WIELKA PREMIERA TO WIELKI OFF!

Prezentujemy Wam ofertę wyjazdową FIRST MINUTE 2024/2025. Ten kto nas zna, ten wie, że to jedyna taka okazja na załapanie największego sezonowego OFFu! Wiemy, że liczy się teraz każda sekunda ( ilość miejsc w promocji limitowana), więc już sprawnie tłumaczymy Wam, co przygotowaliśmy dla Was tym razem!

Już teraz możecie rezerwować KAŻDY wyjazd do WŁOCH i SZWAJCARII w opcji FIRST MINUTE (używając specjalnego kodu FM400) i zdobyć do 600 PLN OFF (z wartością bonusów). A co to za bonusy? Jak zwykle te najbardziej praktyczne, które zapewniają Wam nie tylko bezpieczeństwo decyzji, ale i elastyczność. Ostatnie lata pokazały, że to właśnie ubezpieczenie od kosztów rezygnacji jest Waszym dodatkiem „must have”, więc i teraz otrzymujecie go w pakiecie!

OPCJA I FIRST MINUTE 400 PLN OFF + bonusy = wartość 600 PLN OFF Z KODEM FM400
przy wpłacie kwoty w wysokości 100% ceny całkowitej rezerwacji

  • 400 PLN OFF  – wszystkie osoby zdecydowane na wyjazd  w sezonie 2023/24 otrzymują 400 PLN OFF od ceny standardowej widniejącej na naszej stronie. Promocja FIRST MINUTE obejmuje WSZYSTKIE wyjazdy z oferty szwajcarskiej i włoskiej w całym sezonie zimowym.
  • BESTSELLER! UBEZPIECZENIE OD KOSZTÓW REZYGNACJI STANDARD  – tak jak przewidywaliśmy to absolutny hit minionych sezonów. Pamiętaj, przezorny zawsze ubezpieczony! Jeśli z przyczyn losowych nie będziecie mogli wziąć udziału w wyjeździe, ubezpieczyciel zwróci Wam do 100% poniesionych w związku z rezygnacją kosztów. W opcji FIRST MINUTE bonus w postaci KR otrzymujesz od nas w pakiecie ( wartość tego ubezpieczenia w standardowej ofercie, poza FIRST MINUTE to dodatkowy koszt 200 PLN od osoby).  Więcej informacji o ubezpieczeniu od kosztów rezygnacji znajdziecie TUTAJ.

Pamiętaj! Oferta FIRST MINUTE jest LIMITOWANA i działa TYLKO I WYŁĄCZNIE z użyciem kodu FM400 

___________

OPCJA II FIRST MINUTE 100 PLN OFF Z KODEM: FM100
przy wpłacie zaliczki w wysokości 30% ceny całkowitej rezerwacji

  • 100 PLN OFF  – wszystkie osoby zdecydowane na wyjazd otrzymują 100 PLN OFF od ceny standardowej widniejącej na naszej stronie. Promocja FIRST MINUTE obejmuje WSZYSTKIE wyjazdy do Szwajcarii i Włoch.

____________

UWAGA! Przypominamy, że w ubiegłym roku wprowadziliśmy nowy system rezerwacyjny! Co to oznacza? Jeżeli nie byłeś z nami na wyjeździe poprzedniej zimy – mamy dla Ciebie kilka dodatkowych informacji. Po pierwsze zdecydowanie sprawniej dokonasz rezerwacji wyjazdu. Po drugie spotkasz się z kilkoma nowościami:

  • PROŚBA O ZAŁOŻENIE NOWEGO KONTA UŻYTKOWNIKA – nowy system to i Twoje nowe konto. Nie ma jednak co się przejmować, zapewniamy, że rejestracja przebiega błyskawicznie.
  •  NOWOŚĆ! CENA ZA APARTAMENT – wybierasz się większą ekipą? Dokonujesz rodzinnej rezerwacji? To zdecydowanie opcja stworzona specjalnie dla Ciebie! Już teraz finalizować zakup całego, konkretnego rodzaju apartamentu w wybranej rezydencji. To już koniec ery niezależnego liczenia pakietu dla każdego uczestnika!
  •  DODATKOWE OPCJE PŁATNOŚCI – płatność po 30 dniach od rezerwacji? Zapłata za pośrednictwem Apple Pay? Nie ma problemu! Dajemy Ci wachlarz możliwości. 

Pamiętaj, że jeżeli pojawi się jakikolwiek problem, nasz Team pozostaje do Twojej dyspozycji. Uprzejmie prosimy o wyrozumiałość i zgłoszenie ewentualnych błędów – będziemy ekspresowo reagować, aby każdy mógł błyskawicznie skorzystać z oferty FIRST MINUTE.

Pełen Regulamin Promocji.