Wyobraź sobie, że po całym dniu aktywnej jazdy na największym obszarze lodowca w Europie, zjeżdżasz do bajecznego, alpejskiego miasteczka, w którym czuć powiew wiosny! Buty narciarskie zmieniasz na flip – flopy i łapiesz francuskie promienie słońca na leżaku w Board Roomie! Tak też będzie! Przygotuj się na istnie epickie zakończenie sezonu!

Uwierzcie, że istnieje jedyne słuszne miejsce, w którym można zamknąć sezon! Słynne Les 2 Alpes, czyli resort, w którym o warunki śniegowe nie musicie się martwić, ponieważ nawet latem tamtejsze stoki tętnią zimowym życiem! Lodowiec Mont de Lans gwarantuje dostępność tras na wysokościach pełnych białego puchu, lokalne, klimatyczne restauracje kuszą najlepszym w Francji founde, a nasza rezydencja Cortina **** zapewnia totalny relaks w strefie SPA!

Zakwaterowanie

Le Cortina****

Le Cortina**** to luksusowa rezydencja w górskim stylu położona tuż obok wyciągu Diable oraz imprezowego centrum miasteczka, gdzie znajduje się duża ilość barów, restauracji, sklepów oraz bogate zaplecze rekreacyjne. Czekają tam na Was popularne kluby takie jak: Avalanche i Le Brasilien. W rezydencji do Waszej dyspozycji jest centrum SPA, w którym znajdują się dwa jacuzzi, sauna, hamman oraz strefa relaksu. W podstawowej cenie wyjazdu zawarte jest zakwaterowanie we wnęce sypialnej.
Przeczytaj więcej o tym zakwaterowaniu

Region

Les 2 Alpes

L2A to jeden z najchętniej odwiedzanych francuskich resortów. Nie zastanawiaj się dlaczego, po prostu sprawdź to! L2A to absolutne MUST BE francuskich Alp!
Przeczytaj więcej o regionie

Transport

Szczęśliwie minęły już czasy, kiedy podróż do Francji dłużyła się w nieskończoność. Dzięki dobrze rozwiniętej sieci dróg i autostrad, czas podróży do francuskich resortów znacznie się skrócił. Podstawowa cena wyjazdu zakłada opcję dojazdu własnego. Co ważne, w tym sezonie, jako JEDYNI NA RYNKU, wprowadzamy absolutną NOWOŚĆ i proponujemy nową jakość transportu! Co to oznacza? W zimie 18′ do Les Deux Alpes jeździmy TYLKO autokarami PLATINIUM z 2017 roku, wyposażonymi między innymi w odchylane i rozsuwane fotele z miękkimi podnóżkami, co umożliwi Ci podróż w pozycji półleżącej, komfortową przestrzeń na nogi do 120 cm, porty USB przy każdym siedzeniu, kuchenkę mikrofalową i ekspres ciśnieniowy do kawy.  Jednak to nie wszystko! A może wybierasz opcję samolotową? Nasi specjaliści pomogą Ci w wyborze odpowiednich linii lotniczych, zarezerwują dla Ciebie lot, a także zaproponują możliwości transferu z/na lotnisko.

W terminie tego wyjazdu możesz wybrać poniższe opcje dojazdu. Kliknij, by sprawdzić szczegóły.

Dojazd własny Autokar Samolot

SUGEROWANA TRASA:
Sugerujemy trasę przez Poznań, Świecko, Lipsk, Norymbergę, Bazyleę, Genewę, Grenoble i dalej do Les Deux Alpes. Odległość z Warszawy wynosi ok. 1850 km, a podróż samochodem trwa ok. 18-19 h.


LE CORTINA

CHECK IN
KIEDY? Sobota, 14.04.2018 od godziny 16:00
GDZIE? Recepcja rezydencji. Rezydent Zero Gravity będzie czekał na Was w recepcji w godzinach 17:00 – 19:00

ADRES REZYDENCJI:
RESIDENCE LE CORTINA
117 Avenue de la Muzelle,
38860 Les Deux Alpes, Francja

Dane GPS:
Szerokość geograficzna 45.004707
Długość geograficzna 6.122013

NUMER DO REZYDENTA ZERO GRAVITY: zostanie podany w mailingu przedwyjazdowym na około 10 dni przed rozpoczęciem wyjazdu

PARKING:
Istnieje możliwość zaparkowania samochodu przy rezydencji. Jedno miejsce parkingowe na apartament na parkingu zewnętrznym przy rezydencji jest wliczone w cenę. Macie również do dyspozycji bezpłatny parking publiczny, ilość miejsc jest ograniczona. Alternatywnie można skorzystać z opcji krytego parkingu w rezydencji, a jego koszt to 25 EUR/tydzień (bez potrzeby wcześniejszej rezerwacji, płatność na miejscu w recepcji).

CHECK OUT:
KIEDY? Sobota, 21.04.2018 do godziny 10:00 (dokładną godzinę wykwaterowania przekażą piloci Zero Gravity w trakcie wyjazdu)

 

Zastanawiasz się nad wyborem dojazdu autokarem? Tylko u nas standard Royal Class dostajesz bez dodatkowych opłat! W tym sezonie do Francji jeździmy tylko autokarami PLATINIUM z 2017 roku, gdzie przede wszystkim znajdziesz odchylane i rozsuwane fotele, z miękkimi podnóżkami. Więcej informacji znajdziesz w zakładce TRANSPORT na naszej stronie.

ZBIÓRKA W WARSZAWIE

PIĄTEK, 13.04.2018 godzina 13:30

ODJAZD AUTOKARU: 14:00

Miejsce zbiórki: parking płatny na pl. Defilad nad stacją metra Centrum, vis a vis Galerii Centrum (pomiędzy PKIN, a ul. Marszałkowską).
Organizator oświadcza, że 15 minutowe spóźnienie na odjazd autokaru spowoduje zwolnienie organizatora z obowiązku zabrania danej osoby na wyjazd. Organizator zastrzega sobie prawo do zorganizowania „antenki” tj. dojazdu innym środkiem komunikacji do trasy przejazdu głównego autokaru.

NUMER DO PILOTA: zostanie podany w mailingu przedwyjazdowym

STACJE POŚREDNIE:
Na trasie przejazdu autokaru wyznaczyliśmy 2 punkty, skąd zabieramy uczestników:
– Stryków – stacja BP Sosnowiec-Pieńki 18A
– Poznań – 
stacja BP „GRUNWALD”, ulica Głogowska

Bądźcie gotowi w miejscu zbiórki co najmniej 30 min wcześniej! Pilot autokaru będzie się z Wami kontaktował na około 1 h przed przyjazdem! Organizator zastrzega sobie prawo do zorganizowania „antenki” tj. dojazdu innym środkiem komunikacji do trasy przejazdu głównego autokaru.
Organizator oświadcza, że 15 minutowe spóźnienie na odjazd autokaru spowoduje zwolnienie organizatora z obowiązku zabrania danej osoby na wyjazd.


LIMIT BAGAŻU:
Ze względu na wymogi bezpieczeństwa i przepisy drogowe przewoźnik wprowadza bezwzględną kontrolę wagi bagażu. W trakcie zbiórki każdego uczestnika zostanie zważony. 

Limit rzeczy do zabrania na jedną osobę:
– 1 torba podróżna lub plecak (bez stelaża zewnętrznego)
– 1 komplet snowboardowy lub narciarski (deska lub SKI + buty) koniecznie zapakowane w pokrowce
1 bagaż podręczny (do środka autokaru)

Limit wagowy wynosi 30 kg i obejmuje bagaż główny oraz sprzęt snowboardowy lub narciarski. Dodatkowo możesz mieć ze sobą jedną sztukę małego bagażu podręcznego o wymiarach pozwalających na swobodne umieszczenie go pod siedzeniem lub na półce znajdującej się nad siedzeniem pasażera. Rozmiary bagażu podręcznego nie powinny utrudniać swobody podróży pozostałym pasażerom i nie mogą zagradzać przejścia w autokarze. W przypadku przekroczenia limitu nadmiar bagażu zostanie zdeponowany u organizatora na czas pobytu. W przypadku zapakowania rzeczy dwóch osób w jedną torbę, jej masa nie może przekroczyć 30 kg. Niestety w dniu wyjazdu, nie ma możliwości powiększenia limitu jakąkolwiek dopłatą za nadbagaż. Jeśli boisz się, że przekroczysz limit możesz wykupić opcję „Przewóz dodatkowego bagażu i bagażu sportowego” lub „Przewóz dodatkowego bagażu lub sprzętu sportowego”. Cenę opcji dodatkowych znajdziesz przy opisie wyjazdu w zakładce CENA OPCJONALNIE.

Również z powodów załadunkowych prosimy o zapakowanie rzeczy na wyjazd w miękkie torby, a nie w walizki. Prosimy o zabieranie kasków luzem do autokaru i umieszczanie ich na półkach nad głowami (kaski zapakowane do pokrowców przewoźnik sam będzie umieszczał w środku autokaru).

Przypominamy, że uczestnik wyjazdu odpowiada za swój bagaż główny w tym za sprzęt narciarski lub snowboardowy do chwili zapakowania go do autokaru (włożenie przez kierowców do luków bagażowych) jak również od chwili wyjęcia go z luków bagażowych przez kierowców lub obsługę wyjazdu.


POWRÓT AUTOKARU:

SOBOTA, 21.04.2017
od 08.00 – wykwaterowanie z rezydencji
ok. 09:00 – zbiórka w miejscu przyjazdu autokaru
ok. 09:30 – odjazd autokaru
ok. 12:00 – przyjazd do Warszawy (niedziela, 22.04.2018)

Podane godziny są jedynie orientacyjne, dokładny rozkład zostanie przekazany przez pilotów Zero Gravity podczas wyjazdu.

Skorzystajcie z naszej oferty, a my znajdziemy dogodny przelot, biorąc pod uwagę Wasze wymagania i ograniczenia czasowe. Nasi specjaliści pomogą Wam w wyborze odpowiednich linii lotniczych, zarezerwują dla Was lot, a także zaproponują możliwości transferu z/na lotnisko.

Nasze propozycje:

OPCJA I

Lotnisko: Lyon
Linie lotnicze: Wizzair
Cena lotu: od 219 PLN
Cena transferu: od 350 PLN

OPCJA II

Lotnisko: Genewa
Linie lotnicze: LOT
Cena lotu: od 670 PLN
Cena transferu: na zapytanie

Przeczytaj więcej o transporcie

Atrakcje

Nadal młody, ale trzy dni ostrej imprezy i spanie w średnich warunkach daje Ci w kość? To już nie czasy studenckiej mocy i siły? Wyjazd Zero Gravity Originals jest dla Ciebie. Oczywiście nie zostawimy Cię bez imprezy, ale dorzucamy do tego sprawdzone miejscówki, wysoki standard zakwaterowania i wiele atrakcji dla dorosłych i nie tylko. Codzienne ślizgi, a do tego legendarne już Games Night czy Alpine Cuisine sprawią, że na 100% wykorzystasz uroki zimowej aury i poznasz smaki lokalnej kuchni francuskiej. Sprawdź czym zaskoczymy Was  na tym wyjeździe! Poniżej lista przykładowych atrakcji na wyjeździe. Szczegółowy event plan będzie przesłany w mailingu przedwyjazdowym.
Apres ski Autokarowe premiery filmowe Become a local! Cuisine Alpine Games Night Lunch Time Szkolenie freestyle / freeski Szkolenie techniczne Testy aparatów Instax Mini 70 Go Pro
Japonia słynie w świecie z 20 metrowych opadów, Alaska z najbardziej wymagającego freerideu, Kanada ze swojego Backcountry, a Europa min. właśnie z Apres Ski. Tylko tu ludzie zbierają się po jeździe w klubach położonych 2000 m n.p.m. lub wyżej, żeby celebrować życie tańcząc na dachu świata! Oczywiście do Alpejskich Apresów zawsze dodajemy nasz mały smaczek, tak, aby było one jeszcze bardziej kolorowe! Tylko na naszych wyjazdach możesz sprawdzić, jak smakuje Apres Ski w wydaniu Zero Gravity!
Z jakimi filmami kojarzy Ci się podróż autokarem w Alpy? My widzimy tutaj pewne prawidłowości i dlatego postanowiliśmy, że koniec z oglądaniem tych samych produkcji po kilka razy! Żeby umilić Wam czas, w naszych autokarach klasy Royal przygotowaliśmy dla Was panel filmowy, na którym prezentować będziemy najciekawsze filmy i przede wszystkim najświeższe premiery.
Pamiętasz grę w podchody? Become a local! by Zero Gravity, to jej wersja PRO. Ulepszona i dostosowana do Twoich oczekiwań - wzbogacona o szalone, karkołomne zadania, najdziwniejsze na świecie zagadki i kuriozalne pytania. Przekonaj się, że żeby poznać kurort i poczuć się w nim, jak prawdziwy lokales wystarczy niecała godzinka! Sure you can handle it?
Skoro jesteście z nami, to na pewno wiecie, że podróże rozwijają. Żeby zmaksymalizować Wasze prawdziwie Alpejskie doznania kulturowe na wybranych wyjazdach zapraszamy na wspólne biesiadowanie w wyselekcjonowanych przez nas tradycyjnych, miejscowych restauracji na dedykowane lokalne kolacje! W menu znaleźć można: Fondue, Raclette i Tartiflette!
Games Night to wieczór wypełniony dobrą rozrywką! Dla ceniących sobie grę w pokera przy dobrym drinku i jeszcze lepszej muzyce, czekają gotowe stoły! Nie lubisz grać w pokera? Również przygotowaliśmy coś dla Ciebie! Co powiesz na gry planszowe, które pozwolą Ci zintegrować się z grupą, poczuć ducha rywalizacji, lub stać się na moment królem przedsiębiorczości w Monopoly! Do Waszej dyspozycji mamy: Tabu, Janga, Zapp, DiXiT, Scrable, wspomniane Monopoly i Pan Tu nie Stał.  Gramy?
Lunch Time, czyli chwila przerwy, jako inwestycja w dalsze, jeszcze bardziej intensywne jeżdżenie! W każdym kurorcie, który odwiedzamy mamy dla Was specjalne zniżki na lunch w wybranej knajpie na stoku. Zjedz obiad z widokiem na Alpy, zrób zdjęcie i ruszaj dalej!
Nie wystarcza Ci już jazda “góra-dół” i chcesz zrobić coś... w poprzek? Spróbuj swoich sił w snowparku, katując hopy i jibby. Nieważne czy to Twój pierwszy raz, czy może już sprawnie śmigasz na przeszkodach! Dzięki naszym zajęciom poznasz nowe tricki i poprawisz swój styl. A to wszystko oczywiście pod okiem najlepszych w tej “branży” instruktorów ZG.
Stawiasz pierwsze kroki na desce? A może jeździsz od lat i dotąd byłeś typem samouka? Szkolenie techniczne jest czymś właśnie dla Ciebie. Starannie wyselekcjonowana kadra Zero Gravity zwróci uwagę na Twoje niedociągnięcia, pomoże wyeliminować błędy i skorygować pozycję. Uwierz nam, te z pozoru drobne zmiany, nie tylko poprawią Twój styl i komfort jazdy, ale odsłonią przed Tobą zupełnie nowe możliwości. Niektórzy po prostu przeprowadzają lekcje, a my podajemy zajawkę!

Uchwyćcie najlepsze chwile na wyjazdach ZERO GRAVITY dzięki INSTAX! To właśnie w Alpach kreują się najpiękniejsze wspomnienia, dlatego wspólnie z marką Instax przygotowaliśmy do Was TESTY APARATÓW INSTAX MINI 70. Podczas Ski Pass&Info Meeting szukajcie stanowiska INSTAX i wypożyczajcie kolorowe aparaty w stylowych obudowach oraz wkłady i…uwieczniajcie najlepsze momenty z wyjazdu! Tryb selfie czy samowyzwalacz idealnie sprawdzi się w zdjęciach Waszej całej ekipy! A pod koniec wyjazdu czekają niespodzianki...Najlepsze wyjazdowe INSTAX foty wygrają aparaty ! Say YES to your NEW memories !

Chcesz uwiecznić najlepsze momenty wyjazdu, ale nie masz do tego odpowiedniego sprzętu? Żaden problem! Dajemy Ci możliwość testowania najnowszych kamerek GoPro. Masz 24 h. Nakręć wszystko, co tylko chcesz: jazdę w puchu, ewolucje w snowparku, wieczorne, imprezowe szaleństwa, a nawet romantyczne chwile we dwoje. Również na wybranych wyjazdach możesz pochwalić się efektem swojej pracy i wziąć udział w konkursie na najlepszy filmik „Best Edit Ever”. To takie proste- jeśli dzieje się coś ciekawego, wyjmij kamerkę, nakręć to, podziel się z innymi i odtwarzaj ten moment do woli! Nagrodą jest oczywiście kamerka GoPro!
Przeczytaj więcej o atrakcjach

Szkolenie

Zero Gravity zapewnia najwyższe i najnowocześniejsze standardy szkoleń. Z nami możesz być pewien, że osiągniesz swój cel, niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę, czy chcesz podszkolić umiejętności techniczne lub freestyle’owe.

Podczas wyjazdu zapraszamy na:
– Szkolenie techniczne (zapisy przed wyjazdem – 350 PLN, zapisy na miejscu – 450 PLN)
– Szkolenie freestyle/ freeski(zapisy przed wyjazdem – 350 PLN, zapisy na miejscu – 450 PLN)
– Szkolenie dla dzieci BOMBLE (750 PLN przy założeniu 2 dzieci w grupie na tym samym poziomie zaawansowania)
– Szkolenie dla młodzieży BOMBRIDERS (750 PLN przy założeniu 2 dzieci w grupie na tym samym poziomie zaawansowania)
– Szkolenie indywidualne, którego koszt jest uzależniony od ilości wyjeżdżonych godzin

Zachęcamy do wykupienia szkolenia przed wyjazdem. Jeżeli zdecydujesz się na szkolenie dopiero na miejscu to w grupie na Twoim poziomie zaawansowania może zabraknąć miejsc lub grupa ta nie utworzy się. W przypadku dołączenia do grupy w trakcie wyjazdu, cena szkolenia wzrasta o 100 PLN.

Przeczytaj więcej o szkoleniu

Cena

Cena podstawowa zawiera:

 • zakwaterowanie w rezydencji Le Cortina**** we wnęce sypialnej,
 • 6 dniowy skipass Las 2 Alpes,
 • obowiązkowe ubezpieczenie turystyczne – KL (10 000 EUR)/NNW (2 000 EUR)/BP (200 EUR) ze zwyżką za amatorskie uprawianie sportów zimowych w okresie obowiązywania skipassu (6 dni),
 • opiekę rezydenta,
 • wstęp do SPA dla osób zakwaterowanych w Le Cortina ( jacuzzi, sauna),
 • ręczniki oraz poszewki na pościel w Le Cortina,
 • 1 miejsce parkingowe na apartament na parkingu podziemnym (Parking Venosc) znajdującym się w sąsiedztwie rezydencji dla osób zakwaterowanych w Le Cortina,
 • imprezy klubowe, animacje i konkursy,
 • zniżki w wybranych barach i klubach,
 • podatek zapewniający obsługę Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego – 10 PLN/os.

1) Na cenę imprezy wyrażoną w PLN składa się suma kwot w złotówkach oraz w walucie zagranicznej (EUR lub CHF). Część w walucie zagranicznej przeliczana jest raz dziennie na złotówki wg kursu średniego NBP. Pakiet w walucie zagranicznej po przeliczeniu wg aktualnego kursu w zakresie zmian +/– 10 PLN nie generuje zmiany ceny imprezy.
2) Zero Gravity zastrzega sobie możliwość zmiany ceny w opublikowanych ofertach w zależności od dostępności miejsc w danej taryfie.

Cena nie zawiera:

 • dojazdu autokarem Platinium (Royal Class******),
 • wyżywienia,
 • kaucji za skipass – 2 EUR/ski card (opłata bezzwrotna),
 • dopłaty do zakwaterowania w sypialni w rezydencji Le Cortina,
 • kaucji zwrotnej za apartament – 600 EUR w rezydencji Le Cortina (płatność na miejscu gotówką lub kartą, preferowana płatność- kartą, wysokość opłaty może ulec zmianie),
 • taksy klimatycznej – 12 EUR/tydz./os. – opłata obowiązkowa (opłata za taksę może ulec zmianie),
 • końcowego sprzątania apartamentu w rezydencji Le Cortina,
 • rekomendowanej opłaty za kryty parking w rezydencji Le Cortina – 25 EUR/tydzień (bez konieczności wcześniejszej rezerwacji, opłata na miejscu),
 • ubezpieczenia od kosztów rezygnacji.

Cena opcjonalnie:

UBEZPIECZENIE:

 • ubezpieczenie SKI/SNB:
  – wariant COMFORT – 50 PLN
  – wariant PREMIUM, zalecany przy wyjazdach do Laax – 100 PLN
  – wariant VIP – 250 PLN
 • ubezpieczenie od kosztów rezygnacji – 150 PLN (wykupienie możliwe wyłącznie podczas robienia umowy)

SZKOLENIE:

 • szkolenie techniczne SKI/SNB (6 dni x 2 h) – 350 PLN
 • szkolenie freestyle/freeski (6 dni x 2h) – 350 PLN
 • szkolenie dla dzieci BOMBLE NARCIARSKIE PRZEDSZKOLE (6 x 2 h) –  750 PLN.

OPCJE DO ZAKWATEROWANIA:

 • dopłata do zakwaterowania w sypialni  w rezydencji Le Cortina – 100 PLN,
 • wolne łóżko w rezydencji Le Cortina – 490 PLN,
 • opłata za końcowe sprzątanie apartamentu w rezydencji Le Cortina – 75 EUR/ap. 4-os, 110 EUR/ap. 6-os, 140 EUR/ap. 8-os, 170 EUR/ap. 10-os (wysokość opłaty może ulec zmianie).

OPCJE DO TRANSPORTU:

 • dojazd autokarem Platinium (Royal Class******) oraz przewóz bagażu i sprzętu SKI/SNB –400 PLN,

INNE OPCJE:

 • WiFi dostępne w apartamencie w rezydencji Le Cortina (wg cennika lokalnego providera) – 25 EUR/tydzień,
 • opłata za kryty parking w rezydencji Le Cortina  – 25 EUR/tydzień (bez potrzeby wcześniejszej rezerwacji, płatność na miejscu),
 • Opcja bez skipassu – 530 PLN.

Ubezpieczenie

Każdy uczestnik wyjazdu jest obligatoryjnie ubezpieczany w TU AXA w wariancie, który zawiera zwyżkę za amatorskie uprawianie sportów zimowych na okres ważności skipassu (6 dni). Ubezpieczenie obowiązuje w trakcie pobytu poza granicami RP na wyjeździe i obejmuje:

KL z assistance: 10 000 EUR
NNW: 2 500 EUR
BAGAŻ PODRÓŻNY: 200 EUR
KOSZTY RATOWNICTWA: 5 000 EUR

Pamiętaj! Za naszym pośrednictwem możesz też wykupić ubezpieczenie od kosztów rezygnacji. Opcja ta jest dostępna tylko podczas robienia umowy w systemie rezerwacyjnym. Sprawdź dostępne opcje TUTAJ. 

Przed wyjazdem w najbliższym oddziale NFZ warto również wyrobić kartę EKUZ – EUROPEJSKĄ KARTĘ UBEZPIECZENIA ZDROWOTNEGO. Z doświadczenia wiemy, że placówki medyczne działają zdecydowanie sprawniej jeśli pacjent ma ze sobą kartę EKUZ.

Przeczytaj więcej o ubezpieczeniach
Cena za osobę od

1590 zł

Zarezerwuj