PIERWSZY POZIOM PROMOCJI FIRST MINUTE 24/25 został zakończony! Rekordowy czas, rekordowa ilość rezerwacji! Ale to nie koniec! Dla tych, którzy nie zdążyli dokonać rezerwacji mamy równie dobre wieści! Czytajcie uważnie, bo przygotowaliśmy naprawdę mocną niespodziankę!

Skoro jesteśmy już na fali planowania wyjazdu w Alpy, a Wy  uważniej przypatrzyliście się terminom urlopowym, nie pozostaje nic innego, jak rozpocząć kolejny etap tego corocznego kultowego promo. Oficjalnie otwieramy zatem FIRST MINUTE VOL.II. Zanim poznacie szczegóły to wyrzucamy na stół najważniejsze informacje: W TEGOROCZNEJ OFERCIE ZNAJDZIECIE WYJAZDY SYLWESTROWE! I tak, są również objęte promocją! Zatem do dzieła!

OPCJA I FIRST MINUTE 300 PLN OFF + bonusy = wartość 500 PLN OFF Z KODEM FM300


przy wpłacie kwoty w wysokości 100% ceny całkowitej rezerwacji

 • 300 PLN OFF  – wszystkie osoby zdecydowane na wyjazd  w sezonie 2023/24 otrzymują 300 PLN OFF od ceny standardowej widniejącej na naszej stronie. Promocja FIRST MINUTE obejmuje WSZYSTKIE wyjazdy z oferty szwajcarskiej,włoskiej i austriackiej w całym sezonie zimowym.
 • BESTSELLER! UBEZPIECZENIE OD KOSZTÓW REZYGNACJI STANDARD  – tak jak przewidywaliśmy to absolutny hit minionych sezonów. Pamiętaj, przezorny zawsze ubezpieczony! Jeśli z przyczyn losowych nie będziecie mogli wziąć udziału w wyjeździe, ubezpieczyciel zwróci Wam do 100% poniesionych w związku z rezygnacją kosztów. W opcji FIRST MINUTE bonus w postaci KR otrzymujesz od nas w pakiecie ( wartość tego ubezpieczenia w standardowej ofercie, poza FIRST MINUTE to dodatkowy koszt 200 PLN od osoby).  Więcej informacji o ubezpieczeniu od kosztów rezygnacji znajdziecie TUTAJ.

Pamiętaj! Oferta FIRST MINUTE jest LIMITOWANA i działa TYLKO I WYŁĄCZNIE z użyciem kodu FM300 

___________

OPCJA II FIRST MINUTE 100 PLN OFF Z KODEM: FM100
przy wpłacie zaliczki w wysokości 30% ceny całkowitej rezerwacji

 • 100 PLN OFF  – wszystkie osoby zdecydowane na wyjazd otrzymują 100 PLN OFF od ceny standardowej widniejącej na naszej stronie. Promocja FIRST MINUTE obejmuje WSZYSTKIE wyjazdy do Szwajcarii i Włoch oraz Austrii.

____________

UWAGA! Przypominamy, że w ubiegłym roku wprowadziliśmy nowy system rezerwacyjny! Co to oznacza? Jeżeli nie byłeś z nami na wyjeździe poprzedniej zimy – mamy dla Ciebie kilka dodatkowych informacji. Po pierwsze zdecydowanie sprawniej dokonasz rezerwacji wyjazdu. Po drugie spotkasz się z kilkoma nowościami:

 • PROŚBA O ZAŁOŻENIE NOWEGO KONTA UŻYTKOWNIKA – nowy system to i Twoje nowe konto. Nie ma jednak co się przejmować, zapewniamy, że rejestracja przebiega błyskawicznie.
 •  NOWOŚĆ! CENA ZA APARTAMENT – wybierasz się większą ekipą? Dokonujesz rodzinnej rezerwacji? To zdecydowanie opcja stworzona specjalnie dla Ciebie! Już teraz finalizować zakup całego, konkretnego rodzaju apartamentu w wybranej rezydencji. To już koniec ery niezależnego liczenia pakietu dla każdego uczestnika!
 •  DODATKOWE OPCJE PŁATNOŚCI – płatność po 30 dniach od rezerwacji? Zapłata za pośrednictwem Apple Pay? Nie ma problemu! Dajemy Ci wachlarz możliwości. 

Pamiętaj, że jeżeli pojawi się jakikolwiek problem, nasz Team pozostaje do Twojej dyspozycji. Uprzejmie prosimy o wyrozumiałość i zgłoszenie ewentualnych błędów – będziemy ekspresowo reagować, aby każdy mógł błyskawicznie skorzystać z oferty FIRST MINUTE.

Pełen Regulamin Promocji.

__________________________________

Skrócony regulamin promocji  – 300 PLN OFF:

 1. Promocja FIRST MINUTE -300 PLN obowiązuje od 23.05.2024, godz. 09:00 do wyczerpania puli miejsc. Limit miejsc w promocji określa Organizator.
 2. Upoważnia do zniżki 300 PLN/osobę przy wpłacie kwoty wynoszącej 100% ceny całkowitej rezerwacji.
 3. By skorzystać z promocji FIRST MINUTE -300 PLN w trakcie generowania rezerwacji należy wpisać kod FM300.
 4. Dzieci do 2. roku życia nie są objęte Promocją.
 5. Promocja FIRST MINUTE 300 PLN nie sumuje się ze zniżką grupową, indywidualną oraz innymi promocjami, kuponami i voucherami.
 6. Dodatkowo każda osoba otrzyma bezpłatne Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji Standard TU Wiener o wartości 200 PLN.
 7. Wyjazd w ofercie promocyjnej może być zrealizowany tylko w przypadku terminowego uregulowania płatności. W przypadku nieterminowej płatności Zero Gravity zastrzega sobie prawo do anulowania umowy  z winy leżącej po stronie Klienta.

Skrócony regulamin promocji  – 100 PLN OFF:

 1. Promocja FIRST MINUTE -100 PLN obowiązuje od 23.05.2024, godz. 09:00 do wyczerpania puli miejsc. Limit miejsc w promocji określa Organizator.
 2. Upoważnia do zniżki w kwocie 100 PLN/osobę przy wpłacie zaliczki w wysokości 30% ceny całkowitej rezerwacji.
 3. By skorzystać z promocji FIRST MINUTE -100 PLN w trakcie generowania rezerwacji należy wpisać kod FM100.
 4. Dzieci do 2. roku życia nie są objęte Promocją.
 5. Promocja FIRST MINUTE -100 PLN nie sumuje się ze zniżką grupową, indywidualną oraz innymi promocjami, kuponami i voucherami.
 6. Wyjazd w ofercie promocyjnej może być zrealizowany tylko w przypadku terminowego uregulowania płatności. W przypadku nieterminowej płatności Zero Gravity zastrzega sobie prawo do anulowania umowy  z winy leżącej po stronie Klienta.