UPDATE: 2.07.2020
LIMIT PROMOCJI ZOSTAŁ WYCZERPANY
_______
Świat z dnia na dzień przyspiesza tempo, a my jesteśmy gotowi by dorównać jemu kroku. Kto nas zna, ten wie, że od kilku sezonów wychodzimy poza standardowe ramy i jako pierwsi na rynku wyjazdów aktywnych, przedstawiamy Wam zimową ofertę. W tym roku nie mogło być inaczej, tym bardziej, że każdy z nas potrzebuje, konkretnej perspektywy wyjazdowej.

Przed Wami premiera oferty wyjazdów LAAX FIRST MINUTE – WINTER 2020/2021  w niestandardowej odsłonie. Jakiej? Już wyjaśniamy! Promocję FIRST MINUTE przygotowaliśmy w dwóch wariantach. Wybór należy do Was.

OPCJA I FIRST MINUTE 300 PLN OFF
przy wpłacie kwoty w wysokości 100% ceny całkowitej rezerwacji

 • 300 PLN OFF  – wszystkie osoby zdecydowane na wyjazd do LAAX w sezonie 2020/21 otrzymują 300 PLN OFF od ceny standardowej widniejącej na naszej stronie. Promocja FIRST MINUTE obejmuje WSZYSTKIE wyjazdy do LAAX w całym sezonie zimowym.
 • UBEZPIECZENIE OD KOSZTÓW REZYGNACJI  – możliwość wykupienia tego rodzaju ubezpieczenia proponujemy Wam zawsze, jednak tym razem ten dodatek otrzymujecie od nas w pakiecie. Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji TU AXA chroni Was przed poniesieniem kosztów związanych z niespodziewaną rezygnacją z wyjazdu. Jeśli z przyczyn losowych nie będziecie mogli wziąć udziału w wyjeździe, ubezpieczyciel zwróci Wam do 100% poniesionych w związku z rezygnacją kosztów. Więcej informacji o ubezpieczeniu od kosztów rezygnacji znajdziecie TUTAJ.
 • GWARANCJA ZMIANY TERMINU WYJAZDU – nie bez powodu powtarzamy, że to Wy budujecie Zero Gravity, a Wasz udział wychodzi znacząco poza przestrzeń społeczno – wyjazdową. Ta dodatkowa usługa to Wasza propozycja, z którą wyszliście do nas podczas licznych rozmów. Słuchamy Was i chcemy udowodnić Wam realny wpływ na kształt oferty. Na czym polega ten dodatek, który otrzyma każdy z Was w pakiecie? Usługa daje możliwość zmiany terminu wyjazdu do 30 dni przed planowaną datą wyjazdu. Jeżeli będziecie chcieli zmienić termin wyjazdu na inny – po prostu robicie to! I co najważniejsze – bezkosztowo.
  ____________

OPCJA II FIRST MINUTE 100 PLN OFF
przy wpłacie zaliczki w wysokości 35% ceny całkowitej rezerwacji

 • 100 PLN OFF  – wszystkie osoby zdecydowane na wyjazd do LAAX w sezonie 2020/21 otrzymują 100 PLN OFF od ceny standardowej widniejącej na naszej stronie. Promocja FIRST MINUTE obejmuje WSZYSTKIE wyjazdy do LAAX w całym sezonie zimowym.
 • GWARANCJA ZMIANY TERMINU WYJAZDU – j.w.
 • GWARANCJA ZMIANY UCZESTNIKA WYJAZDU – standardowo to usługa dodatkowo płatna w naszej ofercie (100 PLN), jednak w opcji FIRST MINUTE 100 PLN OFF otrzymujecie ją w pakiecie, bez dodatkowych kosztów. Usługa daje możliwość zmiany uczestnika terminu wyjazdu do 30 dni przed planowaną datą wyjazdu.

Przypominamy, że liczba miejsc w promocji jest ograniczona.

Skrócony regulamin promocji:

 1. Promocja Laax first minute obowiązuje od 15.04.2020 do wyczerpania puli miejsc. Limit miejsc w promocji określa organizator. Limit miejsc w promocji „Laax first minute” wynosi 50 miejsc.
 2. Upoważnia do zniżki w kwocie 100 zł/os przy wpłacie zaliczki w wysokości 35% ceny całkowitej rezerwacji.
 3. Upoważnia do dodatkowej zniżki 300 zł/os przy wpłacie kwoty wynoszącej 100% ceny całkowitej rezerwacji.
 4. Dzieci do 2. roku życia / wolne łóżka / pakiety bez skipassu –  nie są objęte Promocją.
 5. Promocja „Laax first minute” ze zniżką 100 zł/os sumuje się ze zniżką grupową, indywidualną, ale nie sumuje się innymi promocjami, kuponami, voucherami.
 6. Promocja „Laax first minute” ze zniżką 300 zł/os nie sumuje się ze zniżką grupową, indywidualną, innymi promocjami, kuponami, voucherami.
 7. Wyjazd w ofercie promocyjnej może być zrealizowany tylko w przypadku terminowego uregulowania płatności. W przypadku nieterminowej płatności Zero Gravity zastrzega sobie prawo do anulowania umowy  z winy leżącej po stronie Klienta.

Szczegółowy regulamin promocji.

FIRST MINUTE