„If you need something, create it” i tak też właśnie się stało! Family Surf Week to pierwszy na rynku wyjazdów aktywnych, kompleksowy produkt, który jest odpowiedzią na wszystkie rodzinne potrzeby. O czym mowa? Już tłumaczymy, ale najpierw zamknijcie oczy i wyobraźcie sobie najbardziej riderski resort, portugalską gościnność, plaże skąpane w mocnych promieniach słońca. Mamy to? W takim razie dodajemy jeszcze codzienne szkolenia surfingowe dla Dzieci i Rodziców, popołudniowe animacje, zajęcia skateboardowe, a wszystko to w klimacie znanym Wam z wyjazdów zimowych ZERO GRAVITY FAMILY.

Pomysł aktywnego, wyjazdu rodzinnego w surferskim klimacie zrodził się w naszych głowach już klika lat temu, jednak żadne miejsce nie było tym idealnym. Zależało nam, aby pierwszy Family Surf Week odbył się w bliskiej naszemu sercu Portugalii, która w naszych oczach jest synonimem idealnych surf wakacji. Udało się! Po pierwszej sekundzie spędzonej w Rider Surf Resort widzieliśmy, że to jest właśnie to! I tak, już w czerwcu, wyruszamy na wspólne, rodzinne wakacje! Ci, którzy byli z nami na zimowym wyjeździe, wiedzą, że jesteśmy mistrzami od zadań specjalnych. A naszą ulubioną misją jest zapewnienie czasu wolnego Rodzicom! Podczas, gdy Dzieci będą szkoliły się pod okiem licencjonowanych Instruktorów i opiekunów z ZERO GRAVITY TEAM, Rodzice będą mieli czas tylko dla siebie! Może to właściwy moment na spróbowanie surfingu? Lub po prostu wyczekana chwila na chill z dobrą książką? My przejmujemy Wasze Pociechy, a decyzja należy do Was! To nie wszystko! Popołudnia również zostaną wypełnione eventami! Dlatego nie miejcie obaw, że w gonitwie za Maluchami, nie skorzystacie ze strefy SPA, a z wakacji wrócicie jeszcze bardziej zmęczeni niż przed. Na to nie pozwolimy! Na wyjazd zabieramy wykwalifikowaną polską kadrę opiekunów i profesjonalnych Animatorów, którzy zapewnią Dzieciom kreatywne aktywności! A co najważniejsze, Wasze Pociechy wrócą nie tylko nowymi przyjaźniami, surf skillami, ale przede wszystkim wspomnieniami z najpiękniejszych wakacji!

Zakwaterowanie

RIDE SURF RESORT & SPA

Ride Surf Resort & SPA to połączenie komfortu i natury. Niezależnie od tego czy szukasz odpoczynku i relaksu, czy adrenaliny związanej z surfingiem tu znajdziesz obie te rzeczy! Tylko 400 metrów dzieli Cię od plaży w Baleal i wysokich fal!
Przeczytaj więcej o tym zakwaterowaniu

Region

PENICHE - BALEAL

W zachodnim regionie Portugalii, znajduje się niewielka wyspa połączona wąskim pasem ze stałym lądem. To właśnie tam znajduje się Baleal, jedno z ważniejszych miejsc z potencjałem do uprawiania surfingu, nie mające sobie równych w Europie.
Przeczytaj więcej o regionie

Transport

Dojazd własny Samolot

RIDE SURF RESORT & SPA

CHECK IN:
KIEDY? Niedziela, 23.06.2019 od godziny 15:00
GDZIE? Recepcja hotelu. Rezydent Zero Gravity będzie czekał na Was w miejscu Check in’u w godzinach 15:00 – 18:00

ADRES:
Ride Surf Resort & Spa
Rua Bartolomeu Dias
2520 – 117 Baleal
Peniche, Portugal

NUMER DO REZYDENTA ZERO GRAVITY: zostanie podany w mailingu przedwyjazdowym na około 10 dni przed rozpoczęciem wyjazdu

CHECK OUT:
KIEDY? Niedziela, 30.06.2019 do godziny 12:00 (dokładną godzinę wykwaterowania przekażą piloci Zero Gravity w trakcie wyjazdu).

Sugerowane połączenia z Warszawy:

Wylot:
TAP Air Portugal – Warszawa – Lizbona
data i godzina wylotu: 23.06.2019 07:00 -10:10
Czas lotu: ok. 4 h 10 min

Powrót:
TAP Air Portugal –  Lizbona – Warszawa
data i godzina powrotu: 30.06.2019 14:35 – 19:30
Czas lotu: ok. 3 h 55 min


Sugerowane połączenia z Krakowa:

Wylot:
Ryanair – Kraków – Lizbona
data i godzina wylotu: 23.06.2019 15:35 – 18:35
Czas lotu: ok. 4 h

Powrót:
Ryanair– Lizbona – Kraków
data i godzina powrotu: 30.06.2019 – 19:15 – 00.10
Czas lotu: 4 h


Napisz do nas na info@zerogravity.pl a pomożemy Ci zarezerwować odpowiedni lot.

Przeczytaj więcej o transporcie

Atrakcje

Szkolenie SURF dla Rodziców Szkolenie SURF dla Dzieci BBQ Party Kino przygodowe Zajęcia kreatywne Wieczorne animacje LOCAL DINNER WINE TIME!
Surfing pozornie wydaje się prosty, jednak jest to dość wymagający sport. Dlaczego? Wymaga znajomości odpowiedniej techniki, oceny warunków na wodzie i przede wszystkim… cierpliwości! Warto się szkolić, żeby móc czerpać z niego jeszcze więcej fun’u i chwytać coraz wyższe fale!
Portugalia to idealne miejsce żeby zacząć lub kontynuować przygodę z surfingiem! Rozległe plaże, słońce i błękitny ocean. Pod okiem wykwalifikowanych Instruktorów Wasze Pociechy będą łapać coraz większe fale i poczują magię tego sportu oraz nauczą pokory i cierpliwości.
Przy zachodzie słońca, po całym dniu walki z falami nadchodzi czas na wieczorny chillout. Nie ma nic lepszego niż grill z lokalnymi specjałami, owocami morza i lampką pysznego portugalskiego wina!
Specjalnie dla Najmłodszych uczestników przygotowaliśmy seanse filmowe najlepszych produkcji! Każdy młody widz otrzyma specjalny bilecik i mini przekąskę. Ale to nie koniec dobrych wieści. W czasie, gdy Dzieci będą z zapartym tchem śledziły losy bajkowych bohaterów, Rodzice znajdą czas tylko dla siebie!
Dzieci potrafią zaskakiwać swoimi niekończącymi się pokładami energii, a nasi Animatorzy mają sprawdzone sposoby na jej spożytkowanie. Program zajęć uzależniony jest wieku Dzieci oraz ich potrzeb. Od kreatywnych gier i zabaw, po animacje ruchowe, zagadki umysłowe czy konkurencje plastyczne!
Dzieci potrafią zaskakiwać swoimi niekończącymi się pokładami energii, a my mamy sprawdzone sposoby na jej spożytkowanie! Jedno jest pewne: z Zero Gravity nie ma czasu na nudę! Aby zagospodarować najmłodszym popołudniowy czas, a Rodzicom podarować chwilę tylko siebie, organizujemy wspólne aktywności! Program zajęć uzależniony jest wieku dzieci oraz ich potrzeb, od kreatywnych gier i zabaw, po animacje ruchowe, wspólne lepienie bałwana, bitwy na śnieżki, zagadki umysłowe czy konkurencje plastyczne!  
Tego wieczoru zabieramy Was na prawdziwą ucztę! Poznawanie tradycji oraz kuchni to jedna z przyjemniejszych dróg eksplorowania regionów. Wybierzemy się wspólnie do klimatycznej restauracji na podróż po lokalnych smakach!

Czas zrelaksować się przy dobrym, portugalskim winie i poznać miejsca przesiąknięte lokalną energią i stylem. Chyba wszyscy się zgodzą, że wieczorna pora to najlepszy moment na integrację?

Przeczytaj więcej o atrakcjach

Szkolenie

Instruktorzy, z którymi współpracujemy na wyjeździe to wykwalifikowana kadra, która nauczy Cię wszystkiego co musisz wiedzieć o surfingu. Instruktorzy chętnie podzielą się z Tobą swoją wiedzą i umiejętnościami. Lekcje skierowane są do osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z tym sportem jak i do osób, które chcą podszkolić swoje umiejętności.

Plan dnia szkoleniowego:
8.00 – 10.00 – śniadanie
10.00 – zbiórka grup szkoleniowych
10.30 – rozgrzewka
11.00 – rozpoczęcie pierwszej sesji szkoleniowej
12.30 – 13.30 – lunch break
13.30 – 14.15 – zajęcia teoretyczne (poniedziałki)
14.30 – rozpoczęcie drugiej sesji szkoleniowej
16.00 – zakończenie zajęć, powrót do resortu
16.45 – video analiza (wtorki i czwartki)

Szkolenia  dla dorosłych odbywają się w grupach 5 osobowych. Prowadzone są przez anglojęzycznych instruktorów. W trakcie szkolenia zapewniony jest sprzęt sportowy oraz pianka. Każdego dnia zajęcia rozpoczynają się rozgrzewką, a między sesjami przewidziany jest też czas na odpoczynek i lunch.
– Cena szkolenia w wymiarze 2h/5dni/1os wraz ze sprzętem – 690 PLN
– Cena szkolenia w wymiarze 4h/5dni/1os wraz ze sprzętem – 1590 PLN

Dzieci w wieku 8 – 12 lat szkolą się w grupach 3 osobowych, a najmłodsi, czyli dzieci w wieku 6-8 lat szkolą się w grupach 1 osobowych. Dzięki temu w trakcie lekcji instruktor ma ich na oku i może poświęcić im maksimum swojego czasu. Nie musisz martwić się, że szkolenie odbywać się będzie w języku angielskim. Twoje dziecko w trakcie szkolenia będzie wspierane przez naszą kadrę, która pomoże zrozumieć wszystkie polecenia instruktora.
– Cena szkolenia w wymiarze  2h/5dni/1os wraz ze sprzętem – 690 PLN
– Cena szkolenia w wymiarze 4h/5dni/1os wraz ze sprzętem – 1490 PLN

Pamiętaj, że zapisanie się przed wyjazdem zapewni Ci miejsce w grupie! Możliwe jest dołączenie na miejscu pod warunkiem wolnych miejsc i utworzenia grupy na danym poziomie zaawansowania. Zdecydowanie sugerujemy wcześniejsze zapisanie się na szkolenie. ­ Znając Twoje chęci, możemy zagwarantować odpowiednią ilość i jakość instruktorów.

Przeczytaj więcej o szkoleniu

Cena

ZAKWATEROWANIE DZIECI W POKOJU 2-OSOBOWYM Z DOSTAWKAMI:

W cenie podstawowej uwzględnione jest zakwaterowanie osoby dorosłej w pokoju 2-osobowym. W przypadku zakwaterowania dziecka na dostawce cena za dziecko 2 – 11 lat jest niższa o 450 PLN.

CENA PODSTAWOWA ZAWIERA:

 • zakwaterowanie w Ride Surf Resort & SPA w pokoju 2-osobowym,
 • obowiązkowe ubezpieczenie turystyczne – KL (10 000 EUR)/NNW (2 000 EUR)/BP (200 EUR) ze zwyżką za amatorskie uprawianie sportów (6 dni),
 • podatek zapewniający obsługę Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego – 10 PLN/os,
 • opiekę rezydenta,
 • wyżywienie w postaci śniadań,
 • pościel i ręczniki,
 • wstęp na basen, do strefy Spa & Wellness, siłownię, skatepark, ściankę wspinaczkową, plac zabaw oraz boisko do siatkówki,
 • dostęp do WiFi w częściach wspólnych hotelu,
 • końcowe sprzątanie pokoju,
 • bezpłatne atrakcje wyjazdu wynikające z programu.

Powyższa oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.
1) Na cenę imprezy wyrażoną w PLN składa się suma kwot w złotówkach oraz w walucie zagranicznej (EUR lub CHF). Część w walucie zagranicznej przeliczana jest raz dziennie na złotówki wg kursu średniego NBP. Pakiet w walucie zagranicznej po przeliczeniu wg aktualnego kursu w zakresie zmian +/– 10 PLN nie generuje zmiany ceny imprezy.
2) Zero Gravity zastrzega sobie możliwość zmiany ceny w opublikowanych ofertach w zależności od dostępności miejsc w danej taryfie.

CENA PODSTAWOWA NIE ZAWIERA:

 • dojazdu autokarem, przelotu samolotem, transferu na trasie lotnisko – resort – lotnisko,
 • ubezpieczenia od kosztów rezygnacji – 170 PLN/os,
 • dopłaty do pokoju 1-osobowego – 1880 PLN/os,
 • zniżki na zakwaterowanie dziecka na dostawce (kozetka lub łóżko piętrowe) -450 PLN/dziecko do 11 roku życia,
 • dopłaty do wyżywienia w formie Half Board – 25 EUR/dzień/os,
 • dopłaty do wyżywienia w formie Full Board – 50 EUR/dzień/os,
 • 5-dniowe szkolenie dla dorosłych (2 h dziennie) – 690 PLN/os,
 • 5-dniowe szkolenie dla dorosłych (4 h dziennie) – 1590 PLN/os,
 • 5-dniowe szkolenie dla dziecka w wieku 6-12 lat (2 h dziennie) – 690 PLN/os,
 • 5-dniowe szkolenie dla dziecka w wieku 6-12 lat (4 h dziennie) – 1490 PLN/os,
 • wypożyczenia i korzystania ze sprzętu sportowego,
 • zabiegów w strefie Spa & Wellness – zgodnie z cennikiem hotelu,
 • pozostałych usług wynikających z cennika hotelu.

 

UBEZPIECZENIE:

 • ubezpieczenie dodatkowe:
  – wariant COMFORT (60 PLN)
  – wariant SUPERIOR (120 PLN)
  – wariant DELUXE (160 PLN)
  – wariant DELUXE SWR (190 PLN)
  – wariant DELUXE SE (240 PLN)
 • ubezpieczenie od kosztów rezygnacji  – 170 PLN/os (wykupienie możliwe wyłącznie podczas generowania umowy na wyjazd).

SZKOLENIE SURF:

 • 5-dniowe szkolenie dla dorosłych (2 h dziennie) – 690 PLN/os,
 • 5-dniowe szkolenie dla dorosłych (4 h dziennie) – 1590 PLN/os,
 • 5-dniowe szkolenie dla dziecka w wieku 6-12 lat (2 h dziennie) – 690 PLN/os,
 • 5-dniowe szkolenie dla dziecka w wieku 6-12 lat (4 h dziennie) – 1490 PLN/os,
 • sprzęt sportowy w przypadku wykupienia szkolenia,
 • łóżeczko dla dziecka do 2 roku życia – bezpłatnie (tylko w pokoju 2-osobowym).

OPCJE DO ZAKWATEROWANIA:

 • dopłata do pokoju 1-osobowego – 1880 PLN/os,
 • łóżeczko dla dziecka do 2 roku życia – bezpłatnie (tylko w pokoju 2-osobowym),
 • zakwaterowanie dziecka do 2 roku życia – 90 PLN,
 • opieka nad dzieckiem 2-11 lat – 20 EUR/godzinę/dziecko (potwierdzenie maksymalnie do 17.06.2019)

Ubezpieczenie

Każdy uczestnik wyjazdu jest obligatoryjnie ubezpieczany w TU AXA w wariancie, który zawiera zwyżkę za amatorskie uprawianie sportów (6 dni). Ubezpieczenie obowiązuje w trakcie pobytu poza granicami RP na wyjeździe i obejmuje:

KL z assistance: 10 000 EUR
NNW (bez tabeli skręcenia i zwichnięcia): 2 000 EUR
BAGAŻ PODRÓŻNY: 200 EUR
KOSZTY RATOWNICTWA: 5 000 EUR

Pamiętaj! Za naszym pośrednictwem możesz też wykupić ubezpieczenie od kosztów rezygnacji. Opcja ta jest dostępna tylko podczas robienia umowy w systemie rezerwacyjnym. Sprawdź dostępne opcje TUTAJ. 

Przed wyjazdem w najbliższym oddziale NFZ warto również wyrobić kartę EKUZ – EUROPEJSKĄ KARTĘ UBEZPIECZENIA ZDROWOTNEGO. Z doświadczenia wiemy, że placówki medyczne działają zdecydowanie sprawniej jeśli pacjent ma ze sobą kartę EKUZ.

Przeczytaj więcej o ubezpieczeniach