Ponownie informujemy, że nasze linie telefoniczne są obciążone i dodzwonienie się do nas może graniczyć z cudem. Z tego miejsca, prosimy Was jeszcze raz o cierpliwość i wyrozumiałość.

W Alpach sypie śnieg, Szwajcaria jest otwarta, turyści nie muszą przedstawiać testów, resorty funkcjonują zgodnie z planem, a większość z Was obiera właśnie ten kierunek.

Jesteśmy niesamowicie wdzięczni, że wybraliście właśnie nas jako organizatora swojego wyjazdu. Od 15 lat konsekwentnie pracujemy na Wasze zaufanie i pozostajemy zawsze do Waszej dyspozycji.

Uprzedzamy jednak, że kontakt z nami w najbliższych dniach może być minimalnie utrudniony, wobec czego:

  •  REZERWACJA WYJAZDU – jeżeli chcesz dokonać rezerwacji wyjazdu, skorzystaj z naszego systemu on – line, w którym znajdziesz wszystkie informacje dot. oferty i skutecznie zarezerwujesz swój wyjazd https://zerogravity.magello.net/users/sign_in
  • PYTANIA – wiemy, że przyjemniej jest usłyszeć po drugiej stronie miły głos i tak po ludzku porozmawiać, jednak w obecnej chwili najsprawniej będzie zadać nam pytania przez DM na Facebook’u. W miarę możliwości nasi konsultanci odpowiedzą na wszelkie wątpliwości, ostatecznie przekierują zapytania do naszych Specjalistów z Team’u Sprzedaży.
  • KALKULACJA OFERTY – potrzebujesz dokładnej kalkulacji swojego wyjazdu? Przygotuj informacje / termin / nazwa wyjazdu / ilość uczestników / nazwa rezydencji i wyślij zapytanie na adres  info@zerogravity.pl. Żadne zapytanie nie zostanie bez odpowiedzi!

Pozwólmy chwilę odsapnąć telefonom, by rozładować ruch, tak aby każdy z Was jak najszybciej mógł zarezerwować wyczekany wyjazd.