Isola 2000 to jeden z pierwszych narciarskich resortów w południowych Alpach. Najstarszy, ale absolutnie nie przestarzały. Wytrawny! W wyścigu o tytuł mekki narciarstwa i snowboardingu na południu Francji nieustannie wysuwa się na prowadzenie.

Wpisana w kształt koła, otoczona 15 szczytami, rozpostarta na obszarze ponad 2000 ha – Isola 2000 to miejsce, które wręcz onieśmiela różnorodnością. To kompaktowe połączenie licznych tras, nowoczesnych wyciągów i atrakcji górskich. Heliskiing czy paralotniarstwo to tylko przedsmak tego, co może zaoferować ten przepiękny resort.

Isola przyciąga także bogatą bazą noclegowa, wellness i spa, niezliczonymi sklepami, punktami usługowymi oraz oczywiście tym, czego we Francji zabraknąć nie może – restauracjami, serwującymi absolutnie wszystko czego zapragniesz, ale przede wszystkim wybitne specjały kuchni francuskiej ze śródziemnomorskim akcentem.

Wisienką na torcie jest unikalny klimat miejsca, wynikający z jego położenia ­ 2000m n.p.m, zaledwie 90 km od Lazurowego Wybrzeża, pozwalający na korzystanie z doskonałych warunków śnieżnych, w pełnym, śródziemnomorskim słońcu.

Tylko tutaj zaznacie prawdziwego pomieszania zmysłów. Śródziemnomorska bryza w środku zimy, doskonałe warunki śniegowe i cudowne południowe słońce! Tylko tutaj zaznacie prawdziwego pomieszania zmysłów.

Dane regionu

Trasy

razem: 47 tras (120 km)

zielone: 7 (14 km)
niebieskie: 21 (59 km)
czerwone: 9 (33km)
czarne: 4 (14 km)

Wyciągi

razem: 19
gondola: 2
krzesła: 7
orczyki : 10

Snowpark

TAK

Przedszkole narciarskie

TAK

Resort oferuje

rodzin z dziećmi, początkujących i średniozaawansowanych narciarzy

Położenie

1 800 – 2 600 m n. p. m.

Mapa tras

Mapa tras

Zakwaterowanie

Les Terrasses d'Isola***

Przeczytaj więcej o tym zakwaterowaniu