A gdyby przedłużyć lato i polecieć w miejsce do złudzenia przypominające kalifornijskie wybrzeże? Nie gdybamy tylko przechodzimy do działania! Lecimy do Portugalii, a dokładnie legendarnego miasteczka Peniche przesiąkniętego surferską energią i niepowtarzalnym sportowym klimatem. Bajkowe plaże, ogromne klify i fale sprzyjające nauce na każdym stopniu zaawansowania. Razem zakończymy sezon letni w dobrym stylu!

Są miejsca, do których się wraca. Po prostu. I tak właśnie jest z Peniche. Kto był ten, wie, że wobec tej miejscówki nie można przejść obojętnie. Urzeka na każdym kroku. Gwarantujemy, że portugalski październik urzeknie również i Was, a tydzień wypełniony surfingowymi szkoleniami oprócz wyjątkowych wspomnień i nowych znajomości przyniesie również niewyobrażalne zakwasy! Dokładnie tak! Wyjazd spędzamy w aktywnym stylu. Mieszkamy nieopodal jednej z najpiękniejszych plaż Europy, na której licencjonowani, portugalscy Instruktorzy wprowadzać nas będą w świat prawdziwego surfingu. Nigdy nie próbowałeś tego sportu? A może już pierwsze złapane fale masz już za sobą? Dobrze się składa, bo szkolenia prowadzone będą na każdym levelu zaawansowania. Ale to nie wszystko! Czy wspominaliśmy już, że mieszkamy w rezydencji z własnym skateparkiem? No właśnie! Nie bez powodu nasza rezydencja to SURF RESORT. Będzie z czego korzystać. Każdy będzie mógł spróbować sił w skateboardingu! W końcu jesteśmy na wakacjach. Nie myślcie, że to koniec! Kto chętny na wspołny tour po lokalnych, tętniących życiem knajpach? My w to wchodzimy

Zakwaterowanie

SURF RESORT

SURF RESORT to połączenie komfortu i natury. Niezależnie od tego czy szukasz odpoczynku i relaksu, czy adrenaliny związanej z surfingiem tu znajdziesz obie te rzeczy! Tylko 400 metrów dzieli Cię od plaży w Baleal i wysokich fal!
Przeczytaj więcej o tym zakwaterowaniu

Region

PENICHE - BALEAL

W zachodnim regionie Portugalii, znajduje się niewielka wyspa połączona wąskim pasem ze stałym lądem. To właśnie tam znajduje się Baleal, jedno z ważniejszych miejsc z potencjałem do uprawiania surfingu, nie mające sobie równych w Europie.
Przeczytaj więcej o regionie

Transport

Dojazd własny Samolot

RIDE SURF RESORT & SPA

CHECK IN:
KIEDY? Niedziela, 06.10.2019 od godziny 15:00
GDZIE? Recepcja hotelu. Rezydent Zero Gravity będzie czekał na Was w miejscu Check in’u w godzinach 15:00 – 18:00

ADRES:
Ride Surf Resort & Spa
Rua Bartolomeu Dias
2520 – 117 Baleal
Peniche, Portugal

NUMER DO REZYDENTA ZERO GRAVITY: zostanie podany w mailingu przedwyjazdowym na około 10 dni przed rozpoczęciem wyjazdu

CHECK OUT:
KIEDY? Niedziela, 13.10.2019 do godziny 12:00 (dokładną godzinę wykwaterowania przekażą piloci Zero Gravity w trakcie wyjazdu).

Sugerowane połączenia z Warszawy:

Wylot:
TAP Air Portugal – Warszawa – Lizbona
data i godzina wylotu: 06.10.2019 – 07:00 -10:10
Czas lotu: ok. 4 h 10 min

Powrót:
TAP Air Portugal Lizbona – Warszawa
data i godzina powrotu: 13.10.2019 – 14:35 – 19:30
Czas lotu: ok. 3 h 55 min


Sugerowane połączenia z Krakowa:

Wylot:
Ryanair – Kraków – Lizbona
data i godzina wylotu: 06.10.2019 – 15:35 – 18:35
Czas lotu: ok. 4 h

Powrót:
Ryanair 
– Lizbona – Kraków
data i godzina powrotu: 13.10.2019 – 19:15 – 00.10
Czas lotu: ok. 4 h


Napisz do nas na info@zerogravity.pl a pomożemy Ci zarezerwować odpowiedni lot.

Przeczytaj więcej o transporcie

Atrakcje

Danau Kite.Surf Movie Night BBQ Party Games Night WINE TIME! LOCAL DINNER
Zlokalizowanynam nad samym brzegiem wybrzeży Baleal, Danau jest najsłynniejszym Beach Barem w okolicy. Miejsce otwarte jest codziennie! W ciągu dnia możecie wybrać się tam na zdrowy posiłek czy kawę w przerwie od surfingu rozkoszować się pięknym widokiem. Wieczorami można wstąpić tam na drinka i parkiet przy muzyce na żywo lub imprezach granych przez lokalnych Dj-ów!  
Podczas wieczornego seansu zabierzemy Was na wyprawę po najlepszych spotach na ziemi.  Wyświetlimy filmy najpopularniejszych i najbardziej kreatywnych ekip i riderów z całego świata. Zobaczycie w nich stylowe tricki, najwyższe loty i największe fale. Zjawiskowe kadry, nowoczesny montaż, ciekawe historie, świetna muzyka. Inspiracje trzeba czerpać od najlepszych!
Przy zachodzie słońca, po całym dniu walki z falami nadchodzi czas na wieczorny chillout. Nie ma nic lepszego niż grill z lokalnymi specjałami, owocami morza i lampką pysznego portugalskiego wina!
Games Night to wieczór wypełniony dobrą rozrywką! Dla ceniących sobie grę w pokera przy dobrym drinku i jeszcze lepszej muzyce, czekają gotowe stoły! Nie lubisz grać w pokera? Również przygotowaliśmy coś dla Ciebie! Co powiesz na gry planszowe, które pozwolą Ci zintegrować się z grupą, poczuć ducha rywalizacji, lub stać się na moment królem przedsiębiorczości w Monopoly! Do Waszej dyspozycji mamy: Tabu, Janga, Zapp, DiXiT, Scrable, wspomniane Monopoly i Pan Tu nie Stał.  Gramy?

Czas zrelaksować się przy dobrym, portugalskim winie i poznać miejsca przesiąknięte lokalną energią i stylem. Chyba wszyscy się zgodzą, że wieczorna pora to najlepszy moment na integrację?

Tego wieczoru zabieramy Was na prawdziwą ucztę! Poznawanie tradycji oraz kuchni to jedna z przyjemniejszych dróg eksplorowania regionów. Wybierzemy się wspólnie do klimatycznej restauracji na podróż po lokalnych smakach!
Przeczytaj więcej o atrakcjach

Szkolenie

Instruktorzy, z którymi współpracujemy na wyjeździe to wykwalifikowana kadra, która nauczy Cię wszystkiego co musisz wiedzieć o surfingu. Instruktorzy chętnie podzielą się z Tobą swoją wiedzą i umiejętnościami. Lekcje skierowane są do osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z tym sportem jak i do osób, które chcą podszkolić swoje umiejętności.

Plan dnia szkoleniowego:
8.00 – 10.00 – śniadanie
10.00 – zbiórka grup szkoleniowych
10.30 – rozgrzewka
11.00 – rozpoczęcie pierwszej sesji szkoleniowej
12.30 – 13.30 – lunch break
13.30 – 14.15 – zajęcia teoretyczne (poniedziałki)
14.30 – rozpoczęcie drugiej sesji szkoleniowej
16.00 – zakończenie zajęć, powrót do resortu
16.45 – video analiza (wtorki i czwartki)

Szkolenia  dla dorosłych odbywają się w grupach 5 osobowych. Prowadzone są przez anglojęzycznych instruktorów. W trakcie szkolenia zapewniony jest sprzęt sportowy oraz pianka. Każdego dnia zajęcia rozpoczynają się rozgrzewką, a między sesjami przewidziany jest też czas na odpoczynek i lunch.
– Cena szkolenia w wymiarze 2h/5dni/1os wraz ze sprzętem – 690 PLN
– Cena szkolenia w wymiarze 4h/5dni/1os wraz ze sprzętem – 1590 PLN

Pamiętaj, że zapisanie się przed wyjazdem zapewni Ci miejsce w grupie! Możliwe jest dołączenie na miejscu pod warunkiem wolnych miejsc i utworzenia grupy na danym poziomie zaawansowania. Zdecydowanie sugerujemy wcześniejsze zapisanie się na szkolenie. ­ Znając Twoje chęci, możemy zagwarantować odpowiednią ilość i jakość instruktorów.

Przeczytaj więcej o szkoleniu

Cena

CENA PODSTAWOWA ZAWIERA:

 • zakwaterowanie w Ride Surf Resort & SPA w pokoju 6-osobowym,
 • obowiązkowe ubezpieczenie turystyczne – KL (10 000 EUR)/NNW (2 000 EUR)/BP (200 EUR) ze zwyżką za amatorskie uprawianie sportów (6 dni),
 • podatek zapewniający obsługę Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego – 10 PLN/os,
 • opiekę rezydenta,
 • wyżywienie w postaci śniadań,
 • pościel i ręczniki,
 • wstęp na basen, do strefy Spa & Wellness, siłownię, skatepark, ściankę wspinaczkową, plac zabaw oraz boisko do siatkówki,
 • dostęp do WiFi w częściach wspólnych hotelu,
 • końcowe sprzątanie pokoju,
 • bezpłatne atrakcje wyjazdu wynikające z programu.

Powyższa oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.
1) Na cenę imprezy wyrażoną w PLN składa się suma kwot w złotówkach oraz w walucie zagranicznej (EUR lub CHF). Część w walucie zagranicznej przeliczana jest raz dziennie na złotówki wg kursu średniego NBP. Pakiet w walucie zagranicznej po przeliczeniu wg aktualnego kursu w zakresie zmian +/– 10 PLN nie generuje zmiany ceny imprezy.
2) Zero Gravity zastrzega sobie możliwość zmiany ceny w opublikowanych ofertach w zależności od dostępności miejsc w danej taryfie.

CENA PODSTAWOWA NIE ZAWIERA:

 • dojazdu autokarem, przelotu samolotem, transferu na trasie lotnisko – resort – lotnisko,
 • ubezpieczenia od kosztów rezygnacji – 170 PLN/os,
 • dopłaty do pokoju 2-osobowego – 590 PLN/os,
 • dopłaty do pokoju 1-osobowego – 1880 PLN/os,
 • dopłaty do wyżywienia w formie Half Board – 25 EUR/dzień/os,
 • dopłaty do wyżywienia w formie Full Board – 50 EUR/dzień/os,
 • 5-dniowe szkolenie dla dorosłych (2 h dziennie) – 690 PLN/os,
 • 5-dniowe szkolenie dla dorosłych (4 h dziennie) – 1590 PLN/os,
 • wypożyczenia i korzystania ze sprzętu sportowego,
 • zabiegów w strefie Spa & Wellness – zgodnie z cennikiem hotelu,
 • pozostałych usług wynikających z cennika hotelu.

UBEZPIECZENIE:

 • ubezpieczenie dodatkowe:
  – wariant COMFORT (60 PLN)
  – wariant SUPERIOR (110 PLN)
  – wariant DELUXE (160 PLN)
  – wariant DELUXE SWR (190 PLN)
  – wariant DELUXE SE (250 PLN)
 • ubezpieczenie od kosztów rezygnacji  – 170 PLN/os (wykupienie możliwe wyłącznie podczas generowania umowy na wyjazd).

SZKOLENIE SURF:

 • 5-dniowe szkolenie dla dorosłych (2 h dziennie) – 690 PLN/os,
 • 5-dniowe szkolenie dla dorosłych (4 h dziennie) – 1590 PLN/os,
 • sprzęt sportowy w przypadku wykupienia szkolenia,
 • videoanaliza – w opcji wykupionego szkolenia.

OPCJE DO ZAKWATEROWANIA:

 • wolne łózko w pokoju 6-osobowym – 990 PLN/ łóżko,
 • dopłata do pokoju 2-osobowego – 590 PLN/os,
 • dopłata do pokoju 1-osobowego – 1880 PLN/os,
 • łóżeczko dla dziecka do 2 roku życia – bezpłatnie (tylko w pokoju 2-osobowym),
 • opieka nad dzieckiem 2-11 lat – 20 EUR/godzinę/dziecko (potwierdzenie maksymalnie do 26.09.2019).

Ubezpieczenie

Każdy uczestnik wyjazdu jest obligatoryjnie ubezpieczany w TU AXA w wariancie, który zawiera zwyżkę za amatorskie uprawianie sportów (6 dni). Ubezpieczenie obowiązuje w trakcie pobytu poza granicami RP na wyjeździe i obejmuje:

KL z assistance: 10 000 EUR
NNW (bez tabeli skręcenia i zwichnięcia): 2 000 EUR
BAGAŻ PODRÓŻNY: 200 EUR
KOSZTY RATOWNICTWA: 5 000 EUR

Pamiętaj! Za naszym pośrednictwem możesz też wykupić ubezpieczenie od kosztów rezygnacji. Opcja ta jest dostępna tylko podczas robienia umowy w systemie rezerwacyjnym. Sprawdź dostępne opcje TUTAJ. 

Przed wyjazdem w najbliższym oddziale NFZ warto również wyrobić kartę EKUZ – EUROPEJSKĄ KARTĘ UBEZPIECZENIA ZDROWOTNEGO. Z doświadczenia wiemy, że placówki medyczne działają zdecydowanie sprawniej jeśli pacjent ma ze sobą kartę EKUZ.

Przeczytaj więcej o ubezpieczeniach