To już ten moment! Rodzice rozgrzewają się przed wysokim sezonem, a nasze Bomble wskakują w buty narciarskie i stawiają swoje pierwsze kroki na tatrzańskich stokach! Codzienne zajęcia pod okiem wykwalifikowanych instruktorów, autorski program atrakcji zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, kameralna, rodzinna atmosfera, czyli witamy zimę u naszej „Jagódki”!

Bomble Narciarskie Przedszkole to znane wszystkim wyjazdy w istnie kameralnej, familijnej formule! Stawiamy na pełną integrację, najwyższą jakość szkoleń i zarażanie najmłodszych sportową pasją!
Jak co roku, ruszamy do ulubionego i sprawdzonego miejsca, czyli Małego Cichego. Na Bombli czekać będzie kadra Zero Gravity, pod której czujnym okiem, odbywać będą się autorskie szkolenia narciarskie. W ciągu dnia najmłodsi będą rozwijać swoje narciarskie umiejętności w małych, max. 4 – osobowych grupach, popołudnia natomiast wypełnione będą animacjami, zajęciami artystycznymi i ruchowymi.

Zakwaterowanie

Pensjonat "U Jagódki"

Chyba wszyscy wiedzą czym jest góralska gościnność i otwarte serce. Gospodarze pensjonatu "U Jagódki" dokładają wszelkich starań, aby Goście czuli się jak w domu. To wyjątkowe miejsce, w którym nie tylko odpoczniesz w otulinie świerkowych lasów Tatrzańskiego Parku Narodowego, ale też zjesz przepyszne domowe specjały przyrządzone w iście góralskim stylu.
Przeczytaj więcej o tym zakwaterowaniu

Region

Małe Ciche

Małe Ciche to maleńka, wyjątkowo malownicza wioska położona w sercu "samiuśkich Tater". W 2015 roku stacja została wybrana "Najlepszą Stację Narciarską Małopolski". Jeśli bliskie jest Wam powiedzenie: “cudze chwalicie, swego nie znacie” to miejsce jest właśnie dla Was.
Przeczytaj więcej o regionie

Transport

W odróżnieniu od wyjazdów zagranicznych, wyjazdy krajowe nie wiążą się z długą i uciążliwą podróżą. Zero Gravity nie zapewnia zorganizowanego transportu w ramach wyjazdu, dlatego jedyną dostępną opcją jest dojazd własny.
Dojazd własny

SUGEROWANA TRASA:

Sugerujemy trasę przez Radom, Kielce, Kraków, Nowy Targ i dalej do Małego Cichego. Odległość z Warszawy to 420km, a podróż samochodem trwa ok. 5-6h.


CHECK IN:
KIEDY? Wtorek, 2.01.2018 od godziny 14:00
GDZIE? Pensjonat „U Jagódki”

NUMER DO REZYDENTA ZERO GRAVITY: zostanie podany w mailingu przedwyjazdowym na około 10 dni przed rozpoczęciem wyjazdu

ADRES REZYDENCJI:
PENSJONAT U Jagódki
Małe Ciche 81a, Murzasichle

CHECK OUT:
KIEDY? Poniedziałek, 08.01.2018 do godziny 13:00 (zostanie udostępniona sala oraz łazienka, z której Klienci Zero Gravity będą mogli skorzystać po szkoleniu i przygotować się do obiadu)

Przeczytaj więcej o transporcie

Atrakcje

Bomble Przedszkole Narciarskie to przede wszystkim wyjazd, podczas którego Najmłodsi oswajają się z nartami, a Starszaki szlifują już technikę jazdy podczas odpowiednio dobranych szkoleń! Jednak nie samymi nartami człowiek żyje! Po zajęciach na stoku, zapewniamy Bomblom masę atrakcji, gier i zabaw, tak aby każde popołudnie było magicznym wyjazdowym wspomnieniem! Urozmaicony, autorski program zajęć, zabawy pod opieką wykwalifikowanej kadry, to przede wszystkim czas wolny dla Rodziców! A i o Was nie zapomnieliśmy! Przygotowaliśmy również dodatkowe atrakcje dla Dorosłych, więc będzie się działo! Nie zapominajcie, że dzielić nas będzie tylko 12 km od Zakopanego. Kto chętny na Kasprowy?

Poniżej lista przykładowych atrakcji na wyjeździe. Szczegółowy event plan będzie przesłany w mailingu przedwyjazdowym.

Zajęcia dla Bombli
Dzieci potrafią zaskakiwać swoimi niekończącymi się pokładami energii, a my mamy sprawdzone sposoby na jej spożytkowanie! Jedno jest pewne: z Zero Gravity nie ma czasu na nudę! Aby zagospodarować najmłodszym popołudniowy czas, a Rodzicom podarować chwilę tylko siebie, organizujemy wspólne aktywności! Program zajęć uzależniony jest wieku dzieci oraz ich potrzeb, od kreatywnych gier i zabaw, po animacje ruchowe, wspólne lepienie bałwana, bitwy na śnieżki, zagadki umysłowe czy konkurencje plastyczne!  
Przeczytaj więcej o atrakcjach

Cena

Cena podstawowa zawiera:

 • zakwaterowanie w pensjonacie „U Jagódki” w pokoju 2, 3 lub 4 osobowym (6 noclegów),
 • pełne wyżywienie (3 posiłki),
 • pościel,
 • parking,
 • opiekę rezydenta,,
 • kulig dla dzieci,
 • podatek zapewniający obsługę Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego – 10 PLN/os.

Cena podstawowa nie zawiera:

 • dojazdu,
 • ręczników (nie ma możliwości dokupienia),
 • szkolenia dla bombli – 850 PLN,
 • skipassu dla dzieci 4-8 lat – 290 (cena z sezonu 2016/2017 i może ulec zmianie),
 • skipassu dla osoby dorosłej – 360 PLN (cena z sezonu 2016/2017 i może ulec zmianie),
 • kaucji za skipass – 10 PLN, (cena z sezonu 2016/2017 i może ulec zmianie),
 • kuligu dla osób dorosłych – 20 PLN/os, (cena z sezonu 2016/2017 i może ulec zmianie),
 • ubezpieczenia NNW/KL,
 • ubezpieczenia kosztów rezygnacji (koszt na zapytanie),
 • dopłaty do szkolenia indywidualnego w przypadku dzieci zaczynających naukę od ‚0’ lub wymagających takiego szkolenia – 150 PLN/dzień (ok. 3 dni).

Cena opcjonalnie:

 • ubezpieczenia kosztów rezygnacji – 100 PLN/os,
 • wolne łóżko – 330 PLN,
 • łóżeczko dla dziecka w wieku 0 – 2 lata – 40 PLN.

Ubezpieczenie

W przypadku wyjazdów krajowych Zero Gravity nie ubezpiecza dodatkowo uczestników zarówno KL jak i NNW, ponieważ wystarczająca opcją jest ubezpieczenie w NFZ. Opcja ta jest dostępna na specjalne życzenie Klienta i wyceniana indywidualnie.
Przeczytaj więcej o ubezpieczeniach
Cena za osobę od

1110 zł

Zarezerwuj
Dostępne promocje