Sardynia – druga pod względem wielkości wyspa na Morzu Śródziemnym nazywana jest Karaibami Europy – ogromnego wyboru serów, kulinarnego zamiłowania do tradycji i co najważniejsze występuje tam efekt termiki. Plusy wyjazdu w maju? Piękne słońce, za który tęsknimy po mroźnej zimie, ciepło i równy wiatr. Mało? No przecież! Wino i owoce morza, z których też słyną Włochy, a my wiem gdzie Cię zabrać żeby dobrze zjeść.

Is Solinas, jest wyśmienitym miejscem do nauki kitesurfingu – płytka woda i kierunek wiatru side-on shore. Piaszczyste dno, plaża, czysta woda, równy wiatr dopychający do brzegu . Do tego spory akwen do pływania z górami w tle.

Dla zaawansowanych riderów, chcących szlifować nowe tricki, mamy całkiem głęboką wodę, gdzie na pro campie będzie mogli skakać bez obawy o upadki połączone z uderzeniem od dno. Statystyka mówi, że na spocie wieje 80% dni w miesiącu. Dzięki termice oraz efektowi dyszy, spot Is Solinas zapewnia codziennie dobre warunki wiatrowe do uprawiania kitesurfingu.

STATYSTYKI WIATROWE

Zrzut ekranu 2019-04-07 o 14.07.09

Dane regionu

Zakwaterowanie

Porto Pino Villa

Zapraszamy do nowo wybudowanej rezydencji w Porto Pino położonej zaledwie 200m od morza. Apartament może pomieścić 6 osób, składa się z dwóch poziomów połączonych wewnętrznymi schodami. Pomieszczenia są klimatyzowane urządzone w nowoczesnym stylu.
Przeczytaj więcej o tym zakwaterowaniu