NEWS! Drone Champions League  po raz pierwszy w Snowpark LAAX. Chcesz być częścią historii? Wybierz się z nami na Wyjazd Unlimited Laax #2 i doświadcz mieszanki nowej technologii i freestyle’u na własnej skórze!

OFERTA WYJAZDU UNLIMITED LAAX #2

Drone Champions League rozpoczyna sezon 2019 w zupełnie nowym środowisku, na wysokości ponad 2000 metrów między lodem a śniegiem. Słynny na całym świecie Snowpark Laax, z najdłuższym halfpipe na świecie będzie sceną wyścigu dronowego DCL od 28 do 30 marca 2019 roku i nie tylko sprawi, że serca freestylerów będą bić szybciej. Przy prędkościach do 140 kilometrów odbędzie się wyścig „lodowatej konkurencji” na Crap Sogn Gion przed GALAAXY.

DCL to pierwsza na świecie liga szybkich wyścigów dla dronów. W ośmiu międzynarodowych zespołach najlepsi na świecie piloci dronów rywalizują ze sobą i starają się sterować swoim domowej roboty sprzętem, tak szybko, jak to możliwe.

Wyścigi Drone Champions League odbyły się w Niemczech, Francji, Belgii, Rumunii, Liechtensteinie, Hiszpanii i Chinach.
Reto Gurtner, dyrektor generalny Weisse Arena Group: „Cieszymy się, że możemy powitać DCL we współpracy z Rapperswilem i Zurychem oraz być miejscem jednego z pierwszych wyścigów dronów w Szwajcarii. Cyfryzacja, społeczność i freestyle są w LAAX „pisane wielkimi literami”. I właśnie dlatego wydarzenie, w którym drony będą ścigać się przez nasze snowparki, pasuje do nas tak dobrze „.

„Wyścig na tej wysokości i na śniegu jest dla nas niezbadanym terytorium. Cała technologia dronów musi wytrzymać ekstremalne temperatury. To będzie wyzwanie dla nas wszystkich – czysta emocja. Ale dzięki naszym wyścigom chcemy tworzyć doświadczenia, które nie tylko fascynują naszych pilotów, ale także widzów i fanów raz za razem „– mówi Herbert Weirather, założyciel i dyrektor zarządzający DCL.

Laax rozpoczyna sezon 2019 DCL. Seria wyścigów 2019 nie tylko rozpoczyna się w Szwajcarii, ale kończy się tam: od 11 do 13 października 2019 r. Finał odbędzie się spektakularnym wyścigiem nad jeziorem Zurych w Rapperswil-Jona.

Wszystkie wyścigi DCL będą transmitowane na żywo w telewizji online, a także w 100 krajach na całym świecie.