Oskary branży turystycznej ponownie rozdane! LAAX nie zdejmuje freestyle’owej korony i zostaje uznane po raz kolejny za najlepszy resort na świecie broniąc tytułu World’s Best Freestyle Resort 2019!

World Ski Awards ™ to jedyna ogólnoświatowa inicjatywa nagradzania doskonałości w turystyce narciarskiej.  Rozpoczęty w 2013 roku konkurs World Ski Awards ma na celu podniesienie standardów w branży turystyki narciarskiej poprzez nagradzanie marek, które są liderami w swojej branży. Jej siostrzaną organizacją jest World Travel Awards, która obecnie obchodzi 26-lecie działalności.

Głosy oddawane są przez profesjonalistów działających w branży narciarskiej – kadrę kierowniczą wyższego szczebla, touroperatorów, agentów i media – oraz przez społeczeństwo (konsumentów turystyki narciarskiej). Głosy są przekazywane online na stronie World Ski Awards.  Uroczystą ceremonię rozdania nagród w Kitzbühel, poprzedza 3-dniowe wydarzenie, podczas którego  międzynarodowi liderzy branży spotykają się, aby wymienić lokalną wiedzę, innowacje i zasady najlepszych praktyk na arenie międzynarodowej.

15301L

15392L