Co to było za FIRST MINUTE!

Powiemy tak: trudno nas zaskoczyć, ale Wam się udało! To był dla nas czas przełomowy. Pierwszy raz w historii ZERO GRAVITY wystartowaliśmy już w maju z ofertą na WINTER 18/19. Bo na co czekać?! Wiedzieliśmy, że kochacie LAAX i na niejednej bucket liście znajduje się właśnie ta destynacja….jednak Wasze zainteresowanie i liczba rezerwacji przekroczyła nasze oczekiwania.

Wspólnie przeszliśmy przez wszystkie poziomy FIRST MINUTE , szczęśliwcom, którzy sprawnie podejmują decyzje wyjazdowe, udało się zgarnąć super promo, w postaci 500 PLN OFF, spóźnialskim 100 PLN OFF. I tak zdecydowani na spędzenie tygodnia w najlepszej freestyle’owej miejscówce na świecie, mogą odliczać już dni do swoich wyjazdów, natomiast Ci, którzy wahali się w podjęciu decyzji… niech prędko działają!

Nie będziemy ukrywać, że miejsca znikają z prędkością światła, więc jeżeli zależy Wam na konkretnej rezydencji czy apartamentach , TO JEST TEN MOMENT!

Doskonale pamiętamy zeszłoroczne wyjazdy, na które nie mogliśmy zabrać Was wszystkich. Liczba miejsc i apartamentów jest ograniczona. A od lat wiadomo, że są terminy szczególnie przez Was  lubiane i oblegane, dlatego, aby uniknąć rozczarowań (a wierzcie, że to nas boli najbardziej!) rezerwujcie i odliczajcie dni do wyjazdów do najbardziej pożądanych resortów w Europie!

SPRAWDŹ pełną OFERTĘ LAAX WINTER 18/19.