W nadchodzącym sezonie przygotowaliśmy dla Was wyjazdy do 10 resortów narciarskich, aż w 4 krajach! Razem z nami będziecie mieli okazję odkryć nowe ośrodki narciarskie we Francji i Austrii.

FRANCJA to rewelacyjna jakość śniegu, dobrze przygotowane trasy, urokliwe miasteczka, alpejska atmosfera oraz francuskie specjały kulinarne w czterech nowych stacjach narciarskich- Vars, Serre Chevalier-Chantemerle, Puy-Saint-Vincent, Superdeévoluy. W Vars, nie możecie przegapić zawodów pucharu świata w Speed Skiingu w marcu zaś w Serre Chevalier macie możliwość spróbowania heliskiingu w pobliskim Siestiere. Puy-Saint-Vincent oraz Superdeévoluy to mniejsze ośrodki położone w Alpach południowych, które polecamy Wszystkim, którzy chcą pojeździć w Alpach za bardzo przystępną cenę.

AUSTRIA to przede wszystkim bardzo wysoki standard zakwaterowanie, wspaniała lokalizacja i różnorodność tras. Podróż do Zell am See i Montafon zajmie Wam zaledwie 10-11 h. Czterogwiazdkowe rezydencje, które oferujemy: Mountain Lake Resort oraz Aparthotel Gastauer to alpejski luksus w rozsądnej cenie. Zell am See to narciarski resort,który dzięki obecności lodowca jest dostępny prawie przez cały rok. Urzeka w nim jego malownicze położenie, w samym centrum miasta, nad jeziorem  Zeller oraz bogate zaplecze kulinarno-rozrywkowe. Montafon to alpejska dolina, słynąca z Pucharu świata w snowboardzie, wielu tras freeridowych oraz największego snowparku w Austrii.

Jednym słowem- dla każdego coś miłego! Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą konkretnych wyjazdów. Wiemy, że wybór nie jest łatwy, więc jeżeli nie możecie z się zdecydować co wybrać i gdzie jechać- dzwońcie, piszcie- zawsze chętnie Wam doradzimy!