Nieustannie od 13 lat, słuchamy Was, obserwujemy i staramy się dorównać kroku. Widzimy jak zmieniacie się Wy i Wasze potrzeby. Podziwiamy i szanujemy chęć nieustannego rozwoju oraz narastającą odwagę. Potrzebę próbowania nowych rzeczy, eksplorowania nieznanych terenów, doświadczenia i przekraczania własnych granic.

Naszym celem było stworzenie dla Was BEZPIECZNEJ przestrzeni wyjazdowej, która umożliwi poznanie gór z innej niż dotychczas strony. Bardziej wymagającej, ale ogromnie satysfakcjonującej.

Przed Wami ZERO GRAVITY ADVENTURE http://zerogravity.pl/marki/adventure/ , czyli propozycja dla tych, których narciarska czy snowboardowa pasja ponosi o krok dalej. Wychodzimy poza schematy. Będziemy próbować gór i doświadczać ich najzupełniej.

A wszystko to pod opieką Międzynarodowych Przewodników Wysokogórskich UIAGM/IVBV/IFMGA. Wyjazdy Zero Gravity Adventure to nie tylko porządna dawka adrenaliny, niszowe miejscówki, ale i niekończące się kompendium wiedzy teoretycznej oraz praktycznej, którą chłonąć będziecie od najlepszych.

Wyjazdy z kategorii ZERO GRAVITY ADVENTURE:

Backcountry & Heli Academy #1
 Włochy, Alagna – Monte Rosa
 09. – 16.03.2019
 http://bit.ly/2Ncz4uv

__________________________________

 Backcountry & Heli Academy #2
 Włochy, Alagna – Monte Rosa
 16. – 23.03.2019
 http://bit.ly/2MJ4ziE

UWAGA! Wyjazdy Backcountry & Heli Academy dedykowane są zarówno średnio zaawansowanym narciarzom/snowboardzistom, jak i zaawansowanym. Szukającym szerokich, niewymagających tras oraz takim, których dopiero satysfakcjonują te z oznaczeniem czerwonym i czarnym. Alagna to miejsce, w którym każdy znajdzie przestrzeń dla siebie. Szkolenia zarówno techniczne, jak i guidingi to opcja fakultatywna (istnieje możliwość wykupienia tylko 1 – dnia guidingu).