Kameralne, alpejskie miasteczko u podnóża Monte Rosa, lokalne knajpki, z których unosi się zapach włoskiej kawy, a do tego 180 km tras, tony głębokiego puchu i 200 km2 pól lodowcowych do freeride’u. Brzmi jak raj? Całkiem słusznie! W tym sezonie pierwszy raz pobijamy FREERIDE PARADISE! Unikasz zgiełku popularnych kurortów? Uwielbiasz prawdziwy górski klimat? Jeżeli do tego cenisz sobie komfort, a popołudnia planujesz spędzać w strefie SPA, to już możesz krzyczeć ciao Italia!

Są miejsce na świecie, w których zakochujesz się od pierwszego wejrzenia. Alpejska, niezwykle klimatyczna wioska wypełniona włoskimi smakami i ludźmi emanujący prawdziwą pasją do gór. To właśnie Alagna. Nie bawią Was zatłoczone, komercyjne kurorty, w których wielopiętrowe „molochy” zasłaniają górskie szczyty, a sklepiki z regionalnymi produktami zostały wyparte przez znane sieciówki? Lepiej nie mogliście trafić! To miejsce dla kochających adrenalinę, Alpy w postaci soute, magiczne, miejscowe, pełne włoskiego gwaru knajpy serwujące najlepsze na świecie lokalne wino i sery. Freeride & Heli #2 to wyjazd, którego nazwa nie jest przypadkowa! Podczas tego tygodnia, zaproponujemy Wam mnóstwo możliwości w stylu „become a local”! Marzy Wam się prawdziwe freeride’owe safari? Potrzebujecie przewodnika? A może to właśnie dobry moment na podjęcie szkolenia freeride’owego? Tu wszystko będzie możliwe! Co więcej! Zorganizujemy dla Was (dla chętnych uczestników) heliboarding! A uwierzcie, że nie ma lepszego miejsca w Europie do przeżycia tego nieprawdopodobnego spotkania z naturą, po prostu pure powder! Do Waszej dyspozycji oddajemy nową, przytulaną i niezwykle komfortową rezydencję, która zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających gości! Nowoczesna strefa SPA & Wellness z fińską sauną, łaźnią parową z aromaterapią, kabinami do masażu, fińskim prysznicem górskim, strefą relaksu oraz basenem (częściowo otwartym). Nie wiemy jak Wy, ale my już na samą myśl jesteśmy zrelaksowani! Co jeszcze? Pub i restauracja serwująca lokalne potrawy, bo chyba jeszcze nie wspomnieliśmy, że przygotowaliśmy opcję dla stroniących od gotowania! Na wyjeździe Freeride & Heli #2 istnieje możliwość wykupienia wyżywienia! Bon apetit!

Zakwaterowanie

Alagna Freeride Alp Resort****

Aparthotel Alagna Freeride Alp Resort**** jest najlepszym miejscem na spędzenie zimowych wakacji na świeżym powietrzu, w pięknym otoczeniu i komfortowych warunkach. Położony na terenie Parku Narodowego Alta Valsesia ośrodek narciarski wznosi się na wysokości 1200 metrów w samym sercu miejscowości Alagna. Rezydencja dysponuje 49 apartamentami wyposażonymi we wszystko co potrzebne do komfortowego i pełnego wypoczynku. W cenie podstawowej jest zakwaterowanie w living roomie.
Przeczytaj więcej o tym zakwaterowaniu

Region

Monte Rosa - Alagna

Alagna to mekka freeride'u! Dostępne obszary do jazdy w puchu należą do najdłuższych i najbardziej ekscytujących w całych Alpach. Nie oznacza to jednak, że resort skupiony jest wyłącznie na miłośnikach jazdy poza trasami. Wręcz przeciwnie! Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie, ponieważ na riderów trzymających się wyznaczonych tras, czeka aż 180 km białego szaleństwa!
Przeczytaj więcej o regionie

Transport

Szczęśliwie minęły już czasy, kiedy podróż do Włoch dłużyła się w nieskończoność. Dzięki dobrze rozwiniętej sieci dróg i autostrad, czas podróży do włoskich resortów znacznie się skrócił. Podstawowa cena wyjazdu zakłada opcję dojazdu własnego. Co ważne, w tym sezonie, jako JEDYNI NA RYNKU, wprowadzamy absolutną NOWOŚĆ i proponujemy nową jakość transportu! Co to oznacza? W zimie 18′ do Alagny jedziemy autokarem PLATINIUM z 2017 roku, wyposażonym między innymi w odchylane i rozsuwane fotele z miękkimi podnóżkami, co umożliwi Ci podróż w pozycji półleżącej, komfortową przestrzeń na nogi do 120 cm, porty USB przy każdym siedzeniu, kuchenkę mikrofalową i ekspres ciśnieniowy do kawy.  A może wybierasz opcję samolotową? Nasi specjaliści pomogą Ci w wyborze odpowiednich linii lotniczych, zarezerwują dla Ciebie lot, a także zaproponują możliwości transferu z/na lotnisko.

W terminie tego wyjazdu możesz wybrać poniższe opcje dojazdu. Kliknij, by sprawdzić szczegóły.

Dojazd własny Autokar Samolot

SUGEROWANA TRASA:
Sugerujemy trasę przez Łódź, Wrocław, Drezno, Norymbergę i dalej w kierunku Włoch przez Liechtenstein (Vaduz) i Szwajcarię (Chur, Lugano). Odległość z Warszawy wynosi 1618 km, a podróż samochodem trwa ok 17 – 18h.


ALAGNA FREERIDE ALP RESORT

CHECK IN:
KIEDY? Sobota, 10.03.2018 od godziny 15:00
GDZIE? Recepcja rezydencji. Rezydent Zero Gravity będzie czekał na Was w miejscu Check in’u w godzinach 17:00 – 19:00

ADRES REZYDENCJI:
Alagna Freeride Alp Resort
Via Martiri della liberta 1, 
13021 Alagna Valesia, Włochy

NUMER DO REZYDENTA ZERO GRAVITY: zostanie podany w mailingu przedwyjazdowym na około 10 dni przed rozpoczęciem wyjazdu

PARKING: parkowanie na bezpłatnym parkingu przy rezydencji. 

CHECK OUT:
KIEDY? Sobota, 17.03.2018 do godziny 10:00 (dokładną godzinę wykwaterowania przekażą piloci Zero Gravity w trakcie wyjazdu).

Zastanawiasz się nad wyborem dojazdu autokarem? Tylko u nas standard Royal Class dostajesz bez dodatkowych opłat! W tym sezonie do Włoch jeździmy tylko autokarami PLATINIUM z 2017 roku, gdzie przede wszystkim znajdziesz odchylane i rozsuwane fotele, z miękkimi podnóżkami. Więcej informacji znajdziesz w zakładce TRANSPORT na naszej stronie.

ZBIÓRKA W WARSZAWIE 

PIĄTEK, 09.03.2018  godzina 13:30

ODJAZD AUTOKARU: 14:00

Miejsce zbiórki: parking płatny na pl. Defilad nad stacją metra Centrum, vis a vis Galerii Centrum (pomiędzy PKIN, a ul. Marszałkowską).
Organizator oświadcza, że 15 minutowe spóźnienie na odjazd autokaru spowoduje zwolnienie organizatora z obowiązku zabrania danej osoby na wyjazd. Organizator zastrzega sobie prawo do zorganizowania „antenki” tj. dojazdu innym środkiem komunikacji do trasy przejazdu głównego autokaru.

NUMER DO PILOTA: zostanie podany w mailingu przedwyjazdowym

STACJE POŚREDNIE:
Na trasie przejazdu autokaru wyznaczyliśmy 2 punkty, skąd zabieramy uczestników:
– Stryków – stacja BP Sosnowiec-Pieńki 18A
– Wrocław – ul Mińska 62 (parking przy McDonald’s)

Bądźcie gotowi w miejscu zbiórki co najmniej 30 min wcześniej! Pilot autokaru będzie się z Wami kontaktował na około 1 h przed przyjazdem! Organizator zastrzega sobie prawo do zorganizowania „antenki” tj. dojazdu innym środkiem komunikacji do trasy przejazdu głównego autokaru.
Organizator oświadcza, że 15 minutowe spóźnienie na odjazd autokaru spowoduje zwolnienie organizatora z obowiązku zabrania danej osoby na wyjazd.


LIMIT BAGAŻU:
Ze względu na wymogi bezpieczeństwa i przepisy drogowe przewoźnik wprowadza bezwzględną kontrolę wagi bagażu. W trakcie zbiórki każdego uczestnika zostanie zważony. 

Limit rzeczy do zabrania na jedną osobę:
– 1 torba podróżna lub plecak (bez stelaża zewnętrznego)
– 1 komplet snowboardowy lub narciarski (deska lub SKI + buty) koniecznie zapakowane w pokrowce
1 bagaż podręczny (do środka autokaru)

Limit wagowy wynosi 30 kg i obejmuje bagaż główny oraz sprzęt snowboardowy lub narciarski. Dodatkowo możesz mieć ze sobą jedną sztukę małego bagażu podręcznego o wymiarach pozwalających na swobodne umieszczenie go pod siedzeniem lub na półce znajdującej się nad siedzeniem pasażera. Rozmiary bagażu podręcznego nie powinny utrudniać swobody podróży pozostałym pasażerom i nie mogą zagradzać przejścia w autokarze. W przypadku przekroczenia limitu nadmiar bagażu zostanie zdeponowany u organizatora na czas pobytu. W przypadku zapakowania rzeczy dwóch osób w jedną torbę, jej masa nie może przekroczyć 30 kg. Niestety w dniu wyjazdu, nie ma możliwości powiększenia limitu jakąkolwiek dopłatą za nadbagaż. Jeśli boisz się, że przekroczysz limit możesz wykupić opcję „Przewóz dodatkowego bagażu i bagażu sportowego” lub „Przewóz dodatkowego bagażu lub sprzętu sportowego”. Cenę opcji dodatkowych znajdziesz przy opisie wyjazdu w zakładce CENA OPCJONALNIE.

Również z powodów załadunkowych prosimy o zapakowanie rzeczy na wyjazd w miękkie torby, a nie w walizki. Prosimy o zabieranie kasków luzem do autokaru i umieszczanie ich na półkach nad głowami (kaski zapakowane do pokrowców przewoźnik sam będzie umieszczał w środku autokaru).

Przypominamy, że uczestnik wyjazdu odpowiada za swój bagaż główny w tym za sprzęt narciarski lub snowboardowy do chwili zapakowania go do autokaru (włożenie przez kierowców do luków bagażowych) jak również od chwili wyjęcia go z luków bagażowych przez kierowców lub obsługę wyjazdu.


POWRÓT AUTOKARU:

SOBOTA, 17.03.2018
od 08.00 – wykwaterowanie z rezydencji
ok. 09:00 – zbiórka w miejscu przyjazdu autokaru
ok. 09:30 – odjazd autokaru
ok. 12:00 – przyjazd do Warszawy (niedziela, 18.03.2018)

Podane godziny są jedynie orientacyjne, dokładny rozkład zostanie przekazany przez pilotów Zero Gravity podczas wyjazdu.

Skorzystajcie z naszej oferty, a my znajdziemy dogodny przelot, biorąc pod uwagę Wasze wymagania i ograniczenia czasowe. Nasi specjaliści pomogą Wam w wyborze odpowiednich linii lotniczych, zarezerwują dla Was lot, a także zaproponują możliwości transferu z/na lotnisko.

Nasze propozycje:

OPCJA I

Lotnisko: Bergamo
Linie lotnicze: na zapytanie
Cena lotu: na zapytanie
Cena transferu: na zapytanie

OPCJA II

Lotnisko: Turyn
Linie lotnicze: na zapytanie
Cena lotu: na zapytanie
Cena transferu: na zapytanie

Przeczytaj więcej o transporcie

Atrakcje

Nadal młody, ale trzy dni ostrej imprezy i spanie w średnich warunkach daje Ci w kość? To już nie czasy studenckiej mocy i siły? Wyjazd Zero Gravity Originals jest dla Ciebie. Oczywiście nie zostawimy Cię bez imprezy, ale dorzucamy do tego sprawdzone miejscówki, wysoki standard zakwaterowania i wiele atrakcji dla dorosłych i nie tylko. Codzienne ślizgi, a do tego legendarne już Games Night czy Cucina Alpina sprawią, że na 100% wykorzystasz uroki zimowej aury i poznasz smaki lokalnej kuchni włoskiej. Sprawdź czym zaskoczymy Was  na tym wyjeździe! Poniżej lista przykładowych atrakcji na wyjeździe. Szczegółowy event plan będzie przesłany w mailingu przedwyjazdowym.
Apres ski Autokarowe premiery filmowe Games Night Go Pro Imprezy tematyczne Lunch Time Movie premiere Szkolenie freestyle / freeski Szkolenie techniczne Heliboarding ALAGNA
Japonia słynie w świecie z 20 metrowych opadów, Alaska z najbardziej wymagającego freerideu, Kanada ze swojego Backcountry, a Europa min. właśnie z Apres Ski. Tylko tu ludzie zbierają się po jeździe w klubach położonych 2000 m n.p.m. lub wyżej, żeby celebrować życie tańcząc na dachu świata! Oczywiście do Alpejskich Apresów zawsze dodajemy nasz mały smaczek, tak, aby było one jeszcze bardziej kolorowe! Tylko na naszych wyjazdach możesz sprawdzić, jak smakuje Apres Ski w wydaniu Zero Gravity!
Z jakimi filmami kojarzy Ci się podróż autokarem w Alpy? My widzimy tutaj pewne prawidłowości i dlatego postanowiliśmy, że koniec z oglądaniem tych samych produkcji po kilka razy! Żeby umilić Wam czas, w naszych autokarach klasy Royal przygotowaliśmy dla Was panel filmowy, na którym prezentować będziemy najciekawsze filmy i przede wszystkim najświeższe premiery.
Games Night to wieczór wypełniony dobrą rozrywką! Dla ceniących sobie grę w pokera przy dobrym drinku i jeszcze lepszej muzyce, czekają gotowe stoły! Nie lubisz grać w pokera? Również przygotowaliśmy coś dla Ciebie! Co powiesz na gry planszowe, które pozwolą Ci zintegrować się z grupą, poczuć ducha rywalizacji, lub stać się na moment królem przedsiębiorczości w Monopoly! Do Waszej dyspozycji mamy: Tabu, Janga, Zapp, DiXiT, Scrable, wspomniane Monopoly i Pan Tu nie Stał.  Gramy?
Chcesz uwiecznić najlepsze momenty wyjazdu, ale nie masz do tego odpowiedniego sprzętu? Żaden problem! Dajemy Ci możliwość testowania najnowszych kamerek GoPro. Masz 24 h. Nakręć wszystko, co tylko chcesz: jazdę w puchu, ewolucje w snowparku, wieczorne, imprezowe szaleństwa, a nawet romantyczne chwile we dwoje. Również na wybranych wyjazdach możesz pochwalić się efektem swojej pracy i wziąć udział w konkursie na najlepszy filmik „Best Edit Ever”. To takie proste- jeśli dzieje się coś ciekawego, wyjmij kamerkę, nakręć to, podziel się z innymi i odtwarzaj ten moment do woli! Nagrodą jest oczywiście kamerka GoPro!
Podczas wyjazdów staramy się zapewnić wszystkim uczestnikom maksimum rozrywki. Kluczem jest różnorodność i tę zasadę przenosimy na parkiet! Przykłady?! Palmy, hawajskie kwiaty, drinki z palemką, dużo słońca i gorąca atmosfera. Specjalnie dla Was, w środku zimy, organizujemy HAWAII PARTY. A co powiesz na kolorowe stroje, neonowe gadżety i solidny kopniak energii? Tak wygląda FLUO PARTY. Co jeszcze? Dołącz do nas i przekonaj się sam!
Lunch Time, czyli chwila przerwy, jako inwestycja w dalsze, jeszcze bardziej intensywne jeżdżenie! W każdym kurorcie, który odwiedzamy mamy dla Was specjalne zniżki na lunch w wybranej knajpie na stoku. Zjedz obiad z widokiem na Alpy, zrób zdjęcie i ruszaj dalej!
Podobno najlepsze produkcje, to takie, po których chce się jeździć! Podkręć swoją zajawkę i złap inspirację do robienia nowych rzeczy oglądając z nami najnowsze produkcje SNB/SKI w wielkoformatowym wydaniu. Zawsze w klimatycznych miejscach i w międzynarodowym towarzystwie. To idealny sposób,  aby poczuć freeridowo-freestylowego ducha!
Nie wystarcza Ci już jazda “góra-dół” i chcesz zrobić coś... w poprzek? Spróbuj swoich sił w snowparku, katując hopy i jibby. Nieważne czy to Twój pierwszy raz, czy może już sprawnie śmigasz na przeszkodach! Dzięki naszym zajęciom poznasz nowe tricki i poprawisz swój styl. A to wszystko oczywiście pod okiem najlepszych w tej “branży” instruktorów ZG.
Stawiasz pierwsze kroki na desce? A może jeździsz od lat i dotąd byłeś typem samouka? Szkolenie techniczne jest czymś właśnie dla Ciebie. Starannie wyselekcjonowana kadra Zero Gravity zwróci uwagę na Twoje niedociągnięcia, pomoże wyeliminować błędy i skorygować pozycję. Uwierz nam, te z pozoru drobne zmiany, nie tylko poprawią Twój styl i komfort jazdy, ale odsłonią przed Tobą zupełnie nowe możliwości. Niektórzy po prostu przeprowadzają lekcje, a my podajemy zajawkę!

Alagna – Monte Rosa  jedno z lepszych miejsc na świecie do uprawiania helibordingu.  Na obszarze góry mamy do dyspozycji około 15 miejsc przystosowany do lądowanie Helikoptera, niektóre z nich położone są powyżej 3000 m  n.p.m. Cała ekspedycja przeprowadzona jest pod czujnym okiem specjalistów z Alagna Guide team, którzy zadbają o wasze bezpieczeństwo i wybór optymalnych tras by w pełni móc cieszyć się helibordingiem. Wszystkich zainteresowanych, prosimy o zgłoszenie się na nasz adres info@zerogravity.pl najpóźniej na 30 dni przed wyjazdem.

Przeczytaj więcej o atrakcjach

Szkolenie

Zero Gravity zapewnia najwyższe i najnowocześniejsze standardy szkoleń. Z nami możesz być pewien, że osiągniesz swój cel, niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę, czy chcesz podszkolić umiejętności techniczne.

Podczas wyjazdu zapraszamy na:
– Szkolenie techniczne (zapisy przed wyjazdem – 350 PLN, zapisy na miejscu – 450 PLN)
– Szkolenie indywidualne, którego koszt jest uzależniony od ilości wyjeżdżonych godzin

Zachęcamy do wykupienia szkolenia przed wyjazdem. Jeżeli zdecydujesz się na szkolenie dopiero na miejscu to w grupie na Twoim poziomie zaawansowania może zabraknąć miejsc lub grupa ta nie utworzy się. W przypadku dołączenia do grupy w trakcie wyjazdu, cena szkolenia wzrasta o 100 PLN.

Dodatkowo, korzystając z pobytu w freeride’owym raju, dajemy Wam możliwość sporego zastrzyku adrenaliny, czyli heliboardingu!

Dla kogo?
Z heliboardingu mogą skorzystać jedynie osoby spełniające poniższe wymagania:

 • poziom jazdy SNB lub SKI*: zaawansowani riderzy, poruszający się swobodnie na czerwonych i czarnych trasach we wszystkich rodzajach śniegu,
 • poziom wytrzymałości fizycznej: bardzo dobra, osoby w pełni zdrowe.

*sprzęt SNB / SKI odpowiedni do jazdy freeride’owej: deski snowboardowe o typowej charakterystyce lub zwiększonej wysokości, narty typowo freeride’owe lub frestyle’owe.

Helikopter startuje z Salati pass do którego dotrzemy gondolą oddaloną 800 metrów od hotelu Alagna Freeride Alp Resort. Dotarcie do heliportu jest we własnym zakresie.

Cena:

private flights

Monte Rosa Ski Area

Monte Rosa Ski Area

Alagna – Zermatt

number of skiers

1 flight per day

2 flight per day

1 flight per day

1

950EUR

1550EUR

1050EUR

2

480EUR

780EUR

570EUR

3

320EUR

520EUR

400EUR

4

240EUR

390EUR

320EUR

 Cena zawiera :

 • 1 lub 2 loty helikopterem (podczas każdego lotu w helikopterze są maksymalnie 4 osoby oraz przewodnik)
 • podstawowe szkolenie udzielonego przez przewodnika wysokogórskiego 
 • sprzęt zapewniający bezpieczeństwo, niezbędnego podczas jazdy poza trasami.

Cena nie zawiera:

 • Transportu do miejsca lądowania helikopterów

Przeczytaj więcej o szkoleniu

Cena

Cena podstawowa zawiera:

 • zakwaterowanie w rezydencji alagnia Freeride Alp Resort**** w living roomie w apartamencie 6-osobowym,
 • 6 dniowy skipass,
 • obowiązkowe ubezpieczenie turystyczne – KL (10 000 EUR)/NNW (2 000 EUR)/BP (200 EUR) ze zwyżką za amatorskie uprawianie sportów zimowych w okresie obowiązywania skipassu (6 dni),
 • opiekę rezydenta,
 • WiFi na terenie rezydencji,
 • pościel i ręczniki (wymiana dodatkowo płatna),
 • wstęp na basen i strefy SPA (sauna fińska, łaźnia turecka, jacuzzi) – tylko dla osób pełnoletnich,
 • imprezy klubowe, animacje i konkursy,
 • zniżki w wybranych barach i klubach,
 • końcowe sprzątanie apartamentu (wymagane jest sprzątnięcie aneksu kuchennego),
 • zewnętrzny parking przy rezydencji,
 • podatek zapewniający obsługę Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego – 10 PLN/os.

1) Na cenę imprezy wyrażoną w PLN składa się suma kwot w złotówkach oraz w walucie zagranicznej (EUR lub CHF). Część w walucie zagranicznej przeliczana jest raz dziennie na złotówki wg kursu średniego NBP. Pakiet w walucie zagranicznej po przeliczeniu wg aktualnego kursu w zakresie zmian +/– 10 PLN nie generuje zmiany ceny imprezy.
2) Zero Gravity zastrzega sobie możliwość zmiany ceny w opublikowanych ofertach w zależności od dostępności miejsc w danej taryfie.

Cena podstawowa nie zawiera:

 • dojazdu autokarem Platinium (Royal Class******),
 • wyżywienia,
 • dopłaty do zakwaterowania w wyższym standardzie rezydencji/sypialni,
 • kaucji zwrotnej za apartament – 150 EUR (płatność na miejscu),
 • taksy klimatycznej –  około 12 EUR/tydz./os. – opłata obowiązkowa dla osób powyżej 18 roku życia (opłata za taksę może ulec zmianie),
 • końcowego sprzątania aneksu kuchennego,
 • ubezpieczenia od kosztów rezygnacji.

Cena opcjonalnie:

UBEZPIECZENIE:

 • ubezpieczenie SKI/SNB:
  – wariant COMFORT – 50 PLN/os,
  – wariant PREMIUM, zalecany przy wyjazdach do Laax – 100 PLN/os,
  – wariant VIP – 250 PLN/os,
 • ubezpieczenie od kosztów rezygnacji – 150 PLN/os (wykupienie możliwe wyłącznie podczas robienia umowy).

SZKOLENIE:

 • szkolenie techniczne SKI/SNB (6 dni x 2 h) – 350 PLN/os.

OPCJE DO ZAKWATEROWANIA: 

 • dopłata do zakwaterowania w sypialni (ap. 4 os.) –  200 PLN,
 • dopłata do zakwaterowania w sypialni (ap. 6 os.) – 100 PLN,
 • dopłata do zakwaterowania w living roomie (ap. 4 os.) – 100 PLN,
 • wolne łóżko – 1250 PLN,
 • dodatkowe sprzątanie apartamentu – 20 EUR/usługę,
 • wymiana pościeli i/lub ręczników – od 6 EUR do 10 EUR,
 • codzienne sprzątanie apartamentu oraz wymiana pościeli i ręczników (co 3 dni) – 30 EUR/apartament (opłata może ulec zmianie),
 • wyżywienie w postaci śniadań – 10 EUR/osobę/dzień (opłata może ulec zmianie),
 • wyżywienie w postaci i obiadokolacji (bez napoi do obiadu) – 35 EUR/osobę/dzień (opłata może ulec zmianie).

OPCJE DO TRANSPORTU: 

 • dojazd autokarem Platinium (Royal Class******) oraz przewóz bagażu i sprzętu SKI/SNB –  400 PLN,
 • przewóz dodatkowego bagażu głównego i sprzętu SKI/SNB (max. 30 kg, ilość ograniczona) – 400 PLN,
 • przewóz dodatkowego bagażu głównego LUB sprzętu SKI/SNB (max. 15 kg, ilość ograniczona) – 300 PLN

INNE OPCJE:

 • opcja bez skipassu -790 PLN.

Ubezpieczenie

Każdy uczestnik wyjazdu jest obligatoryjnie ubezpieczany w TU AXA w wariancie, który zawiera zwyżkę za amatorskie uprawianie sportów zimowych na okres ważności skipassu (6 dni). Ubezpieczenie obowiązuje w trakcie pobytu poza granicami RP na wyjeździe i obejmuje:

KL z assistance: 10 000 EUR
NNW: 2 500 EUR
BAGAŻ PODRÓŻNY: 200 EUR
KOSZTY RATOWNICTWA: 5 000 EUR

Pamiętaj! Za naszym pośrednictwem możesz też wykupić ubezpieczenie od kosztów rezygnacji. Opcja ta jest dostępna tylko podczas robienia umowy w systemie rezerwacyjnym. Sprawdź dostępne opcje TUTAJ. 

Przed wyjazdem w najbliższym oddziale NFZ warto również wyrobić kartę EKUZ – EUROPEJSKĄ KARTĘ UBEZPIECZENIA ZDROWOTNEGO. Z doświadczenia wiemy, że placówki medyczne działają zdecydowanie sprawniej jeśli pacjent ma ze sobą kartę EKUZ.

Przeczytaj więcej o ubezpieczeniach
Cena za osobę od

2040 zł

 • NOWOŚĆ
 • OSTATNIE MIEJSCA
Zarezerwuj