUTE LAAX sumuje się ze zniżką indywidualną.
  4. Zniżka FIRST MINUTE LAAX nie sumuje się ze zniżką grupową.
  5. Wyjazd w ofercie promocyjnej może być zrealizowany tylko w przypadku terminowego uregulowania płatności. W przypadku nieterminowej płatności Zero Gravity zastrzega sobie prawo do anulowania umowy  z winy leżącej po stronie Klienta.

Pełny regulamin promocji jest dostępny TUTAJ.

Jak skorzystać?

W przypadku pytań o ofertę i promocję skontaktuj się z nami: info@zerogravity.pl.