UPDATE: Promocja zakończona 23.09.2022. Limit miejsc został wyczerpany. Ostatnia umowa objęta promocja: nr 9825.
______

Rodzinne wyjazdy to nasza specjalność, a społeczność ZERO GRAVITY FAMILY błyskawicznie się rozrasta chcąc eksplorować  świat! I to nie podążając zwyczajną drogą, bo tą bardziej wymagającą: aktywną, pełną pasji, zaanagażowania i zachwytu wobec natury. W tym sezonie przygotowaliśmy dla naszych aktywnych Rodzin coś specjalnego i pewnie jak sami potwierdzicie długooczekiwanego. Nowe destynacje, nowe rezydencje, nowe doświadczenia, a to wszystko w nowym promo: FAMILY WEEK FIRST MINUTE!

Poznajcie szczegóły i rezerwujcie już dziś jedne z najlepszym wyjazdów rodzinnych w tym sezonie!

FAMILY WEEK FIRST MINUTE 100 PLN OFF + bonusy = wartość 300 PLN OFF

przy wpłacie  kwoty w wysokości 30% ceny całkowitej rezerwacji

 • 100 PLN OFF  – wszystkie osoby zdecydowane na wyjazd do Austrii (Silvretta Nova, Fieberbrunn) i Włoch (Moena) otrzymują 100 PLN OFF od ceny standardowej widniejącej na naszej stronie. Pamiętajcie, to zniżka dla każdego członka Waszej Rodziny!
 • UBEZPIECZENIE OD KOSZTÓW REZYGNACJI  – możliwość wykupienia tego rodzaju ubezpieczenia proponujemy Wam zawsze, jednak tym razem ten dodatek otrzymujecie od nas w pakiecie (wartość ubezpieczenia KR w standardowej ofercie, poza FIRST MINUTE to dodatkowy koszt 200 PLN od osoby). Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji  chroni Was przed poniesieniem kosztów związanych z niespodziewaną rezygnacją z wyjazdu. Jeśli z przyczyn losowych nie będziecie mogli wziąć udziału w wyjeździe, ubezpieczyciel zwróci Wam do 100% poniesionych w związku z rezygnacją kosztów. Więcej informacji o ubezpieczeniu od kosztów rezygnacji znajdziecie TUTAJ.
 • GWARANCJA ZMIANY TERMINU WYJAZDU –  ta dodatkowa usługa stała się jedną z częściej wybieranych przez naszych uczestników wyjazdów w ubiegłych sezonach. Co Ci daję?  Możliwość zmiany terminu wyjazdu do 30 dni przed planowaną datą wyjazdu. Jeżeli będziesz chciał zmienić termin wyjazdu na inny – po prostu to robisz I co najważniejsze – bezproblemowo i bezkosztowo. Elastyczność i komfort decyzji ponad wszystko!

Skrócony regulamin promocji  – 100 PLN OFF:

 1. Skrócony regulamin promocji FAMILY WEEEK FIRST MINUTE  – 100 PLN OFF:
  1. Promocja FAMILY WEEK FIRST MINUTE -100 PLN obowiązuje od 03.08.2022, godz. 12:00 do wyczerpania puli miejsc. Limit miejsc w promocji określa Organizator.
  2. Upoważnia do zniżki 100 PLN/osobę przy wpłacie kwoty wynoszącej 30% ceny całkowitej rezerwacji.
  3. Dzieci do 2. roku życia nie są objęte Promocją.
  4. Promocja FAMILY WEEK FIRST MINUTE FIRST MINUTE 100 PLN nie sumuje się ze zniżką grupową, indywidualną oraz innymi promocjami, kuponami i voucherami.
  5. Dodatkowo każda osoba otrzyma bezpłatne Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji Standard TU Wiener o wartości 200 PLN oraz możliwość bezpłatnej Gwarancji Zmiany Terminu.
  6. Wyjazd w ofercie promocyjnej może być zrealizowany tylko w przypadku terminowego uregulowania płatności. W przypadku nieterminowej płatności Zero Gravity zastrzega sobie prawo do anulowania umowy  z winy leżącej po stronie Klienta.

 

Zapoznaj się z pełnym Regulaminem Promocji.