Na ten tydzień warto było czekać! Przed Wami kultowy SNOW DJ WEEK! Najlepsi polscy DJe, charyzmatyczni wokaliści i wybitni wirtuozi, którzy wydobędą ze swoich instrumentów dźwięki zostające w pamięci na zawsze! Jedno jest pewne! Będzie dobrze, na każdej płaszczyźnie, od stoku po parkiet! W ubiegłym sezonie pokazaliśmy Wam, że dla nas nie ma rzeczy niemożliwych! Apres Ski nad magicznym jeziorem Cauma? Live act na stoku? Secret Location Party w blasku księżyca? Zaufajcie nam, to nie koniec! Pozwólcie się ponownie zaskoczyć! Aha! Chyba zapomnieliśmy wspomnieć, że w tym terminie równolegle trwa LAAX Pleasure Spring Session! Co to oznacza? Sami się przekonajcie! My już przebieramy nogamI!

Zdecydowanie to już ten moment, kiedy nie trzęsiemy się z zimna na wyciągu! Wręcz przeciwnie, rozpinamy kurtki, wyciągamy kremy z filtrem i łapiemy gorące promienie słońca. Jeżeli martwicie się o warun, to przypominamy, że w Laax jeździmy na wysokości 2 000 m n.p.m. Dodatkowo, zima w zeszłym sezonie postanowiła nas rozpieścić! Zdecydowanie warunkowo był to najlepszy kwiecień w historii! Co więcej! Sam resort postanowił przesunąć datę zamknięcia. Było naprawdę dobrze! Wyobraźcie sobie tę chwilę, kiedy po aktywnym dniu na stoku, zjeżdżacie do designerskiego, tętniącego muzyką luksusowego resortu, zakładacie flip flopy (tak, to możliwe!) i zdobywacie parkiet na apres ski.  Oczywiście z zimną Calandą w ręku! Potem szybka regeneracja w prywatniej, apartamentowej saunie w 5 * rezydencji rocksresort i jesteśmy gotowi na podbój LAAXowych klubów! To tego wszystkiego dorzucamy mnóstwo naszych atrakcji,  niespodzianek, niezliczoną ilość akcji i giftów od naszych sponsorów. Oj będzie się działo! Kto był ten wie, kto będzie ten niech uważa, bo kwiecień w Laax uzależnia! No dobrze…nie zdradzamy już więcej, bo chcemy Was mocno zaskoczyć!

Przykładowy EVENT PLAN wyjazdu SNOW DJ WEEK!

*Prosimy pamiętać, że jeżeli w apartamencie, w którym jest zakwaterowane dziecko lub osoba małoletnia (osoba poniżej 18 roku życia) pozostaną wolne miejsca, należy wykupić odpowiednią liczbę opcji dodatkowej „WOLNE ŁÓŻKO”. Wówczas jest to jednoznaczne z rezerwacją całego apartamentu.

Zakwaterowanie

rocksresort *****

O rocksresort ***** można opowiadać długo, ale być może najlepszą jego rekomendacją będzie fakt, że ten nowoczesny kompleks 9 niezależnych budynków tzw. “Cube”, w 2010 zwyciężył w Design Award, w konkursie organizowanym przez prestiżowy magazyn Wallpaper, uzyskując tytuł “najlepszego nowego ośrodka narciarskiego”. W tym roku zaś, już po raz kolejny - największy na świecie portal turystyczny - TripAdvisor przyznał mu “Certyfikat Doskonałości”. rocksresort to 5 gwiazdkowe apartamenty położone przy dolnej stacji gondoli na Crap Sogn Gion. 9 budynków, w kształcie kostki, kryje w swoich wnętrzach luksusowe apartamenty, bary, restauracje oraz sklepy. Wszystko czego możesz potrzebować jest w zasięgu ręki, a malownicze położenie sprawi, że poczujesz się wyjątkowo!
Przeczytaj więcej o tym zakwaterowaniu

Region

Laax

Szwajcarskie Alpy zachwycają różnorodnością. Przepiękne góry Gryzonii tworzą doskonałe warunki dla fanów zimowych aktywności... Ale to już z pewnością wiesz. Jeśli nie byłeś w LAAX, to jeszcze wszystko przed Tobą! Żadne słowa nie oddadzą ducha tego nowoczesnego i designerskiego resortu.
Przeczytaj więcej o regionie

Transport

Największą zaletą Laax jest niewątpliwie bliskość Polski. Podstawowa cena wyjazdu zakłada opcję dojazdu własnego. Jednak bez względu na to jaką formę dojazdu wybierzesz, gwarantujemy, że podróż przebiegnie szybko i bezproblemowo. W terminie tego wyjazdu możesz wybrać poniższe opcje dojazdu. Kliknij, by sprawdzić szczegóły.
Dojazd własny Autokar

SUGEROWANA TRASA:
Sugerujemy trasę przez Poznań, Świecko, Lipsk, Norymbergę, Bregenz, Chur i dalej do Laax. Odległość z Warszawy do Laax wynosi 1350 km, a podróż samochodem trwa ok 14-15h.


rocksresort

CHECK IN:
KIEDY? Niedziela, 07.04.2019 od godziny 16:00
GDZIE? Recepcja hotelu Signina
Rezydent biura Zero Gravity będzie czekał na Was w recepcji hotelu signina do godziny 20:00.
Po dojechaniu do rocksresort, na czas Check In, prosimy zaparkować w garażu podziemnym pobierając bilet na bramce wjazdowej (zjazd w lewo tuż za hotelem Signina – 0,5 h gratis). Każda następna godzina w dniu przyjazdu płatna 2.80 CHF (opłaty dokonuje się w automacie na terenie parkingu).

ADRES REZYDENCJI:
rocksresort
Via Murschetg 632
7032 Laax, Szwajcaria

NUMER DO REZYDENTA ZERO GRAVITY:  zostanie podany w mailingu przedwyjazdowym

PARKING:
Na czas pobytu samochód należy pozostawić na podziemnym parkingu (połączony windami z poszczególnymi budynkami i skiroomem) – opłata 105 CHF jeżeli płatna w hotelu Signina podczas Check in, w każdym innym przypadku opłata za parking to 28 CHF/dzień. Niestety nie ma możliwości zostawienia samochodu na parkingu bezpłatnym.

CHECK OUT:
KIEDY? Niedziela, 14.04.2019 do godziny 10:00
(dokładną godzinę wykwaterowania przekaże rezydent Zero Gravity w trakcie wyjazdu / w przypadku chęci wyjazdu już w sobotę dokładną godzinę wykwaterowania należy ustalić z recepcją do czwartku – 11.04.2019).

Zastanawiasz się nad wyborem dojazdu autokarem? Tylko u nas standard Royal Class **** otrzymujesz bez dodatkowych opłat!

ZBIÓRKA W WARSZAWIE
SOBOTA, 06.04.2019 godzina 19:15
ODJAZD AUTOKARU: 20:00

Miejsce zbiórki: parking płatny na pl. Defilad nad stacją metra Centrum, vis a vis Galerii Centrum (pomiędzy PKIN, a ul. Marszałkowską).
Organizator oświadcza, że 15 minutowe spóźnienie na odjazd autokaru spowoduje zwolnienie organizatora z obowiązku zabrania danej osoby na wyjazd.

NUMER DO PILOTA: zostanie podany w mailingu przedwyjazdowym

STACJE POŚREDNIE:
Na trasie przejazdu autokaru wyznaczyliśmy 2 punkty, skąd zabieramy uczestników:
– Stryków – stacja BP Sosnowiec-Pieńki 18A
– Poznań – 
stacja BP „GRUNWALD”, ulica Głogowska

Bądźcie gotowi w miejscu zbiórki co najmniej 30min wcześniej! Pilot autokaru będzie się z Wami kontaktował na około 1h przed przyjazdem! Organizator zastrzega sobie prawo do zorganizowania „antenki” tj. dojazdu innym środkiem komunikacji do trasy przejazdu głównego autokaru.
Organizator oświadcza, że 15 minutowe spóźnienie na odjazd autokaru spowoduje zwolnienie organizatora z obowiązku zabrania danej osoby na wyjazd.


LIMIT BAGAŻU:
Ze względu na wymogi bezpieczeństwa i przepisy drogowe przewoźnik wprowadza bezwzględną kontrolę wagi bagażu. W trakcie zbiórki każdego uczestnika zostanie zważony. 

Limit rzeczy do zabrania na jedną osobę:
– 1 torba podróżna lub plecak (bez stelaża zewnętrznego)
– 1 komplet snowboardowy lub narciarski (deska lub SKI + buty) koniecznie zapakowane w pokrowce
– 1 bagaż podręczny (do środka autokaru)

Limit wagowy wynosi 30 kg i obejmuje bagaż główny oraz sprzęt snowboardowy lub narciarski. Dodatkowo możesz mieć ze sobą jedną sztukę małego bagażu podręcznego o wymiarach pozwalających na swobodne umieszczenie go pod siedzeniem lub na półce znajdującej się nad siedzeniem pasażera. Rozmiary bagażu podręcznego nie powinny utrudniać swobody podróży pozostałym pasażerom i nie mogą zagradzać przejścia w autokarze. W przypadku przekroczenia limitu nadmiar bagażu zostanie zdeponowany u organizatora na czas pobytu. W przypadku zapakowania rzeczy dwóch osób w jedną torbę, jej masa nie może przekroczyć 30 kg. Niestety w dniu wyjazdu, nie ma możliwości powiększenia limitu jakąkolwiek dopłatą za nadbagaż. Jeśli boisz się, że przekroczysz limit możesz wykupić opcję „Przewóz dodatkowego bagażu i bagażu sportowego” lub „Przewóz dodatkowego bagażu lub sprzętu sportowego”. Cenę opcji dodatkowych znajdziesz przy opisie wyjazdu w zakładce CENA OPCJONALNIE.

Również z powodów załadunkowych prosimy o zapakowanie rzeczy na wyjazd w miękkie torby, a nie w walizki. Prosimy o zabieranie kasków luzem do autokaru i umieszczanie ich na półkach nad głowami (kaski zapakowane do pokrowców przewoźnik sam będzie umieszczał w środku autokaru).

Przypominamy, że uczestnik wyjazdu odpowiada za swój bagaż główny w tym za sprzęt narciarski lub snowboardowy do chwili zapakowania go do autokaru (włożenie przez kierowców do luków bagażowych) jak również od chwili wyjęcia go z luków bagażowych przez kierowców lub obsługę wyjazdu.


POWRÓT AUTOKARU:

NIEDZIELA, 14.04.2019
08:30 – zbiórka w miejscu przyjazdu
09:00 – odjazd autokaru
ok. 2:00 – przyjazd do Warszawy (poniedziałek, 15.04.2019)

Przeczytaj więcej o transporcie

Atrakcje

Apres ski Autokarowe premiery filmowe Curling Familiada Freestyle Academy 40% OFF Riders Club Party Live concert Chat challenge Casino night
Japonia słynie w świecie z 20 metrowych opadów, Alaska z najbardziej wymagającego freerideu, Kanada ze swojego Backcountry, a Europa min. właśnie z Apres Ski. Tylko tu ludzie zbierają się po jeździe w klubach położonych 2000 m n.p.m. lub wyżej, żeby celebrować życie tańcząc na dachu świata! Oczywiście do Alpejskich Apresów zawsze dodajemy nasz mały smaczek, tak, aby było one jeszcze bardziej kolorowe! Tylko na naszych wyjazdach możesz sprawdzić, jak smakuje Apres Ski w wydaniu Zero Gravity!
Z jakimi filmami kojarzy Ci się podróż autokarem w Alpy? My widzimy tutaj pewne prawidłowości i dlatego postanowiliśmy, że koniec z oglądaniem tych samych produkcji po kilka razy! Żeby umilić Wam czas, w naszych autokarach klasy Royal przygotowaliśmy dla Was panel filmowy, na którym prezentować będziemy najciekawsze filmy i przede wszystkim najświeższe premiery.
Zima to nie tylko narty czy snowboard. Czas spróbować czegoś zupełnie nowego! W LAAX macie możliwość postawienia swoich pierwszych kroków w tej niepowszechnej dyscyplinie.
Czym jest Familiada? Tego nie trzeba tłumaczyć. Przecież każdy wie, że “lama to więcej niż jedno zwierzę” i pamięta żenujące żarty prowadzącego. Tylko u nas spotkasz Karola Strasburgera w nieco młodszym wydaniu. Familiada to doskonała możliwość sprawdzenia swojej wiedzy. Gwarantujemy totalne emocje i mnóstwo śmiechu!
Freestyle Academy, to mekka progressu! Tamtejsi instruktorzy są tam tylko po to, by doprowadzić Cie do najwyższego możliwego poziomu samoświadomości! Poza tym, że mają potrzebną do tego wiedzę i doświadczenia, we Freestyle Academy otaczają ich najlepsze możliwe narzędzia do czynienia progressu. Jak to działa? Powiedz swojemu coachowi, jaka jest Twoja wymarzona ewolucja, a on rozłoży Ci ją na pojedyncze elementy, dobierze odpowiednie ćwiczenia, żeby później złożyć to w jedną całość i zmobilizować Cię do wyegzekwowania go w specjalnie przeznaczonych do tego warunkach! Na naszych grudniowych i kwietniowych wyjazdach oferujemy Wam 40% zniżkę na bilet wstępu!
Riders Club Party, czyli legendarne imprezy do białego rana pod dachem słynnego w całej Europie RIDERS CLUB. To właśnie scena Riders Club gościła takie gwiazdy jak Xzibit, Rakede, Cypress Hill, Dilated Peoples, Saalschutz, Babyshambles czy Moonbootica. Spodziewajcie się dobrego clubbingu, riderskiej atmosfery i światowej klasy DJ.  Co ważne! Riders Club słynie z przebieranych imprez, więc na pewno poinformujemy Was o ich tematyce, tak szybko, jak dostaniemy informacje. W zeszłym sezonie, podczas imprezy “LESS BITTER MORE GLITTER”, klub wypełniły brokatowe ciała, srebrzyste stroje, cekinowe dodatki i ociekające złotem akcesoria. Widzimy się na parkiecie!

     
Czym byłyby urlop bez dobrej muzyki? Trudno sobie wyobrazić! Właśnie dlatego zapraszamy Was do Riders Lobby, gdzie akustyczne dźwięki i niszowy wokal wprowadzą wszystkich w stan błogiego relaksu. Okoliczności będą bardzo stylowe! Nie bez powodu Riders Hotel to miejsce must be na liście światowej klasy riderów.
Wszyscy wiemy, że wyjazdy Zero Gravity to doskonała okazja do zawarcia nowych znajomości. Jeśli brakuje Ci odwagi na pierwszy krok lub po prostu lubisz sobie pogawędzić na przeróżne, czasem całkiem szalone tematy to koniecznie musisz wziąć udział w naszym CHAT CHALLENGE. Dobra zabawa i rozmowy niekontrolowane gwarantowane!
Dla ceniących sobie grę w pokera przy dobrym drinku i jeszcze lepszej muzyce, czekają gotowe stoły! Wolisz inne gry? Przewidzieliśmy to! Tego wieczoru czekają na Was gry planszowe, które pozwolą zintegrować się z grupą i poczuć ducha rywalizacji.
Przeczytaj więcej o atrakcjach

Szkolenie

Zero Gravity zapewnia najwyższe i najnowocześniejsze standardy szkoleń. Z nami możesz być pewien, że osiągniesz swój cel.  Nie ważne czy dopiero zaczynasz swoją przygodę, czy chcesz podszkolić umiejętności techniczne lub freestyle’owe.

Podczas wyjazdu zapraszamy na:

– Szkolenie techniczne grupowe SKI/SNB (6 dni x 2 h, grupa min 3 max 8 os) – 600 PLN/os. Zapisy na miejscu – 800 PLN/os,
– Szkolenie freeski/freestyleSNB grupowe  (6 dni x 2 h, grupa min 3 max 6 os) – 600 PLN/os. Zapisy na miejscu – 800 PLN/os,
– Szkolenie techniczne indywidualne SKI/SNB (1 h/1 os) – 150 PLN/os. Zapisy na miejscu 200 PLN/os,
– Szkolenie techniczne indywidualne SKI/SNB (1 h/2 os) – 200 PLN/2 os. Zapisy na miejscu 300 PLN/2 os,
– Szkolenie dla dzieci 4 – 9 lat – BOMBLE SKI / SNB (grupa min 3 max 6 os) – 600 PLN/os. Zapisy na miejscu – 800 PLN/os,
– Szkolenie dla młodzieży 10 – 15 lat – BOMBRIDERS SKI / SNB (grupa min 3 max 6 os) – 600 PLN/os. Zapisy na miejscu – 800 PLN/os.

Zachęcamy do wykupienia szkolenia przed wyjazdem. Jeżeli zdecydujesz się na szkolenie dopiero na miejscu to w grupie na Twoim poziomie zaawansowania może zabraknąć miejsc lub grupa ta nie utworzy się. W przypadku dołączenia do grupy w trakcie wyjazdu, cena szkolenia wzrasta o 200 PLN.

Przeczytaj więcej o szkoleniu

Cena

CENA PODSTAWOWA ZAWIERA:

 • zakwaterowanie w rezydencji rocksresort w apartamencie 4-osobowym COMFORT w sypialni COMFORT,
 • 6 dniowy skipass,
 • obowiązkowe ubezpieczenie turystyczne – KL (15 000 EUR)/NNW (2 500 EUR)/BP (200 EUR) ze zwyżką za amatorskie uprawianie sportów zimowych w okresie obowiązywania skipassu (6 dni),
 • podatek zapewniający obsługę Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego – 10 PLN/os,
 • opiekę rezydenta,
 • ręczniki, pościel, suszarkę do włosów,
 • TV LCD, HiFi,
 • Wi-Fi w apartamentach,
 • taksę klimatyczną,
 • końcowe sprzątanie apartamentu (nie dotyczy aneksu kuchennego),
 • bezpłatne atrakcje wyjazdu wynikające z programu.

1) Na cenę imprezy wyrażoną w PLN składa się suma kwot w złotówkach oraz w walucie zagranicznej (EUR lub CHF). Część w walucie zagranicznej przeliczana jest raz dziennie na złotówki wg kursu średniego NBP. Pakiet w walucie zagranicznej po przeliczeniu wg aktualnego kursu w zakresie zmian +/– 10 PLN nie generuje zmiany ceny imprezy.
2) Zero Gravity zastrzega sobie możliwość zmiany ceny w opublikowanych ofertach w zależności od dostępności miejsc w danej taryfie.

CENA PODSTAWOWA NIE ZAWIERA:

 • dojazdu autokarem, przelotu samolotem, transferu na trasie lotnisko – LAAX – lotnisko,
 • wyżywienia (oraz opcji typu fridge filling, dine around, zestawu do parzenia kawy/herbaty i innych – usługi płatne dodatkowo),
 • wypożyczenia sprzętu sportowego (wypożyczenie i opłata na miejscu),
 • dopłaty do zakwaterowania w sypialni SUPERIOR (120 PLN/os), SUPERIOR+ (250 PLN/os) w rezydencji rocksresort,
 • gwarancji apartamentu 4, 6 lub 8-osobowego – 40 PLN/os,
 • kaucji zwrotnej za apartament – 500 CHF/apartament (wysokość opłaty może ulec zmianie),
 • parkingu podziemnego (105 CHF/tydzień – płatne podczas check in, w każdej innej sytuacji oplata wyniesie 28 CHF/dzień) – opłata obowiązkowa (wysokość opłaty może ulec zmianie),
 • ubezpieczenia od kosztów rezygnacji – 170 PLN/os,
 • końcowego sprzątania aneksu kuchennego (wymagane jest: wyrzucenie śmieci, pozmywanie naczyń, odłożenie zastawy kuchennej do właściwych szafek),
 • wymiany pościeli/ręczników oraz dodatkowego sprzątania apartamentu, usług korzystania z pralni i suszarni (usługi płatne dodatkowo),
 • wejścia na basen i strefy SPA w hotelu Signina (wejście i zabiegi płatne dodatkowo),
 • dodatkowo płatnych atrakcji wyjazdu wynikających z programu.

CENA OPCJONALNIE: 

UBEZPIECZENIE:

 • ubezpieczenie SKI/SNB:
  – wariant COMFORT (60 PLN)
  – wariant SUPERIOR (120 PLN)
  – wariant DELUXE (160 PLN)
  – wariant DELUXE SWR (190 PLN)
  – wariant DELUXE SE (240 PLN)
 • ubezpieczenie od kosztów rezygnacji  – 170 PLN/os (wykupienie możliwe wyłącznie podczas generowania umowy na wyjazd).

SZKOLENIE:

 • szkolenie techniczne grupowe SKI/SNB (6 dni x 2 h, grupa min 3 max 8 os) – 600 PLN/os,
 • szkolenie freestyle SNB/freeski  grupowe (6 dni x 2 h, grupa min 3 max 6 os) – 600 PLN/os,
 • szkolenie techniczne indywidualne SKI/SNB (1 h/1os) – 150 PLN/os,
 • szkolenie techniczne indywidualne SKI/SNB (1 h/2os) – 200 PLN/2 os,
 • szkolenie dla dzieci 4-9 lat – BOMBLE SKI / SNB (grupa min 3 max 6 os) – 600 PLN/os,
 • szkolenie dla młodzieży 10-15 lat – BOMBRIDERS SKI / SNB (grupa min 3 max 6 os) – 600 PLN/os.

OPCJE DO ZAKWATEROWANIA:

 • dopłata do zakwaterowania w rezydencji rocksresort w sypialni SUPERIOR (120 PLN/os), SUPERIOR+ (250 PLN/os),
 • wolne łóżko – 990 PLN,
 • gwarancja apartamentu 4,6,8,-osobowego (oprócz zakwaterowania w sypialni SUPERIOR+ i sypialni COMFORT) – 40 PLN/os,
 • łóżeczko dla dziecka do 2 roku życia – 150 PLN.

OPCJE DO TRANSPORTU:

 • dojazd autokarem o standardzie Royal Class oraz przewóz bagażu i sprzętu SKI/SNB – 350 PLN/os,
 • podwójne miejsce w autokarze Royal Class – 250 PLN/miejsce (pod warunkiem wykupienia dojazdu autokarem),
 • przewóz dodatkowego bagażu głównego i sprzętu SKI/SNB (max. 30 kg, ilość ograniczona) – 300 PLN,
 • przewóz dodatkowego bagażu głównego LUB sprzętu SKI/SNB (max. 15 kg, ilość ograniczona) –  200 PLN.

INNE:

 • opłata za pobyt psa w rezydencji rocksresort – 25 CHF/zwierzę/dzień (Maksymalnie 1 zwierzę na apartament. W przypadku zabrania zwierzęcia na wyjazd trzeba liczyć się z koniecznością wykupienia całego apartamentu. W przypadku braku dostępnych całych apartamentów zabranie zwierzęcia nie będzie możliwe),
 • opcja bez skipassu -200 PLN/os,
 • zakwaterowanie dziecka do 2 roku życia – 90 PLN.

Ubezpieczenie

Każdy uczestnik wyjazdu jest obligatoryjnie ubezpieczany w TU AXA w wariancie, który zawiera zwyżkę za amatorskie uprawianie sportów zimowych na okres ważności skipassu (6 dni). Ubezpieczenie obowiązuje w trakcie pobytu poza granicami RP na wyjeździe i obejmuje:

KL z assistance: 15 000 EUR
NNW (bez tabeli skręcenia i zwichnięcia): 2 500 EUR
BAGAŻ PODRÓŻNY: 200 EUR
KOSZTY RATOWNICTWA: 5 000 EUR

Pamiętaj! Za naszym pośrednictwem możesz też wykupić ubezpieczenie od kosztów rezygnacji. Opcja ta jest dostępna tylko podczas generowania umowy w systemie rezerwacyjnym. Sprawdź dostępne opcje TUTAJ.

Przed wyjazdem w najbliższym oddziale NFZ warto również wyrobić kartę EKUZ – EUROPEJSKĄ KARTĘ UBEZPIECZENIA ZDROWOTNEGO. Z doświadczenia wiemy, że placówki medyczne działają zdecydowanie sprawniej jeśli pacjent ma ze sobą kartę EKUZ.

Przeczytaj więcej o ubezpieczeniach