Informujemy, że wyjazd SARDINIA KITE CAMP został wyprzedany! 

Jak się okazuje, nie tylko my wiedzieliśmy, że Sardinia is always a good idea! Turkusowa woda, rozległe, piaszczyste plaże i przede wszystkim regularny, równy wiatr na spocie marzeń skusiły tak dużą ilość osób, że lista wyjazdowa zamknęła się w ekspresowym tempie.

Przypominamy jednak, że dla ZERO GRAVITY SURF.KITE. sezon kite’owy na Sardynii się nie kończy i wraz z naszym TEAMem odliczamy dni do wyjazdu w nieco dalszą destynację! Już w październiku obieramy kierunek, który gwarantuje nie tylko doskonałe warunki wiatrowe, ale również niekończące się dni słoneczne i temperaturę, która dość mocno odbiegać będzie od jesiennej, polskiej szarugi za oknem.

Ruszamy do SOMA BAY – czyli kite’owego raju, gdzie we współpracy z HAPPY UP KITE SCHOOL będziemy szkolić na każdym poziomie zaawansowania, od „0” po freestyle. Zamieszkamy w luksusowym hotelu z zapleczem SPA (w opcji All Inclusive) na samym spocie, który daje nam niekończące się możliwości. Rozległa zatoka, ciepła woda (przygotujcie się na pływanie bez pianki), flat i równy wiatr, chyba nie musimy Was przekonywać o tym, że murowany progress czeka na miejscu?

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY WYJAZDU