Nie ma nic lepszego niż wspólne odliczanie dni do wyjazdu. Codzienne śledzenie aktualnej prognozy, nieustannie pojawiające się pytania dot. organizacji wyjazdu…Znacie ten stan? Do tego dochodzi jeszcze ludzka ciekawość! Kto jedzie z nami? Czy wydarzeniem interesują się moi znajomi? A może ktoś wybiera się autem do LAAX i istnieje szansa na połączenie sił i wspólne zaplanowanie podróży? Na te i inne pytania, odpowiedzi znajdziecie na naszych facebook’owych wydarzeniach, które będą dla Was kopalnią informacji!

To właśnie tam dowiecie się np., że w LAAX spadły kolejne cm śniegu lub, że ktoś z uczestników szuka kompanów do wspólnej podróży autem. Do tego nie zabraknie informacji o ostatnich wolnych miejscach! Zatem jeżeli nadal siedzisz jak na szpilkach z niepodpisanym wnioskiem urlopowym, koniecznie dołącz do naszego wydarzenia, by jako pierwszy otrzymać informację o ostatniej wyjazdowej szansie!

W czasie wyjazdu wydarzenie również nie pozostanie dłużne i dostarczy Wam świeżych wyjazdowych newsów. A gdy wszyscy wrócimy już na ziemię i zasiądziemy przy pracowych biurkach, przypomni nam najlepsze wyjazdowe chwile na fotorelacji!

Nie czekaj i dołącz do nas!

Wyjazd Warm Up LAAX

Wyjazd Zero Gravity Games #1

Wyjazd ReLAAX

Wyjazd Powder Week

Wyjazd LAAX Open

Wyjazd Family Week #1

Wyjazd Freeride & Heli

Wyjazd Family Week #2

Wyjazd Pure LAAX #1

Wyjazd Family Week #3

Wyjazd Family Week #4

Wyjazd Family Week #5

Wyjazd Family Week #6

Wyjazd Happy LAAX #1

Wyjazd Happy LAAX #2

Wyjazd Backcountry & Heli Academy #1

Wyjazd Unlimited LAAX #1

Wyjazd Backcountry & Heli Academy #2

Wyjazd Pure LAAX #2

Wyjazd Backcountry Chamonix

Wyjazd Unlimited LAAX #2

Wyjazd Zero Gravity Games #2

Wyjazd Snow DJ Week

Wyjazd Easter LAAX