Jest i on! Czekaliśmy na niego cały rok! Przedstawiamy Wam najmocniejszy wyjazd tego sezonu, czyli legendarny SNOW DJ WEEK! Najlepsi DJe, kultowe atrakcje, epickie imprezy i apresy skąpane w dobrej muzyce i alpejskim słońcu, brzmi najlepiej? I tak właśnie będzie! Róbcie formę, pakujcie sprzęt, bo zima stulecia nie odpuszcza! Laax zasypane jest świeżym puchem, co pozwoli korzystać w 1000 % z możliwości wielokrotnie nagradzanego resortu! Czasu zostało niewiele, więc...bierzemy urlopy i kończymy sezon w najlepszym, LAAXowym stylu!

Zdecydowanie to już ten moment, kiedy nie trzęsiemy się z zimna na wyciągu! Wręcz przeciwnie rozpinamy kurtki, wyciągamy kremy z filtrem i łapiemy gorące promienie słońca. Jeżeli martwicie się o warun, to przypominamy, że w Laax jeździmy na wysokości 2 000 m n.p.m. Dodatkowo, zima w tym sezonie postanowiła nas rozpieszczać! Już teraz śmiało można stwierdzić, że będzie do warunkowo najlepszy kwiecień w historii ! Wyobraźcie sobie tę chwilę, kiedy po aktywnym dniu na stoku, zjeżdżacie do designerskiego, tętniącego muzyką luksusowego resortu, zakładacie flip flopy (tak, to możliwe!) i zdobywacie parkiet na apres ski. Oczywiście z zimną Calandą w ręku! Potem szybka regeneracja w Twojej prywatniej, apartamentowej saunie w Rocks Resort albo kąpiel w basenie Peaks Place i jesteście gotowi na podbicie LAAXowych klubów! To tego wszystkiego dorzucamy mnóstwo naszych atrakcji,  niespodzianek, niezliczoną ilość akcji i giftów od naszych sponsorów. Oj będzie się działo! Kto był ten wie, kto będzie ten niech uważa, bo kwiecień w Laax uzależnia! Czy wspominaliśmy już o miejscowych jeziorach, do których można dotrzeć spacerkiem i urządzić sobie piknik z panoramą niczym z Pinteresta? No dobrze…nie zdradzamy już więcej, bo chcemy Was mocno zaskoczyć!

 

Zakwaterowanie

Rocks Resort*****

O ROCKS RESORT ***** można opowiadać długo, ale być może najlepszą jego rekomendacją będzie fakt, że ten nowoczesny kompleks 8 niezależnych budynków tzw. “Cube”, w 2010 zwyciężył w Design Award, w konkursie organizowanym przez prestiżowy magazyn Wallpaper, uzyskując tytuł “najlepszego nowego ośrodka narciarskiego”. W tym roku zaś, już po raz kolejny - największy na świecie portal turystyczny - TripAdvisor przyznał mu “Certyfikat Doskonałości”. ROCK RESORT to 5 gwiazdkowe apartamenty położone przy dolnej stacji gondoli na Crap Sogn Gion. 8 budynków, w kształcie kostki, kryje w swoich wnętrzach luksusowe apartamenty, bary, restauracje oraz sklepy. Wszystko czego możesz potrzebować jest w zasięgu ręki, a malownicze położenie sprawi, że poczujesz się wyjątkowo!
Przeczytaj więcej o tym zakwaterowaniu

Peaks Place****

Jeśli uwielbiasz Rocks Resort*****, to w położonym tuż obok - Peaks Place**** po prostu się zakochasz. Usytuowany jest w samym Laax, bezpośrednio przy Rocks Resort i w niedalekiej odległości od dolnej stacji wyciągu narciarskiego. Stanowi luksusowe uzupełnienie olśniewającego konceptu architektonicznego tego miejsca. Peaks Place to rezydencja o standardzie 4-gwiazdkowego hotelu. Długi, szeregowy budynek doskonale wpasowuje się w krajobraz majestatycznych szczytów i lasów. Wszystkie apartamenty mają duże balkony, na których można odpocząć po dniu na stoku lub wypić poranną kawę. Do tego po stoku będziesz mógł zrelaksować się w w ponad 1000 metrowej strefie SPA & WELNESS. W podstawowej cenie wyjazdu zawarte jest zakwaterowanie w living room SUPERIOR.
Przeczytaj więcej o tym zakwaterowaniu

Region

Laax

Szwajcarskie Alpy zachwycają różnorodnością. Przepiękne góry Gryzonii tworzą doskonałe warunki dla fanów zimowych aktywności... Ale to już z pewnością wiesz. Jeśli nie byłeś w LAAX, to jeszcze wszystko przed Tobą! Żadne słowa nie oddadzą ducha tego nowoczesnego i designerskiego resortu.
Przeczytaj więcej o regionie

Transport

Największą zaletą Laax jest niewątpliwie bliskość Polski. Podstawowa cena wyjazdu zakłada opcję dojazdu własnego. Jednak bez względu na to jaką formę dojazdu wybierzesz, gwarantujemy, że podróż przebiegnie szybko i bezproblemowo. W terminie tego wyjazdu możesz wybrać poniższe opcje dojazdu. Kliknij, by sprawdzić szczegóły.

Dojazd własny Autokar Samolot

SUGEROWANA TRASA:
Sugerujemy trasę przez Poznań, Świecko, Lipsk, Norymbergę, Bregenz, Chur i dalej do Laax. Odległość z Warszawy do Laax wynosi 1350 km, a podróż samochodem trwa ok 14-15h.


ROCKS RESORT

CHECK IN:
KIEDY? Poniedziałek, 02.04.2018 od godziny 16:00
GDZIE? Recepcja hotelu Signina
Rezydent biura Zero Gravity będzie czekał na Was w recepcji hotelu signina do godziny 20:00.
Po dojechaniu do Rocks Resort, na czas Check In, proszę zaparkować w garażu podziemnym pobierając bilet na bramce wjazdowej (zjazd w lewo tuż za hotelem Signina – 0,5h gratis). Każda następna godzina w dniu przyjazdu płatna 2.80 CHF (opłaty dokonuje się w automacie na terenie parkingu).

ADRES REZYDENCJI:
ROCKS RESORT
Via Murschetg 632
7032 Laax, Szwajcaria

NUMER DO REZYDENTA ZERO GRAVITY:  zostanie podany w mailingu przedwyjazdowym

PARKING:
Na czas pobytu samochód trzeba pozostawić na podziemnym parkingu (połączony windami z poszczególnymi budynkami i skiroomem) – opłata 105 CHF jeżeli płatna w hotelu Signina podczas Check in, w każdym innym przypadku opłata za parking to 28 CHF/dzień. Niestety nie ma możliwości zostawienia samochodu na parkingu bezpłatnym.

CHECK OUT:
KIEDY? Poniedziałek, 09.04.2018 do godziny 10:00
(dokładną godzinę wykwaterowania przekaże rezydent Zero Gravity w trakcie wyjazdu / w przypadku chęci wyjazdu już w sobotę dokładną godzinę wykwaterowania należy ustalić z recepcją do czwartku – 05.04.2018).


PEAKS PLACE

CHECK IN:
KIEDY? Poniedziałek, 02.04.2018 od godziny 16:00
GDZIE? Recepcja rezydencji Peaks Place
Rezydent biura Zero Gravity będzie czekał na Was w recepcji do godziny 20:00. Po dojechaniu do Peaks Place, na czas Check In, proszę zaparkować na parkingu podziemnym, a następnie udać się bezpośrednio do recepcji.

ADRES REZYDENCJI:
PEAKS PLACE
Via Uletsch
7032 Laax, Szwajcaria

NUMER DO REZYDENTA ZERO GRAVITY:  zostanie podany w mailingu przedwyjazdowym

PARKING:
Na czas pobytu samochód trzeba pozostawić na podziemnym parkingu (połączony windami z poszczególnymi budynkami i skiroomem) – opłata 105 CHF jeżeli płatna w recepcji PEAKS PLACE podczas Check in, w każdym innym przypadku opłata za parking to 28CHF/dzień. Niestety nie ma możliwości zostawienia samochodu na parkingu bezpłatnym.

CHECK OUT:
KIEDY? Poniedziałek, 09.04.2018 do godziny 10:00 
(dokładną godzinę wykwaterowania przekaże rezydent Zero Gravity w trakcie wyjazdu / w razie chęci wyjazdu w sobotę dokładną godzinę wykwaterowania należy ustalić z recepcją do czwartku – 05.04.2018)

Zastanawiasz się nad wyborem dojazdu autokarem? Tylko u nas standard Royal Class **** otrzymujesz bez dodatkowych opłat!

ZBIÓRKA W WARSZAWIE
NIEDZIELA, 01.04.2018 godzina 21:15
ODJAZD AUTOKARU: 22:00

Miejsce zbiórki: parking płatny na pl. Defilad nad stacją metra Centrum, vis a vis Galerii Centrum (pomiędzy PKIN, a ul. Marszałkowską).
Organizator oświadcza, że 15 minutowe spóźnienie na odjazd autokaru spowoduje zwolnienie organizatora z obowiązku zabrania danej osoby na wyjazd.

NUMER DO PILOTA: zostanie podany w mailingu przedwyjazdowym

STACJE POŚREDNIE:
Na trasie przejazdu autokaru wyznaczyliśmy 3 punkty, skąd zabieramy uczestników:
– Stryków – stacja BP Sosnowiec-Pieńki 18A
– Poznań –
stacja BP „GRUNWALD”, ulica Głogowska
– Świecko –
stacja BP – Port Świecko – droga krajowa nr 29

Bądźcie gotowi w miejscu zbiórki co najmniej 30min wcześniej! Pilot autokaru będzie się z Wami kontaktował na około 1h przed przyjazdem! Organizator zastrzega sobie prawo do zorganizowania „antenki” tj. dojazdu innym środkiem komunikacji do trasy przejazdu głównego autokaru.
Organizator oświadcza, że 15 minutowe spóźnienie na odjazd autokaru spowoduje zwolnienie organizatora z obowiązku zabrania danej osoby na wyjazd.


LIMIT BAGAŻU:
Ze względu na wymogi bezpieczeństwa i przepisy drogowe przewoźnik wprowadza bezwzględną kontrolę wagi bagażu. W trakcie zbiórki każdego uczestnika zostanie zważony. 

Limit rzeczy do zabrania na jedną osobę:
– 1 torba podróżna lub plecak (bez stelaża zewnętrznego)
– 1 komplet snowboardowy lub narciarski (deska lub SKI + buty) koniecznie zapakowane w pokrowce
1 bagaż podręczny (do środka autokaru)

Limit wagowy wynosi 30 kg i obejmuje bagaż główny oraz sprzęt snowboardowy lub narciarski. Dodatkowo możesz mieć ze sobą jedną sztukę małego bagażu podręcznego o wymiarach pozwalających na swobodne umieszczenie go pod siedzeniem lub na półce znajdującej się nad siedzeniem pasażera. Rozmiary bagażu podręcznego nie powinny utrudniać swobody podróży pozostałym pasażerom i nie mogą zagradzać przejścia w autokarze. W przypadku przekroczenia limitu nadmiar bagażu zostanie zdeponowany u organizatora na czas pobytu. W przypadku zapakowania rzeczy dwóch osób w jedną torbę, jej masa nie może przekroczyć 30 kg. Niestety w dniu wyjazdu, nie ma możliwości powiększenia limitu jakąkolwiek dopłatą za nadbagaż. Jeśli boisz się, że przekroczysz limit możesz wykupić opcję „Przewóz dodatkowego bagażu i bagażu sportowego” lub „Przewóz dodatkowego bagażu lub sprzętu sportowego”. Cenę opcji dodatkowych znajdziesz przy opisie wyjazdu w zakładce CENA OPCJONALNIE.

Również z powodów załadunkowych prosimy o zapakowanie rzeczy na wyjazd w miękkie torby, a nie w walizki. Prosimy o zabieranie kasków luzem do autokaru i umieszczanie ich na półkach nad głowami (kaski zapakowane do pokrowców przewoźnik sam będzie umieszczał w środku autokaru).

Przypominamy, że uczestnik wyjazdu odpowiada za swój bagaż główny w tym za sprzęt narciarski lub snowboardowy do chwili zapakowania go do autokaru (włożenie przez kierowców do luków bagażowych) jak również od chwili wyjęcia go z luków bagażowych przez kierowców lub obsługę wyjazdu.


POWRÓT AUTOKARU:

PONIEDZIAŁEK, 09.04.2018
08:30 – zbiórka w miejscu przyjazdu
09:00 – odjazd autokaru
ok. 2:00 – przyjazd do Warszawy (wtorek, 10.04.2018)

Skorzystajcie z naszej oferty, a my znajdziemy dogodny przelot, biorąc pod uwagę Wasze wymagania i ograniczenia czasowe. Nasi specjaliści pomogą Wam w wyborze odpowiednich linii lotniczych, zarezerwują dla Was lot, a także zaproponują możliwości transferu z/na lotnisko.

Nasze propozycje:

OPCJA I

Lotnisko: Zurich
Linie lotnicze: SWISS, LOT
Cena lotu: od 345 PLN
Cena transferu: od 350 PLN

Przewidywany czas transferu: 2 h 30 min.

OPCJA II

Lotnisko: Memmingen
Linie lotnicze: RYANAIR
Cena lotu: od 76 PLN
Cena transferu: Cena 460 zł przy busie 8 – os.

Przewidywany czas transferu: 2 h 30 min.

ROCKS RESORT

CHECK IN:
KIEDY? Poniedziałek, 02.04.2018 od godziny 16:00
GDZIE? Recepcja hotelu Signina
Rezydent biura Zero Gravity będzie czekał na Was w recepcji hotelu Signina do godziny 20:00.

ADRES REZYDENCJI:
ROCKS RESORT
Via Murschetg 632
7032 Laax, Szwajcaria

NUMER DO REZYDENTA ZERO GRAVITY:  zostanie podany w mailingu przedwyjazdowym

CHECK OUT:
KIEDY? Poniedziałek, 09.04.2018 do godziny 10:00
(dokładną godzinę wykwaterowania przekaże rezydent Zero Gravity w trakcie wyjazdu / w przypadku chęci wyjazdu już w sobotę dokładną godzinę wykwaterowania należy ustalić z recepcją do czwartku – 05.04.2018).


PEAKS PLACE

CHECK IN:
KIEDY? Poniedziałek, 02.04.2018 od godziny 16:00
GDZIE? Recepcja rezydencji Peaks Place
Rezydent biura Zero Gravity będzie czekał na Was w recepcji do godziny 20:00.

ADRES REZYDENCJI:
PEAKS PLACE
Via Uletsch
7032 Laax, Szwajcaria

NUMER DO REZYDENTA ZERO GRAVITY:  zostanie podany w mailingu przedwyjazdowym

CHECK OUT:
KIEDY? Poniedziałek, 09.04.2018 do godziny 10:00 
(dokładną godzinę wykwaterowania przekaże rezydent Zero Gravity w trakcie wyjazdu / w razie chęci wyjazdu w sobotę dokładną godzinę wykwaterowania należy ustalić z recepcją do czwartku – 05.04.2018)

Przeczytaj więcej o transporcie

Atrakcje

Dlaczego zakończenie sezonu w Laax jest wyjątkowe? Bo dokonujemy totalnego odpięcia i naładowani pozytywną energią po całym sezonie, zaskakujemy Was sprawdzonymi aktywnościami. Jeżeli tylko będziesz miał siły, to zapełnimy Twój grafik od rana do późnych godzin nocnych. SNOW DJ WEEK rządzi się swoimi prawami, generuje atrakcje, dzięki którym będziesz mieć najlepsze wspomnienia! Szczegółowy Event Plan otrzymacie w przedwyjazdowym mailingu.
Poker night Szkolenie freestyle / freeski Szkolenie techniczne Szkolenie freeride Apres ski Chat challenge Animal Party Autokarowe premiery filmowe CrossFit Workout Dance Class/Cool Down Training DJ on the slope Session Familiada Freestyle Academy 40% OFF Testy elektroniki Imprezy tematyczne Joga/stretching Meeting Point Movie premiere Peaks Place Spa&Wellness Slalom Snow Talk Szkoła jazdy Rossignola Testy aparatów Instax Mini 70 Warsztaty dance Games Night Wieczór kinowy dla dorosłych
Po udanym dniu nie ma nic lepszego niż partyjka pokera w doborowym towarzystwie. Turniej Texas Holdema stał się tradycyjnym punktem naszych wyjazdów i cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Atrakcyjne nagrody silnie motywują do zagrania ALL IN! A podczas tej emocjonującej nocy serwujemy również coś, co smakosze irlandzkich trunków lubią najbardziej. Nie przepadasz za pokerem? Mamy coś dla Ciebie! Turniej gier planszowych, a może gra w Jenga? W tym samym czasie rozegramy mnóstwo pojedynków! Bo Poker Night, to również GAMES NIGHT!
Nie wystarcza Ci już jazda “góra-dół” i chcesz zrobić coś... w poprzek? Spróbuj swoich sił w snowparku, katując hopy i jibby. Nieważne czy to Twój pierwszy raz, czy może już sprawnie śmigasz na przeszkodach! Dzięki naszym zajęciom poznasz nowe tricki i poprawisz swój styl. A to wszystko oczywiście pod okiem najlepszych w tej “branży” instruktorów ZG.
Stawiasz pierwsze kroki na desce? A może jeździsz od lat i dotąd byłeś typem samouka? Szkolenie techniczne jest czymś właśnie dla Ciebie. Starannie wyselekcjonowana kadra Zero Gravity zwróci uwagę na Twoje niedociągnięcia, pomoże wyeliminować błędy i skorygować pozycję. Uwierz nam, te z pozoru drobne zmiany, nie tylko poprawią Twój styl i komfort jazdy, ale odsłonią przed Tobą zupełnie nowe możliwości. Niektórzy po prostu przeprowadzają lekcje, a my podajemy zajawkę!
Freeride, przez wielu uważany jest za balansowanie na krawędzi. Z naszymi instruktorami nauczysz się jak balansować w sposób rozważny i bezpieczny. Mimo tego, że na pozór jazda w puchu wydaje się być nieskomplikowana, nawet najwięksi profesjonaliści, kojarzeni z najbardziej ekstremalnymi manewrami poświęcają wiele czasu na studiowanie terenu i obsługi sprzętu antylawinowego. Takie szkolenie nie tylko pokaże Ci jak zdobyć umiejętności i stać się polską wersją Kaja Zackrissona czy Bobbiego Browna, ale też nauczy Cię “czytania” gór, zwiastunów pogody oraz sprawnego poruszania się w terenie. Dbając o Twoje zdrowie, zajęcia praktyczne zawsze poprzedzamy teorią, tak, aby w pełni zmaksymalizować Wasze wrażenia!
Japonia słynie w świecie z 20 metrowych opadów, Alaska z najbardziej wymagającego freerideu, Kanada ze swojego Backcountry, a Europa min. właśnie z Apres Ski. Tylko tu ludzie zbierają się po jeździe w klubach położonych 2000 m n.p.m. lub wyżej, żeby celebrować życie tańcząc na dachu świata! Oczywiście do Alpejskich Apresów zawsze dodajemy nasz mały smaczek, tak, aby było one jeszcze bardziej kolorowe! Tylko na naszych wyjazdach możesz sprawdzić, jak smakuje Apres Ski w wydaniu Zero Gravity!
Wszyscy wiemy, że wyjazdy Zero Gravity to doskonała okazja do zawarcia nowych znajomości. Jeśli brakuje Ci odwagi na pierwszy krok lub po prostu lubisz sobie pogawędzić na przeróżne, czasem całkiem szalone tematy to koniecznie musisz wziąć udział w naszym CHAT CHALLENGE. Dobra zabawa i rozmowy niekontrolowane gwarantowane!
Stwórz swoje imprezowe alter ego! Animal Party, to nasza tematyczna impreza przebierana. Jeśli nie przeszkadza Ci picie drinka z palemką w towarzystwie małpy i żyrafy, albo, Margarity z aligatorem, czy na przykład ciekawi Cię efekt interakcji żaby z bocianem, to jest to idealna impreza dla Ciebie! Pamiętajcie- alter ego dotyczy każdego!
Z jakimi filmami kojarzy Ci się podróż autokarem w Alpy? My widzimy tutaj pewne prawidłowości i dlatego postanowiliśmy, że koniec z oglądaniem tych samych produkcji po kilka razy! Żeby umilić Wam czas, w naszych autokarach klasy Royal przygotowaliśmy dla Was panel filmowy, na którym prezentować będziemy najciekawsze filmy i przede wszystkim najświeższe premiery.
Taaakkk! Robimy SIŁĘ! Dbamy o kondycję i korzystamy z wakacji na 110% ! Dokładnie tak, jak robił to Bruce Lee, na wybranych wyjazdach  oferujemy Ci zestaw prostych ćwiczeń z obciążeniem własnego ciała , który daje niewiarygodne rezultaty i jest przystępny dla każdego. Na dodatek cechuje się on niezwykle niską urazowością. Nasz instruktor - Łukasz Murawski odkrył tą dyscyplinę podczas przygotowań do sezonu narciarskiego, a teraz stała się ona całym jego życiem. Poznaj go i daj się zarazić jego zajawką!
Drogie Panie i Panowie! Nasz instruktor tańca, Patryk Rożniecki, uczestnik finału  „You Can Dance- Po Prostu Tańcz” na wybranych wyjazdach przeprowadzi dla Was warsztaty taneczne, które sprawią, że niewiarygodnie szybko rozwiniecie swoje umiejętności i będziecie podnosić temperaturę na każdym parkiecie. Wystarczy przyjść na miejsce i dać się zarazić Jego pasją! Bo o tym się nie mówi- to się tańczy! A po Dance Class, dokładnie to czego nasze, zmęczone po całym dniu na stoku, ciała potrzebują najbardziej, czyli  Cool Down Training! Rozciągające i odprężające zajęcia, pół h pełnego reLAAXu. Pamiętajcie, że Dance Class to nie tylko zajęcia dla dziewczyn! Do zobaczenia na parkiecie!
Co byś zrobił, gdybyś miał swój własny kawałek stoku? My postanowiliśmy, że wypełnimy go tańczącymi ludźmi, rozpalimy tam grilla i stworzymy specjalną strefę chillu. Przyłączysz się? Podczas zabawy losujemy grube nagrody, a cała impreza odbywa się na snowparku, w środku dnia. DJ on the slope Session, to jedyna sytuacja, w której warto jest wypiąć się z wiązań!
Czym jest Familiada? Tego nie trzeba tłumaczyć. Przecież każdy wie, że “lama to więcej niż jedno zwierzę” i pamięta żenujące żarty prowadzącego. Tylko u nas spotkasz Karola Strasburgera w nieco młodszym wydaniu. Familiada to doskonała możliwość sprawdzenia swojej wiedzy. Gwarantujemy totalne emocje i mnóstwo śmiechu!
Freestyle Academy, to mekka progressu! Tamtejsi instruktorzy są tam tylko po to, by doprowadzić Cie do najwyższego możliwego poziomu samoświadomości! Poza tym, że mają potrzebną do tego wiedzę i doświadczenia, we Freestyle Academy otaczają ich najlepsze możliwe narzędzia do czynienia progressu. Jak to działa? Powiedz swojemu coachowi, jaka jest Twoja wymarzona ewolucja, a on rozłoży Ci ją na pojedyncze elementy, dobierze odpowiednie ćwiczenia, żeby później złożyć to w jedną całość i zmobilizować Cię do wyegzekwowania go w specjalnie przeznaczonych do tego warunkach! Na naszych grudniowych i kwietniowych wyjazdach oferujemy Wam 40% zniżkę na bilet wstępu!
Nie łatwo być na bieżąco z nowinkami świata elektroniki, ale z nami na pewno będziesz bliżej trendów. Dzięki współpracy z partnerami ze świata “tech”, możesz bezpłatnie testować nowiutki sprzęt elektroniczny, np: głośniki, słuchawki, tablety. Dokładne informacje, jakie gadżety zabieramy na dany wyjazd, znajdziecie zawsze w przedwyjazdowym newsletterze.
Podczas wyjazdów staramy się zapewnić wszystkim uczestnikom maksimum rozrywki. Kluczem jest różnorodność i tę zasadę przenosimy na parkiet! Przykłady?! Palmy, hawajskie kwiaty, drinki z palemką, dużo słońca i gorąca atmosfera. Specjalnie dla Was, w środku zimy, organizujemy HAWAII PARTY. A co powiesz na kolorowe stroje, neonowe gadżety i solidny kopniak energii? Tak wygląda FLUO PARTY. Co jeszcze? Dołącz do nas i przekonaj się sam!
Mamy też propozycję dla lubiących ciszę i spokój. Po aktywnym dniu zapraszamy na chwilę relaksu podczas zajęć jogi lub stretchingu. Te zajęcia sprawią, że odzyskasz siły witalne i wewnętrzną równowagę, poczujesz odprężenie, a także odzyskasz energię na kolejny dzień. Jeśli wierzyć też wielu profesjonalistom SKI/SNOW, to właśnie Joga jest tym magicznym składnikiem dającym Ci ten styl i tą lekkość w poruszaniu się po stoku.
To nasze spotkania na stoku w ciągu dnia. Jeśli masz ochotę na przerwę, zjedź do nas na zimne piwo, zrelaksuj się, wychilluj albo pobaw ze znajomymi przy muzyce. Do zobaczenia!
Podobno najlepsze produkcje, to takie, po których chce się jeździć! Podkręć swoją zajawkę i złap inspirację do robienia nowych rzeczy oglądając z nami najnowsze produkcje SNB/SKI w wielkoformatowym wydaniu. Zawsze w klimatycznych miejscach i w międzynarodowym towarzystwie. To idealny sposób,  aby poczuć freeridowo-freestylowego ducha!
Nie znamy osoby, która po pierwszej wizycie w tym miejscu nie chciała wracać tam, jak często tylko się da.  Składające się z sauny, magicznej strefy relaksu i basenu. Pomieszczenia, które połączone są niesamowitymi kamiennymi motywami, gdzie w powietrzu unosi się delikatny, skalisty zapach. Sesje relaksacyjne w Peaks Residence Spa&Wellness, to po prostu świetna okazja do miłego spędzenia czasu w rodzinnym gronie. Wystarczy zamknąć oczy i zrelaksować się!
Załóż zawodniczą koszulkę, wejdź w skórę olimpijczyka i zmierz się z resztą uczestników, w duchu przyjacielskiej rywalizacji na profesjonalnie przygotowanej, zawodniczej trasie! Slalom gigant, dwa równoległe tory dla narciarzy i snowboardzistów, na których obsługiwać Cię będą pracujący dla resortu profesjonaliści, którzy na tym samym punkcie startu widzieli już wielu wielkich zawodników. Teraz pora na Ciebie- sprawdź się, zbierz niesamowite doświadczenie i zgarnij cenne nagrody!
Snow Talk to cykl panelów wykładowo-dyskusyjnych, na które zapraszamy ekspertów z różnych dziedzin. Dotąd opowiadali oni min. o tym, jak skutecznie podnieść poziom osobistego bezpieczeństwa w górach, jakiego sprzętu używać i jak go używać, albo o tym, jak zrobić biznes z muzyki i skutecznie się wypromować. Każdy panel jest inny, także nigdy nie wiesz, czego ciekawego dowiesz się tym razem. Dajemy Wam gwarancję Zero Gravity na to, że nasi eksperci zaskoczą Was swoją wiedzą i sposobem jej prezentacji.
Czy wiesz, że marka Rossignol powstała ponad 100 lat temu? Na wybranych wyjazdach masz możliwość testowania ich najnowszego sprzętu narciarskiego. Dodatkowo podczas szkoleń, w ramach Szkoły Jazdy Rossignola, każdego dnia możesz śmigać na innych modelach nart. Dzięki tej możlliwości dobierasz sprzęt odpowiedni do warunków pogodowych i swoich umiejętności, co sprawia, że w pełni maksymalizujesz swoje Alpejskie przeżycia!

Uchwyćcie najlepsze chwile na wyjazdach ZERO GRAVITY dzięki INSTAX! To właśnie w Alpach kreują się najpiękniejsze wspomnienia, dlatego wspólnie z marką Instax przygotowaliśmy do Was TESTY APARATÓW INSTAX MINI 70. Podczas Ski Pass&Info Meeting szukajcie stanowiska INSTAX i wypożyczajcie kolorowe aparaty w stylowych obudowach oraz wkłady i…uwieczniajcie najlepsze momenty z wyjazdu! Tryb selfie czy samowyzwalacz idealnie sprawdzi się w zdjęciach Waszej całej ekipy! A pod koniec wyjazdu czekają niespodzianki...Najlepsze wyjazdowe INSTAX foty wygrają aparaty ! Say YES to your NEW memories !

Schodzisz ze stoku i rozsadza Cię energia? Wyładuj ją na parkiecie. Nie wstydź się i przyjdź na warsztaty. Poznasz nowe kroki, super pozycje taneczne i poczuj te kocie ruchy, a na wieczornych baletach będziesz królem całego parkietu i podbijesz niejedno serce!
Games Night to wieczór wypełniony dobrą rozrywką! Dla ceniących sobie grę w pokera przy dobrym drinku i jeszcze lepszej muzyce, czekają gotowe stoły! Nie lubisz grać w pokera? Również przygotowaliśmy coś dla Ciebie! Co powiesz na gry planszowe, które pozwolą Ci zintegrować się z grupą, poczuć ducha rywalizacji, lub stać się na moment królem przedsiębiorczości w Monopoly! Do Waszej dyspozycji mamy: Tabu, Janga, Zapp, DiXiT, Scrable, wspomniane Monopoly i Pan Tu nie Stał.  Gramy?
Na wybranych wyjazdach przygotowujemy dla Was specjalną salkę kinową. Wieczór kinowy, to: rzutnik, kanapy ustawione w rzędy, wybór ciekawych filmów i Wy. Do Waszego wyboru będziemy mieć filmy wybitnych reżyserów, często produkcje kina niezależnego, a najczęściej te nagradzane na międzynarodowych festiwalach.
Przeczytaj więcej o atrakcjach

Szkolenie

Zero Gravity zapewnia najwyższe i najnowocześniejsze standardy szkoleń. Z nami możesz być pewien, że osiągniesz swój cel, niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę, czy chcesz podszkolić umiejętności techniczne lub freestyle’owe.

Podczas wyjazdu zapraszamy na:

– Szkolenie techniczne (zapisy przed wyjazdem – 400 PLN, zapisy na miejscu – 600 PLN)
– Szkolenie freestyle/ freeski(zapisy przed wyjazdem – 400 PLN, zapisy na miejscu – 600 PLN)
– Szkolenie indywidualne, którego koszt jest uzależniony od ilości wyjeżdżonych godzin

Zachęcamy do wykupienia szkolenia przed wyjazdem. Jeżeli zdecydujesz się na szkolenie dopiero na miejscu to w grupie na Twoim poziomie zaawansowania może zabraknąć miejsc lub grupa ta nie utworzy się. W przypadku dołączenia do grupy w trakcie wyjazdu, cena szkolenia wzrasta o 200 PLN.

Przeczytaj więcej o szkoleniu

Cena

Cena podstawowa zawiera:

 • zakwaterowanie w rezydencji PEAKS PLACE w apartamencie 4, 6 lub 8-osobowym w living roomie SUPERIOR,
 • 6 dniowy skipass,
 • obowiązkowe ubezpieczenie turystyczne – KL (15 000 EUR)/NNW (2 500 EUR)/BP (200 EUR) ze zwyżką za amatorskie uprawianie sportów zimowych w okresie obowiązywania skipassu (6 dni),
 • podatek zapewniający obsługę Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego – 10 PLN/os,
 • opiekę rezydenta,
 • ręczniki, pościel, suszarkę do włosów,
 • TV LCD, HiFi,
 • Wi-Fi w apartamentach,
 • taksę klimatyczną,
 • końcowe sprzątanie apartamentu (nie dotyczy aneksu kuchennego),
 • imprezy klubowe, animacje i konkursy,
 • zniżki w wybranych barach i klubach.

1) Na cenę imprezy wyrażoną w PLN składa się suma kwot w złotówkach oraz w walucie zagranicznej (EUR lub CHF). Część w walucie zagranicznej przeliczana jest raz dziennie na złotówki wg kursu średniego NBP. Pakiet w walucie zagranicznej po przeliczeniu wg aktualnego kursu w zakresie zmian +/– 10 PLN nie generuje zmiany ceny imprezy.
2) Zero Gravity zastrzega sobie możliwość zmiany ceny w opublikowanych ofertach w zależności od dostępności miejsc w danej taryfie.

Cena podstawowa nie zawiera:

 • dojazdu autokarem Royal Class, przelotu samolotem,
 • wyżywienia,
 • dopłaty do zakwaterowania w sypialni SUPERIOR (100 PLN/os), SUPERIOR+ (250 PLN/os) w rezydencji PEAKS PLACE,
 • dopłaty do zakwaterowania w sypialni COMFORT (100 PLN/os), SUPERIOR (200 PLN/os), SUPERIOR+ (350 PLN/os) w rezydencji ROCKS RESORT,
 • gwarancji apartamentu 4, 6 lub 8-osobowego,
 • kaucji zwrotnej za apartament – 500 CHF/apartament,
 • parkingu podziemnego (105 CHF/tydzień – płatne podczas check-in, w każdej innej sytuacji oplata wyniesie 28 CHF/dzień) – opłata obowiązkowa,
 • ubezpieczenia od kosztów rezygnacji – 150 PLN/os,
 • końcowego sprzątania aneksu kuchennego (wymagane jest: wyrzucenie śmieci, pozmywanie naczyń, odłożenie zastawy kuchennej do właściwych szafek).

Cena opcjonalnie:

UBEZPIECZENIE:

 • ubezpieczenie SKI/SNB:
  – wariant COMFORT – 50 PLN/os,
  – wariant PREMIUM, zalecany przy wyjazdach do Laax – 100 PLN/os,
  – wariant VIP – 250 PLN/os,
 • ubezpieczenie od kosztów rezygnacji – 150 PLN/os (wykupienie możliwe wyłącznie podczas robienia umowy).

SZKOLENIE:

 • szkolenie techniczne SKI/SNB (6 dni x 2 h) – 400 PLN/os,
 • szkolenie freestyle SNB/freeski (6 dni x 2 h) – 400 PLN/os,

OPCJE DO ZAKWATEROWANIA:

 • dopłata do zakwaterowania w rezydencji PEAKS PLACE w sypialni SUPERIOR (100 PLN/os), SUPERIOR+ (250 PLN/os),
 • dopłata do zakwaterowania w rezydencji ROCKS RESORT w sypialni COMFORT (100 PLN/os), SUPERIOR (200 PLN/os), SUPERIOR+ (350 PLN/os),
 • wolne łóżko – 1140 PLN/łóżko,
 • gwarancja apartamentu 4,6,8,-osobowego (oprócz zakwaterowania w sypialni SUPERIOR+ i sypialni COMFORT) – 30 PLN/os,
 • łóżeczko dla dziecka do 2 roku życia – 120 PLN/tydzień.

OPCJE DO TRANSPORTU:

 • dojazd autokarem o standardzie Royal Class oraz przewóz bagażu i sprzętu SKI/SNB – 300 PLN/os,
 • podwójne miejsce w autokarze – 300 PLN/miejsce,
 • przewóz dodatkowego bagażu głównego i sprzętu SKI/SNB (max. 30 kg, ilość ograniczona) – 300 PLN/bagaż,
 • przewóz dodatkowego bagażu głównego LUB sprzętu SKI/SNB (max. 15 kg, ilość ograniczona) – 200 PLN/bagaż.

INNE OPCJE:

 • opcja bez skipassu – 190 PLN/os,
 • opłata za pobyt zwierzęcia w rezydencji ROCKS RESORT – 25 CHF/zwierzę/dzień (Maksymalnie 1 zwierzę na apartament. W przypadku zabrania zwierzęcia na wyjazd trzeba liczyć się z koniecznością wykupienia całego apartamentu. W przypadku braku dostępnych całych apartamentów zabranie zwierzęcia nie będzie możliwe).

Ubezpieczenie

Każdy uczestnik wyjazdu jest obligatoryjnie ubezpieczany w TU AXA w wariancie, który zawiera zwyżkę za amatorskie uprawianie sportów zimowych na okres ważności skipassu (6 dni). Ubezpieczenie obowiązuje w trakcie pobytu poza granicami RP na wyjeździe i obejmuje:

KL z assistance: 15 000 EUR
NNW: 2 500 EUR
BAGAŻ PODRÓŻNY: 200 EUR
KOSZTY RATOWNICTWA: 5 000 EUR

Pamiętaj! Za naszym pośrednictwem możesz też wykupić ubezpieczenie od kosztów rezygnacji. Opcja ta jest dostępna tylko podczas robienia umowy w systemie rezerwacyjnym. Sprawdź dostępne opcje TUTAJ.

Przed wyjazdem w najbliższym oddziale NFZ warto również wyrobić kartę EKUZ – EUROPEJSKĄ KARTĘ UBEZPIECZENIA ZDROWOTNEGO. Z doświadczenia wiemy, że placówki medyczne działają zdecydowanie sprawniej jeśli pacjent ma ze sobą kartę EKUZ.

Przeczytaj więcej o ubezpieczeniach