NOWOŚĆ!
BOOK NOW PAY LATER, czyli zapłać za 30 dni! BEZ DODATKOWYCH KOSZTÓW!

Nieustannie rozwijamy się, proponując Wam coraz nowsze rozwiązania. W tym sezonie wprowadzamy absolutny HIT, który rozwiąże wcześniejsze bolączki. Jak wszyscy wiemy – dostępność apartamentów na naszych wyjazdach – szczególnie do LAAX – zmienia się dynamicznie, dlatego zawsze sugerujemy, aby decyzja została podjęta przede wszystkim świadomie, ale i SPRAWNIE. Nierzadko zdarzają się sytuacje, kiedy odkładanie rezerwacji na „później” przynosi efekt rozczarowania, kiedy w odpowiedzi otrzymuje się informacje o braku dostępności wymarzonego apartamentu.

Nowa usługa BOOK NOW PAY LATER pozwoli Wam na podjęcie decyzji zakupowej znacznie szybciej, niż np. Wasz aktualny stan konta! Jak to możliwe? Płatność za wyjazd będziecie mogli odroczyć na maksymalnie 30 dni dzięki systemowi PAYu. I to bez dodatkowych kosztów!

Cały proces przebiega niewiarygodnie szybko, a jego schemat to wykonanie kilku kroków:

  1. Rezerwujesz wybrany wyjazd.
  2. Wybierasz PayU i PayU|Płacę później jako metodę płatności.
  3. Potwierdzasz tożsamość do oceny karty kredytowej – zajmie Ci to maksymalnie 90 sekund!
  4. Potwierdzasz warunki Płatności odroczonej, a PayU przekazuje nam środki za Twój wyjazd!
  5. W ciągu 30 dni BEZ DODATKOWYCH kosztów dokonujesz zapłaty  LUB spłacasz w 3 lub 6 miesięcznych ratach. Raty po 30 dniach są już oprocentowane. Kwota kredytowania od 100 PLN do 2000 PLN.

WAŻNE! Jeżeli chcesz skorzystać z usługi BOOK NOW PAY LATER, przed zakupem poinformuj o tym nasz TEAM SPRZEDAŻY. Informację należy przekazać drogą mailową –  info@zerogravity.pl lub telefoniczną  +48 22 648 29 30.

Więcej informacji:
– 
https://www.payu.pl/metody-platnosci/payu-raty-dla-Ciebie
– https://www.payu.pl/metody-platnosci/place-pozniej