WINTER IS HERE, czyli u nas zima zaczyna się wcześniej!

W lipcu, jako pierwsi na rynku wyjazdów aktywnych, wystartowaliśmy z ofertą zimową 18′!
Po wyczerpaniu puli miejsc w ofercie 300 zł OFF na wszystkie wyjazdy do LAAX, rozpoczęliśmy kolejny etap promocji.

Stopniowo odrywaliśmy karty wyjazdowe do innych alpejskich (i nie tylko!) regionów, a tym samym objeliśmy promocją FIRST MINUTE kolejne wyjazdy:

  • Winter Starter
  • Bomble Narciarskie Przedszkole
  • Freeride & Heli #1
  • Freeride & Heli #2
  • Last Snow

TO JUŻ OSTATNIA SZANSA i OSTATNIE DNI na złapanie PROMO! Jak widzicie pula miejsc rozchodzi się w istnie ekspresowym tempie, więc nie ma na co czekać z decyzją! Tym bardziej, że FIRST MINUTE obowiązuje do niedzieli 8.10.2017 do godz. 23:59.

Zdecydowani na podbój najlepszych europejskich resortów, otrzymują 100 PLN OFF od osoby! Wiemy, że ciężko uwierzyć, ale promocja sumuje się ze zniżką indywidualną! Co to oznacza? Możliwość zdobycia do 300 zł OFF!

Skrócony regulamin promocji:

  1. Promocja FIRST MINUTE obowiązuje do 8.10.2017 do godz. 23:59 lub wyczerpania puli miejsc i obejmuje następujące wyjazdy: WINTER STARTER, FREERIDE & HELI #1, LAST SNOW, BOMBLE NARCIARSKIE PRZEDSZKOLE,  FREERIDE & HELI #2
  2. Upoważnia do zniżki FIRST MINUTE w kwocie 100 PLN/osobę przy wpłacie zaliczki w wysokości 35% ceny całkowitej rezerwacji.
  3. Zniżka FIRST MINUTE sumuje się ze zniżką indywidualną i nie sumuje grupową.
  4. Wyjazd w ofercie promocyjnej może być zrealizowany tylko w przypadku terminowego uregulowania płatności. W przypadku nieterminowej płatności Zero Gravity zastrzega sobie prawo do anulowania umowy  z winy leżącej po stronie Klienta.

Pełny regulamin promocji jest dostępny tutaj.