W tym sezonie z dumą wołamy CIAO ITALIA! Południowy Tyrol, magiczne Dolomity, 175 km szerokich, bezpiecznych tras, włoskie słońce, znakomita pizza, luksusowy hotel ze strefą SPA i wielokrotnie nagradzany region, czyli dolce vita! Pakujcie narty, smarujcie deski i ruszajcie z nami na familijny tydzień w istnie włoskim stylu, po brzegi wypełniony spaghetti, szkoleniami i animacjami, zarówno dla dzieci i dorosłych! W tym sezonie nie może Was zabraknąć w grande famiglia Zero Gravity!

Chyba nie ma wśród nas osób, które nie kochają Włoch! Tego kraju nie da się nie lubić. Wakacyjny luz, nieschodzący z twarzy uśmiech, znakomita kuchnia, a do tego jedne z lepszych na świecie warunków do uprawiania sportów zimowych. Co więcej, LA FAMIGLIA ITALIANA to tydzień jednej, wielkiej uczty kulinarnej. Włosi będą nas codziennie rozpieszczać przepysznymi śniadaniami i kilkudaniową obiadokolacją! Buon appetito! A gdyby tak dodać do tego szkolenia dla Bombli i Bomb Ridersów prowadzone przez wyselekcjonowanych, polskich instruktorów, niezliczoną ilość dodatkowych atrakcji, popołudniowe animacje, zajęcia ruchowe i plastyczne pod opieką Team’u Zero Gravity, czy wspólny wieczorny seans filmowy? Brzmi jak marzenie? Pozwól nam je spełnić!

Alpe di Susi to region stworzony dla Rodzin z dziećmi. Szerokie, bezdrzewne trasy, wyciągi z dodatkowymi zabezpieczeniami, gwarantujące dzieciom bezpieczeństwo podczas jazdy, a do tego słońce, które dostajecie prawie zawsze w pakiecie (aż 250 dni słonecznych w roku)! W tym roku nasza oferta została rozszerzona o wariant zakwaterowania w apartamentach. Amadeus*** to komfortowa rezydencja, położona tuż obok wyciągu i centrum miejscowości.

*Prosimy pamiętać, że jeżeli w apartamencie, w którym jest zakwaterowane dziecko lub osoba małoletnia (osoba poniżej 18 roku życia) pozostaną wolne miejsca, należy wykupić odpowiednią liczbę opcji dodatkowej „WOLNE ŁÓŻKO”. Wówczas jest to jednoznaczne z rezerwacją całego apartamentu.

Zakwaterowanie

Amadeus***

W rezydencji Amadeus*** znajdziecie 4, 5, i 6 - osobowe apartamenty z pełni wyposażonymi aneksami kuchennymi. To zdecydowanie opcja dla tych, którzy wolą przygotowywać posiłki własnym zakresie. W każdym apartamencie są minimum 2 balkony, na których możecie wypić poranną kawę lub popołudniowy aperitif. A może lubicie po ciężkim i zimnym dniu na stoku wygrzać się z kubkiem czekolady przy kominku? Będziecie to mogli zrobić w swoim Living Roomie! W cenie podstawowej zawiera się zakwaterowanie w sypialni.
Przeczytaj więcej o tym zakwaterowaniu

Region

Val Gardena - Alpe di Siusi

Alpi di Susi, czyli przestronna i słoneczna hala wysokogórska w Południowym Tyrolu we Włoszech. Miejsce uznawane za jeden z najlepszych i najlepiej dostosowanych alpejskich ośrodków narciarskich dla rodzin z dziećmi. Regularnie otrzymuje prestiżowe wyróżnienia przewodnika narciarskiego ADAC za programy tworzone z myślą o najmłodszych i wprowadzane udogodnienia.
Przeczytaj więcej o regionie

Transport

Na szczęście minęły już czasy, kiedy dojazd do Austrii czy Włoch zajmował dwa dni. Dzięki dobrze rozwiniętej sieci dróg i autostrad, czas podróży do wszystkich ski-resortów znacznie się skrócił. W podstawowej cenie wyjazdu skalkulowany jest dojazd własny. Poniżej znajdziecie kilka szczegółów, które ułatwią Wam bezproblemowe dotarcie do celu – Alpe di Siusi. A może wybieracie opcję samolotową? Nasi specjaliści pomogą Waszej Rodzinie w wyborze odpowiednich linii lotniczych, zarezerwują dla Was lot, a także zaproponują możliwości transferu z/na lotnisko.
Dojazd własny

SUGEROWANA TRASA:
Sugerujemy trasę przez Łódź, Wrocław, Drezno, Norymbergę, Monachium, Innsbruck i dalej w kierunku Siusi. Odległość z Warszawy wynosi 1344 km, a podróż samochodem trwa ok 14-15 h.


ALPIN – RESIDENCE AMADEUS

CHECK IN:
KIEDY? Sobota, 26.01.2019 od godziny 16:00 do 20:00. W przypadku późniejszego zakwaterowania prosimy o kontakt z rezydentem.
GDZIE? Recepcja rezydencji Alpin – Residence Amadeus
Rezydent biura Zero Gravity będzie czekał na Was w recepcji do godziny 19:00. Po dojechaniu do Alpin – Residence Amadeus istnieje możliwość opłacenia parkingu bezpośrednio w recepcji hotelu.

ADRES REZYDENCJI:
ALPIN – RESIDENCE AMADEUS
Burgfriedenstrasse 31
Siusi – Seis, Włochy

NUMER DO REZYDENTA ZERO GRAVITY:  zostanie podany w mailingu przedwyjazdowym

PARKING:
Na czas pobytu samochód można pozostawić na garażu za opłatą 3 EUR/dzień. Opłaty za parking można dokonać w trakcie check-in

CHECK OUT:
KIEDY? Sobota, 02.02.2019 do godziny 11:00 
(dokładną godzinę wykwaterowania przekaże rezydent Zero Gravity w trakcie wyjazdu / w razie chęci wyjazdu w sobotę dokładną godzinę wykwaterowania należy ustalić z recepcją do czwartku – 31.01.2019)

Przeczytaj więcej o transporcie

Szkolenie

Zero Gravity zapewnia najwyższe i najnowocześniejsze standardy szkoleń. Z nami możesz być pewien, że osiągniesz swój cel.  Nie ważne czy dopiero zaczynasz swoją przygodę, czy chcesz podszkolić umiejętności techniczne.

Podczas wyjazdu zapraszamy na:

– Szkolenie całodniowe dla dzieci 4 – 9 lat – BOMBLE SKI / SNB (szkolenie trwa 6 dni w godzinach 10.00 – 15.00 w tym godzinna przerwa obiadowa. Grupa min 4 max 6 os) – 1100 PLN/os. Zapisy na miejscu – 1300 PLN/os. Obiad dodatkowo płatny.
– Szkolenie całodniowe dla młodzieży 10 – 15 lat – BOMBRIDERS SKI / SNB (szkolenie trwa 6 dni w godzinach 10.00 – 15.00 w tym godzinna przerwa obiadowa. Grupa min 4 max 6 os) – 1100 PLN/os. Zapisy na miejscu – 1300 PLN/os. Obiad dodatkowo płatny.
– Szkolenie dla dzieci 4 – 9 lat – BOMBLE SKI / SNB – I panel (szkolenie trwa 6 dni w godzinach 10.00 – 12.00) lub II panel (szkolenie trwa 6 dni w godzinach 13.00 – 15.00) – 800 PLN/os. Zapisy na miejscu 1000 PLN/os. W cenę nie jest wliczony posiłek.
– Szkolenie dla młodzieży 10 – 15 lat – BOMBRIDERS SKI / SNB – I panel (szkolenie trwa 6 dni w godzinach 10.00 – 12.00) lub II panel (szkolenie trwa 6 dni w godzinach 13.00 – 15.00) – 800 PLN/os. Zapisy na miejscu 1000 PLN/os. W cenę nie jest wliczony posiłek.
– Szkolenie techniczne indywidualne SKI/SNB (1 h/1 os) – 150 PLN/os. Zapisy na miejscu 200 PLN/os,
– Szkolenie techniczne indywidualne SKI/SNB (1 h/2 os) – 200 PLN/2 os. Zapisy na miejscu 300 PLN/2 os,

Zachęcamy do wykupienia szkolenia przed wyjazdem. Podejmując decyzję dopiero na wyjeździe ryzykujesz, że w grupie na Twoim poziomie zaawansowania nie będzie miejsc lub grupa ta nie utworzy się. Dodatkowo koszt zapisu na szkolenie w trakcie wyjazdu wzrasta o 200 PLN.

Przeczytaj więcej o szkoleniu

Cena

CENA PODSTAWOWA ZAWIERA:

 • zakwaterowanie w rezydencji Amadeus w sypialni w apartamencie 4,5 lub 6-osobowym,
 • skipass dla dzieci urodzonych po 30.11.2010 roku (6 dni jazdy, Alpe di Siusi – Val Gardena),
 • obowiązkowe ubezpieczenie turystyczne – KL (10 000 EUR)/NNW (2 000 EUR)/BP (200 EUR) ze zwyżką za amatorskie uprawianie sportów zimowych w okresie obowiązywania skipassu (6 dni),
 • podatek zapewniający obsługę Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego – 10 PLN/os,
 • opiekę rezydenta,
 • pościel i ręczniki,
 • końcowe sprzątanie apartamentu (wymagane jest sprzątnięcie aneksu kuchennego, rozładowanie zmywarki, umycie i odłożenie naczyń do szafek, w innym wypadku rezydencja pobierze opłatę za sprzątanie apartamentu),
 • bezpłatne atrakcje wyjazdu wynikające z programu (atrakcje prowadzone są na terenie Parc Hotel Miramonti).

Rezydencja nie akceptuje zwierząt.

Skipassy są imienne. Aby dziecko otrzymało skipass to prosimy o wysłanie na adres mailowy: info@zerogravity.pl zdjęcia i kopii dokumentu tożsamości lub paszportu najpóźniej do 11.01.2019 roku.

1) Na cenę imprezy wyrażoną w PLN składa się suma kwot w złotówkach oraz w walucie zagranicznej (EUR lub CHF). Część w walucie zagranicznej przeliczana jest raz dziennie na złotówki wg kursu średniego NBP. Pakiet w walucie zagranicznej po przeliczeniu wg aktualnego kursu w zakresie zmian +/– 10 PLN nie generuje zmiany ceny imprezy.
2) Zero Gravity zastrzega sobie możliwość zmiany ceny w opublikowanych ofertach w zależności od dostępności miejsc w danej taryfie.

CENA PODSTAWOWA NIE ZAWIERA:

 • dojazdu autokarem, przelotu samolotem, transferu na trasie lotnisko – resort – lotnisko,
 • wyżywienia,
 • skipassu dla osób urodzonych przed 30.11.2010 roku,
 • taksy klimatycznej w wysokości 19 EUR/osobę (dla osób powyżej 13 roku życia, opłata może ulec zmianie),
 • opłaty za sprzątanie apartamentu – 65 EUR/ap. 4 i 5-os, od 70 do 75 EUR/ap 6-os. wymagane jest sprzątnięcie aneksu kuchennego, rozładowanie zmywarki, umycie i odłożenie naczyń do szafek,
 • dopłaty do rozszerzenia skipassu o region Dolomiti Superski – 19 EUR/dorośli, 13 EUR/dzieci (opłata może ulec zmianie),
 • ubezpieczenia od kosztów rezygnacji – 190 PLN/os,
 • opłaty za posiłek dzieci w trakcie szkolenia narciarskiego,
 • pozostałych usług wynikających z cennika rezydencji,
 • dodatkowo płatnych atrakcji wyjazdu wynikających z programu.

CENA OPCJONALNIE:

UBEZPIECZENIE:

 • ubezpieczenie SKI/SNB:
  – wariant COMFORT – 60 PLN/os,
  – wariant PREMIUM, zalecany przy wyjazdach do Laax – 120 PLN/os,
  – wariant VIP – 240 PLN/os,
 • ubezpieczenie od kosztów rezygnacji – 190 PLN/os (wykupienie możliwe wyłącznie podczas robienia umowy)

SZKOLENIE:

 • szkolenie SKI/SNB dla dzieci 4-9 lat (BOMBLE, grupa min 4 max 6 os) – 1100 PLN/os,
 • szkolenie SKI/SNB dla młodzieży 10-15 lat (BOMBRIDERS, grupa min 4 max 6 os) – 1100 PLN/os,
 • Szkolenie techniczne indywidualne SKI/SNB (1 h/1 os) – 150 PLN/os. Zapisy na miejscu 200 PLN/os,
 • Szkolenie techniczne indywidualne SKI/SNB (1 h/2 os) – 200 PLN/2 os. Zapisy na miejscu 300 PLN/2 os.

OPCJE DO ZAKWATEROWANIA:

 • miejsce parkingowe w garażu – 6 EUR/auto/dzień (w tym jest już opłata za WiFi; nie jest wymagana wcześniejsza rezerwacja),
 • dostęp do WiFi – 3 EUR/dzień/apartament (w przypadku opłacenia garażu, WiFi bezpłatnie),
 • dodatkowe sprzątanie apartamentu – zgodnie z cennikiem rezydencji,
 • wymiana ręczników i pościeli – zgodnie z cennikiem rezydencji,
 • wolne łóżko – 1290 PLN,
 • drewno do kominka – 16 EUR/10 kg + 10 EUR obowiązkowej opłaty za sprzątanie.

INNE:

 • skipass dla osoby dorosłej (i urodzonej przed  29.11.2002) – 1030 PLN,
 • skipass dla osób urodzonych między: 29.11.2002 a 30.11.2010  – 730 PLN,
 • dopłata do rozszerzenia skipassu o region Dolomiti Superski – 19 EUR/dorośli, 13 EUR/dzieci (opłata może ulec zmianie).

Ubezpieczenie

Każdy uczestnik wyjazdu jest obligatoryjnie ubezpieczany w TU AXA w wariancie, który zawiera zwyżkę za amatorskie uprawianie sportów zimowych na okres ważności skipassu (6 dni). Ubezpieczenie obowiązuje w trakcie pobytu poza granicami RP na wyjeździe i obejmuje:

KL z assistance: 10 000 EUR
NNW (bez tabeli skręcenia i zwichnięcia): 2 000 EUR
BAGAŻ PODRÓŻNY: 200 EUR
KOSZTY RATOWNICTWA: 5 000 EUR

Pamiętaj! Za naszym pośrednictwem możesz też wykupić ubezpieczenie od kosztów rezygnacji. Opcja ta jest dostępna tylko podczas generowania umowy w systemie rezerwacyjnym. Sprawdź dostępne opcje TUTAJ.

Przed wyjazdem w najbliższym oddziale NFZ warto również wyrobić kartę EKUZ – EUROPEJSKĄ KARTĘ UBEZPIECZENIA ZDROWOTNEGO. Z doświadczenia wiemy, że placówki medyczne działają zdecydowanie sprawniej jeśli pacjent ma ze sobą kartę EKUZ.

Przeczytaj więcej o ubezpieczeniach