Resort, który ma rzeszę swoich fanów! Oferuje Wam 2000 hektarów domeny narciarskiej, 100 km wyznaczonych i oznakowanych nartostrad, z czego 37 km jest sztucznie zaśnieżanych, co pozwala na utrzymanie optymalnych warunków narciarskich przez cały sezon.

SuperDévoluy oraz La Joue du Loup to dwie stacje masywu Dévoluy połączone obszarem narciarskim, znajdujące się w departamencie Alpy Wysokie w samym sercu francuskich Alp Południowych. SuperDévoluy znany z charakterystycznego budynku Bois d’Aurouze zapewnia również nowoczesne rezydencje powstałe w latach dwutysięcznych, z kolei bliźniacza stacja La Joue du Loup, to ciche i naturalne alpejskie miasteczko.

100 km tras narciarskich to nie wszystko, co oferuje Wam SuperDévoluy. Znajdziecie tu również; tereny do jazdy poza trasami oraz snowpark. Snowpark o zapadającej w pamięć nazwie „Le Mushroom’s Park” znajduje się na wysokości 2000 m n.p.m. i zajmuje 2 hektary. Jest to znakomita propozycja dla początkujących i średniozaawansowanych rider’ów, którzy chcą spróbować swoich sił bądź poćwiczyć nowe ewolucje na hopach i railach. Shaper Johan zapewni Wam dobrze przygotowane przeszkody, a także trochę dobrej, przyjemnej dla rider’skiego ucha muzyki z głośników.

W stacji narciarskiej wszędzie jest blisko i wszystko jest dosłownie „na wyciągnięcie ręki”. Jest tutaj bardzo kameralnie, ale nie oznacza to, że wieje nudą. Na stoku możecie odpocząć w barze Le Vi Ai Pi Altitude, gdzie możecie nie tylko napić się piwka czy lemoniady, ale także posłuchać setów dj-skich. Po stoku, dla spragnionych imprez typu après-ski, Le Loft zapewni Wam dobrą zabawę w dobrym towarzystwie. A dla spragnionych dodatkowych wrażeń, dwa kluby nocne La Fournaise i Le Chalet oferują swoje parkiety wszystkim miłośnikom wieczornych aktywności.

SuperDévoluy to świetny pomysł na narty i snowboard w opcji imprezowej za bardzo przystępną cenę.

Trasy

razem: 55 tras (100 km)

zielone: 9 tras
niebieskie: 27 tras
czerwone: 14 tras
czarne: 5 tras

Wyciągi

razem: 23

gondola: 1
krzesła: 5
orczyki: 14
taśmy dla dzieci: 3

Snowpark

TAK

Przedszkole narciarskie

TAK

Resort oferuje

każdego

Położenie

1 500 – 2 500 m n. p. m.

Mapa tras

Mapa tras

Zakwaterowanie

Les Chaumettes***

Jeśli szukasz stacji narciarskiej, w której wszytko jest w „zasięgu ręki”, z zapleczem imprezowym i przyjemną rezydencją blisko stoku, a to wszystko za bardzo przystępną cenę- to zapraszamy do Les Chaumettes***. To rezydencja oferująca apartamenty w typowym górskim standardzie z przepięknym widokiem na ośrodek narciarski i okoliczne szczyty górskie. Dodatkową zaletą jest położenie rezydencji- wyciągi narciarskie oraz centrum stacji znajdują się zaledwie 150 metrów od rezydencji. W podstawowej cenie wyjazdu zawarte jest zakwaterowanie w living roomie.
Przeczytaj więcej o tym zakwaterowaniu