O tak! Wyjazd Zero Gravity Games#1 do LAAX zbliża się wielkimi krokami, nasz TEAM już od kilku miesięcy pracuje nad najlepszym EVENT PLANem, wypełnionym atrakcjami, aktywnościami i przede wszystkim najróżniejszymi konkurencjami, w których będziecie rywalizować przez cały tydzień!

O co chodzi?

Dobieracie się w 4 – osobowe drużyny, wymyślacie sobie dowolną nazwę zespołu i zgłaszacie się do naszego TEAMu. Podczas wyjazdu, codziennie będziemy Was zaskakiwać zadaniami wymagającymi różnych umiejętności! Nie czujecie się mistrzami jazdy na nartach czy snowboardzie? Nie martwcie się! Przewidzieliśmy to i każda drużyna będzie miała równe szanse, bo konkurencje nie będą tylko sportowe!

Jak zgłosić swoją drużynę?

Jeżeli macie już 4 – osobowy skład, prosimy o wysłane maila z tematem: ZGG – nazwa zespołu – zgłoszenie, na adres info@zerogravity.pl (w mailu podajemy cztery nazwiska uczestników wyjazdu oraz nazwę zespołu).

UWAGA! 

BĄDŹ PIERWSZY – zgłoś swoją ekipę i zgarnij ZGG BOX z gadżetami dla wszystkich!  

Postanowiliśmy powiększyć liczbę BOXów dla ekip zgłoszonych na ZERO GRAVITY GAMES #1. W tym momencie 5 dodatkowych BOXów czeka gotowych do wysyłki? W czyje ręce trafi? To zależy tylko Was! Kto pierwszy, ten lepszy!

ZGG whats in the box_1010

O co walczymy?

O banagerowe nagrody od naszych sponsorów!  Śledźcie naszego FB, by być na bieżąco ze wszystkimi informacjami dot. największych alpejskich rozgrywek w historii! Zaznaczamy, że pula nagród  wciąż rośnie, a jej wartość ostatecznie osiągnie bajeczny pułap!

Przypominamy, że zwycięzcy ZERO GRAVITY GAMES otrzymują vouchery od naszych sponsorów! Pula nagród wciąż rośnie!  O co walczymy?

I MIEJSCE

  •  voucher na kwotę 1000 PLN dla każdego członka drużyny od ADVENTURE SPORTS
  •  voucher na kwotę 1000 PLN dla każdego członka drużyny od NICEWOOD

II MIEJSCE

  •  voucher na kwotę 750 PLN dla każdego członka drużyny od ADVENTURE SPORTS
  •  voucher na kwotę 750 PLN dla każdego członka drużyny od NICEWOOD

III MIEJSCE

  •  voucher na kwotę 500 PLN dla każdego członka drużyny od ADVENTURE SPORTS
  •  voucher na kwotę 500 PLN dla każdego członka drużyny od NICEWOOD