Stęsknieni na świeżym puchem? Zabieramy Was do wszystkim znanego Serre Chevalier, czyli resortu, w którym słońce świeci 300 dni w roku! 250 km zróżnicowanych tras, 5 snowparków, tor do boardercross'a i znakomite obszary freeridowe ze słynnymi dziewiczymi trasami! Jeżeli do tego chcesz spełnić swoje marzenie o heliboardingu, lepiej trafić nie mogłeś!

Styczeń to najwyższy czas na alpejski urlop! Aktywnie i komfortowo, bo zamieszkamy w eleganckiej rezydencji ze strefą relaksacyjną. A zgodzicie się przecież, zę nie ma nic bardziej przyjemnego po całym dniu na stoku, jak popołudniowa kąpiel w basenie czy regeneracja w łaźni? Pamiętajcie, to nie jest wyjazd tylko dla osób zainteresowanych freeride’em i heliboarding’ em! Serre Chevalier to resort, w którym odnajdzie się każdy! Planujesz dopiero postawić pierwsze korki na nartach? A może marzy Ci się wjazd na snowpark i próby pierwszych sztuczek? Wszystko możliwe! Dodatkowo, podczas wyjazdu, dla osób zainteresowanych organizujemy wyprawę na Heli! Bo gdzie, jak nie tu! Serre Chevalier  to idealna miejscówka wypadowa do La Grave, czyli mekki freeridu albo włoskiego Sestiere, gdzie czeka na Was heliboarding. Na dodatek tylko kilka kilometrów będzie dzielić nas od najlepszej europejskiej miejscówki do zimowego kite`owania – Col Du Lautare. Nie spróbujesz?

Zakwaterowanie

Aquisana***

Nowo otwarta w 2016 roku rezydencja. Łączy w sobie elegancję, nowoczesność i tradycję. W jej skład wchodzi 76 komfortowych i w pełni wyposażonych apartamentów. Do wypoczynku w jej alkowach zachęca również strefa relaksacyjna z basenem i łaźnią turecką. W cenie podstawowej jest zakwaterowanie w living roomie w apartamencie 6-osobowym.
Przeczytaj więcej o tym zakwaterowaniu

Region

Serre Chevalier

Kochasz snowboard? A może marzy Ci się udział w Igrzyskach Olimpijskich? Jeśli tak, to warto zacząć przygotowania na stokach Serre Chevalier, gdzie, na co dzień trenuje Pierre Vaultier obecny mistrz olimpijski w snowboard crossie.
Przeczytaj więcej o regionie

Transport

Szczęśliwie minęły już czasy, kiedy podróż do Francji dłużyła się w nieskończoność. Dzięki dobrze rozwiniętej sieci dróg i autostrad, czas podróży do francuskich resortów znacznie się skrócił. Podstawowa cena wyjazdu zakłada opcję dojazdu własnego. Co ważne, w tym sezonie, jako JEDYNI NA RYNKU, wprowadzamy absolutną NOWOŚĆ i proponujemy nową jakość transportu! Co to oznacza? W zimie 18′ do Serre Chevalier jeździmy TYLKO autokarami PLATINIUM z 2017 roku, wyposażonymi między innymi w odchylane i rozsuwane fotele z miękkimi podnóżkami, co umożliwi Ci podróż w pozycji półleżącej, komfortową przestrzeń na nogi do 120 cm, porty USB przy każdym siedzeniu, kuchenkę mikrofalową i ekspres ciśnieniowy do kawy.   A może wybierasz opcję samolotową? Nasi specjaliści pomogą Ci w wyborze odpowiednich linii lotniczych, zarezerwują dla Ciebie lot, a także zaproponują możliwości transferu z/na lotnisko.

W terminie tego wyjazdu możesz wybrać poniższe opcje dojazdu. Kliknij, by sprawdzić szczegóły.

Dojazd własny Autokar Samolot

SUGEROWANA TRASA:
Sugerujemy trasę przez Poznań, Świecko, Lipsk, Norymbergę, Bregenz, Chur, Mediolan, Turyn i dalej do Chantemerle, Serre Chevalier. Odległość z Warszawy wynosi ok. 1800 km, a podróż samochodem trwa ok. 17-18h.


AQUISANA

CHECK IN:
KIEDY? Sobota, 20.01.2018 od godziny 17:00
GDZIE? Recepcja rezydencji. Rezydent Zero Gravity będzie czekał na Was w miejscu Check in’u w godzinach 17:00 – 19:00

ADRES REZYDENCJI:
Residence Odalys Aquisana
Allée des Saules,
05240 La Salle Les Alpes, Francja

NUMER DO REZYDENTA ZERO GRAVITY: zostanie podany w mailingu przedwyjazdowym na około 10 dni przed rozpoczęciem wyjazdu

PARKING: informacje na temat parkingu zostaną wkrótce uzupełnione

CHECK OUT:
KIEDY? Sobota, 27.01.2018 do godziny 10:00 (dokładną godzinę wykwaterowania przekażą piloci Zero Gravity w trakcie wyjazdu).

Zastanawiasz się nad wyborem dojazdu autokarem? W tym sezonie ABSOLUTNA NOWOŚĆ! Jako jedyni na rynku proponujemy nową jakość transportu, czyli autokar PLATINIUM (Royal Class ******). Więcej informacji znajdziesz w zakładce TRANSPORT na naszej stronie.

ZBIÓRKA W WARSZAWIE

PIĄTEK, 19.01.2018 godzina 13:30

ODJAZD AUTOKARU: 14:00

Miejsce zbiórki: parking płatny na pl. Defilad nad stacją metra Centrum, vis a vis Galerii Centrum (pomiędzy PKIN, a ul. Marszałkowską).
Organizator oświadcza, że 15 minutowe spóźnienie na odjazd autokaru spowoduje zwolnienie organizatora z obowiązku zabrania danej osoby na wyjazd. Organizator zastrzega sobie prawo do zorganizowania „antenki” tj. dojazdu innym środkiem komunikacji do trasy przejazdu głównego autokaru.

NUMER DO PILOTA: zostanie podany w mailingu przedwyjazdowym

STACJE POŚREDNIE:
Na trasie przejazdu autokaru wyznaczyliśmy 1 punkt, skąd zabieramy uczestników:

– Poznań – 
stacja BP „GRUNWALD”, ulica Głogowska

Bądźcie gotowi w miejscu zbiórki co najmniej 30 min wcześniej! Pilot autokaru będzie się z Wami kontaktował na około 1 h przed przyjazdem! Organizator zastrzega sobie prawo do zorganizowania „antenki” tj. dojazdu innym środkiem komunikacji do trasy przejazdu głównego autokaru.
Organizator oświadcza, że 15 minutowe spóźnienie na odjazd autokaru spowoduje zwolnienie organizatora z obowiązku zabrania danej osoby na wyjazd.


LIMIT BAGAŻU:
Ze względu na wymogi bezpieczeństwa i przepisy drogowe przewoźnik wprowadza bezwzględną kontrolę wagi bagażu. W trakcie zbiórki każdego uczestnika zostanie zważony. 

Limit rzeczy do zabrania na jedną osobę:
– 1 torba podróżna lub plecak (bez stelaża zewnętrznego)
– 1 komplet snowboardowy lub narciarski (deska lub SKI + buty) koniecznie zapakowane w pokrowce
1 bagaż podręczny (do środka autokaru)

Limit wagowy wynosi 30 kg i obejmuje bagaż główny oraz sprzęt snowboardowy lub narciarski. Dodatkowo możesz mieć ze sobą jedną sztukę małego bagażu podręcznego o wymiarach pozwalających na swobodne umieszczenie go pod siedzeniem lub na półce znajdującej się nad siedzeniem pasażera. Rozmiary bagażu podręcznego nie powinny utrudniać swobody podróży pozostałym pasażerom i nie mogą zagradzać przejścia w autokarze. W przypadku przekroczenia limitu nadmiar bagażu zostanie zdeponowany u organizatora na czas pobytu. W przypadku zapakowania rzeczy dwóch osób w jedną torbę, jej masa nie może przekroczyć 30 kg. Niestety w dniu wyjazdu, nie ma możliwości powiększenia limitu jakąkolwiek dopłatą za nadbagaż. Jeśli boisz się, że przekroczysz limit możesz wykupić opcję „Przewóz dodatkowego bagażu i bagażu sportowego” lub „Przewóz dodatkowego bagażu lub sprzętu sportowego”. Cenę opcji dodatkowych znajdziesz przy opisie wyjazdu w zakładce CENA OPCJONALNIE.

Również z powodów załadunkowych prosimy o zapakowanie rzeczy na wyjazd w miękkie torby, a nie w walizki. Prosimy o zabieranie kasków luzem do autokaru i umieszczanie ich na półkach nad głowami (kaski zapakowane do pokrowców przewoźnik sam będzie umieszczał w środku autokaru).

Przypominamy, że uczestnik wyjazdu odpowiada za swój bagaż główny w tym za sprzęt narciarski lub snowboardowy do chwili zapakowania go do autokaru (włożenie przez kierowców do luków bagażowych) jak również od chwili wyjęcia go z luków bagażowych przez kierowców lub obsługę wyjazdu.


POWRÓT AUTOKARU:

SOBOTA, 27.01.2018
od 08.00 – wykwaterowanie z rezydencji
ok. 09:00 – zbiórka w miejscu przyjazdu autokaru
ok. 09:30 – odjazd autokaru
ok. 12:00 – przyjazd do Warszawy (niedziela, 28.01.2018)

Podane godziny są jedynie orientacyjne, dokładny rozkład zostanie przekazany przez pilotów Zero Gravity podczas wyjazdu.

Skorzystajcie z naszej oferty, a my znajdziemy dogodny przelot, biorąc pod uwagę Wasze wymagania i ograniczenia czasowe. Nasi specjaliści pomogą Wam w wyborze odpowiednich linii lotniczych, zarezerwują dla Was lot, a także zaproponują możliwości transferu z/na lotnisko.

Nasze propozycje:

OPCJA I

Lotnisko: Grenoble
Linie lotnicze: na zapytanie
Cena lotu: na zapytanie
Cena transferu: na zapytanie

OPCJA II

Lotnisko: Turyn
Linie lotnicze: na zapytanie
Cena lotu: na zapytanie
Cena transferu: na zapytanie

Przeczytaj więcej o transporcie

Atrakcje

Nadal młody, ale trzy dni ostrej imprezy i spanie w średnich warunkach daje Ci w kość? To już nie czasy studenckiej mocy i siły? Wyjazd Zero Gravity Originals jest dla Ciebie. Oczywiście nie zostawimy Cię bez imprezy, ale dorzucamy do tego sprawdzone miejscówki, wysoki standard zakwaterowania i wiele atrakcji dla dorosłych i nie tylko. Codzienne ślizgi, a do tego legendarne już Games Night czy Alpine Cuisine sprawią, że na 100% wykorzystasz uroki zimowej aury i poznasz smaki lokalnej kuchni francuskiej. Sprawdź czym zaskoczymy Was  na tym wyjeździe! Poniżej lista przykładowych atrakcji na wyjeździe. Szczegółowy event plan będzie przesłany w mailingu przedwyjazdowym.
Heliboarding Apres ski Autokarowe premiery filmowe Cuisine Alpine Games Night Lunch Time Szkolenie freestyle / freeski Szkolenie techniczne
Koniec stycznia, to czas, w którym, w Alpach najczęściej można zastać optymalne warunki heliboardingowe. Aby to niezwykłe przeżycie było maksymalnie bezpieczne, będziesz miał do dyspozycji wsparcie profesjonalnych i zawodowych przewodników wysokogórskich, solidne helikoptery oraz wysokiej jakości sprzęt zapewniający bezpieczeństwo podczas jazdy poza trasami. Nasz partner - Pure Ski Company od 15 lat organizuje podobne wyprawy, a Wasz przewodnik- Eric Carquillat jest uznanym specjalistą w dziedzinie heliboardingu. Wszystkich zainteresowanych heliboardingiem prosimy o zgłoszenie się na nasz adres info@zerogravity.pl najpóźniej na 30 dni przed wyjazdem. Szczegóły -> w zakładka SZKOLENIE.
Japonia słynie w świecie z 20 metrowych opadów, Alaska z najbardziej wymagającego freerideu, Kanada ze swojego Backcountry, a Europa min. właśnie z Apres Ski. Tylko tu ludzie zbierają się po jeździe w klubach położonych 2000 m n.p.m. lub wyżej, żeby celebrować życie tańcząc na dachu świata! Oczywiście do Alpejskich Apresów zawsze dodajemy nasz mały smaczek, tak, aby było one jeszcze bardziej kolorowe! Tylko na naszych wyjazdach możesz sprawdzić, jak smakuje Apres Ski w wydaniu Zero Gravity!
Z jakimi filmami kojarzy Ci się podróż autokarem w Alpy? My widzimy tutaj pewne prawidłowości i dlatego postanowiliśmy, że koniec z oglądaniem tych samych produkcji po kilka razy! Żeby umilić Wam czas, w naszych autokarach klasy Royal przygotowaliśmy dla Was panel filmowy, na którym prezentować będziemy najciekawsze filmy i przede wszystkim najświeższe premiery.
Skoro jesteście z nami, to na pewno wiecie, że podróże rozwijają. Żeby zmaksymalizować Wasze prawdziwie Alpejskie doznania kulturowe na wybranych wyjazdach zapraszamy na wspólne biesiadowanie w wyselekcjonowanych przez nas tradycyjnych, miejscowych restauracji na dedykowane lokalne kolacje! W menu znaleźć można: Fondue, Raclette i Tartiflette!
Games Night to wieczór wypełniony dobrą rozrywką! Dla ceniących sobie grę w pokera przy dobrym drinku i jeszcze lepszej muzyce, czekają gotowe stoły! Nie lubisz grać w pokera? Również przygotowaliśmy coś dla Ciebie! Co powiesz na gry planszowe, które pozwolą Ci zintegrować się z grupą, poczuć ducha rywalizacji, lub stać się na moment królem przedsiębiorczości w Monopoly! Do Waszej dyspozycji mamy: Tabu, Janga, Zapp, DiXiT, Scrable, wspomniane Monopoly i Pan Tu nie Stał.  Gramy?
Lunch Time, czyli chwila przerwy, jako inwestycja w dalsze, jeszcze bardziej intensywne jeżdżenie! W każdym kurorcie, który odwiedzamy mamy dla Was specjalne zniżki na lunch w wybranej knajpie na stoku. Zjedz obiad z widokiem na Alpy, zrób zdjęcie i ruszaj dalej!
Nie wystarcza Ci już jazda “góra-dół” i chcesz zrobić coś... w poprzek? Spróbuj swoich sił w snowparku, katując hopy i jibby. Nieważne czy to Twój pierwszy raz, czy może już sprawnie śmigasz na przeszkodach! Dzięki naszym zajęciom poznasz nowe tricki i poprawisz swój styl. A to wszystko oczywiście pod okiem najlepszych w tej “branży” instruktorów ZG.
Stawiasz pierwsze kroki na desce? A może jeździsz od lat i dotąd byłeś typem samouka? Szkolenie techniczne jest czymś właśnie dla Ciebie. Starannie wyselekcjonowana kadra Zero Gravity zwróci uwagę na Twoje niedociągnięcia, pomoże wyeliminować błędy i skorygować pozycję. Uwierz nam, te z pozoru drobne zmiany, nie tylko poprawią Twój styl i komfort jazdy, ale odsłonią przed Tobą zupełnie nowe możliwości. Niektórzy po prostu przeprowadzają lekcje, a my podajemy zajawkę!
Przeczytaj więcej o atrakcjach

Szkolenie

Zero Gravity zapewnia najwyższe i najnowocześniejsze standardy szkoleń. Z nami możesz być pewien, że osiągniesz swój cel, niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę, czy chcesz podszkolić umiejętności techniczne lub freestyle’owe.

Podczas wyjazdu zapraszamy na:
– Szkolenie techniczne (zapisy przed wyjazdem – 350 PLN, zapisy na miejscu – 450 PLN)
– Szkolenie freestyle/ freeski (zapisy przed wyjazdem – 350 PLN, zapisy na miejscu – 450 PLN)
– Szkolenie dla dzieci BOMBLE (750 PLN przy założeniu 2 dzieci w grupie na tym samym poziomie zaawansowania)
– Szkolenie dla młodzieży BOMBRIDERS (750 PLN przy założeniu 2 dzieci w grupie na tym samym poziomie zaawansowania)
– Szkolenie indywidualne, którego koszt jest uzależniony od ilości wyjeżdżonych godzin

Zachęcamy do wykupienia szkolenia przed wyjazdem. Jeżeli zdecydujesz się na szkolenie dopiero na miejscu to w grupie na Twoim poziomie zaawansowania może zabraknąć miejsc lub grupa ta nie utworzy się. W przypadku dołączenia do grupy w trakcie wyjazdu, cena szkolenia wzrasta o 100 PLN.

Przeczytaj więcej o szkoleniu

Cena

Cena podstawowa zawiera:

 • zakwaterowanie w rezydencji Aquisana*** w apartamencie 6-osobowym w living roomie,
 • 6 dniowy skipass Serre Chevalier,
 • obowiązkowe ubezpieczenie turystyczne – KL (10 000 EUR)/NNW (2 000 EUR)/BP (200 EUR) ze zwyżką za amatorskie uprawianie sportów zimowych w okresie obowiązywania skipassu (6 dni),
 • opiekę rezydenta,
 • wstęp na basen i salę fitness,
 • WiFi na terenie rezydencji,
 • imprezy klubowe, animacje i konkursy,
 • zniżki w wybranych barach i klubach,
 • zewnętrzny parking przy rezydencji,
 • podatek zapewniający obsługę Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego – 10 PLN/os.

1) Na cenę imprezy wyrażoną w PLN składa się suma kwot w złotówkach oraz w walucie zagranicznej (EUR lub CHF). Część w walucie zagranicznej przeliczana jest raz dziennie na złotówki wg kursu średniego NBP. Pakiet w walucie zagranicznej po przeliczeniu wg aktualnego kursu w zakresie zmian +/– 10 PLN nie generuje zmiany ceny imprezy.
2) Zero Gravity zastrzega sobie możliwość zmiany ceny w opublikowanych ofertach w zależności od dostępności miejsc w danej taryfie.

Cena nie zawiera:

 • dojazdu autokarem Platinium (Royal Class******),
 • wyżywienia,
 • dopłaty do zakwaterowania w wyższym standardzie rezydencji/sypialni,
 • kaucji zwrotnej za apartament – 300 EUR (płatność na miejscu gotówką lub kartą),
 • taksy klimatycznej – 12 EUR/tydz./os. – opłata obowiązkowa dla osób powyżej 18 roku życia (opłata za taksę może ulec zmianie),
 • ręczników – 7,5 EUR/komplet 2 ręczników,
 • końcowego sprzątania apartamentu (sprzątanie apartamentu jest obowiązkowe),
 • ubezpieczenia od kosztów rezygnacji.

Cena opcjonalnie:

UBEZPIECZENIE:

 • ubezpieczenie SKI/SNB:
  – wariant COMFORT – 50 PLN
  – wariant PREMIUM, zalecany przy wyjazdach do Laax – 100 PLN
  – wariant VIP – 250 PLN
 • ubezpieczenie od kosztów rezygnacji – 150 PLN (wykupienie możliwe wyłącznie podczas robienia umowy)

SZKOLENIE:

 • szkolenie techniczne SKI/SNB (6 dni x 2 h) – 350 PLN
 • szkolenie freestyle/freeski (6 dni x 2h) – 350 PLN
 • szkolenie dla dzieci BOMBLE NARCIARSKIE PRZEDSZKOLE (6 x 2 h) –  750 PLN.

OPCJE DO ZAKWATEROWANIA:

 • dopłata do zakwaterowania w sypialni (ap. 6 os.) –  100 PLN,
 • dopłata do zakwaterowania w living roomie (ap. 4 os.) – 100 PLN,
 • dopłata do zakwaterowania w sypialni (ap. 4 os.) – 200 PLN,
 • wolne łóżko – 850 PLN,
 • końcowe sprzątanie apartamentu – 60 EUR/apartament (wymagane jest sprzątnięcie aneksu kuchennego, wyrzucenie śmieci, zdjęcie poszewek i opróżnienie zmywarki),
 • wstęp do łaźni typu hammam – 5 EUR/osobę/20 minut, 20 EUR/osobę/5 wejść.

OPCJE DO TRANSPORTU:

 • dojazd autokarem Platinium (Royal Class******) oraz przewóz bagażu i sprzętu SKI/SNB –  400 PLN,

INNE OPCJE:

 • Opcja bez skipassu -540 PLN.

Ubezpieczenie

Każdy uczestnik wyjazdu jest obligatoryjnie ubezpieczany w TU AXA w wariancie, który zawiera zwyżkę za amatorskie uprawianie sportów zimowych na okres ważności skipassu (6 dni). Ubezpieczenie obowiązuje w trakcie pobytu poza granicami RP na wyjeździe i obejmuje:

KL z assistance: 10 000 EUR
NNW: 2 500 EUR
BAGAŻ PODRÓŻNY: 200 EUR
KOSZTY RATOWNICTWA: 5 000 EUR

Pamiętaj! Za naszym pośrednictwem możesz też wykupić ubezpieczenie od kosztów rezygnacji. Opcja ta jest dostępna tylko podczas robienia umowy w systemie rezerwacyjnym. Sprawdź dostępne opcje TUTAJ. 

Przed wyjazdem w najbliższym oddziale NFZ warto również wyrobić kartę EKUZ – EUROPEJSKĄ KARTĘ UBEZPIECZENIA ZDROWOTNEGO. Z doświadczenia wiemy, że placówki medyczne działają zdecydowanie sprawniej jeśli pacjent ma ze sobą kartę EKUZ.

Przeczytaj więcej o ubezpieczeniach
Cena za osobę od

1350 zł

1750zł

 • LAST MINUTE
 • OSTATNIE MIEJSCA
Zarezerwuj