UPDATE: promocja zakończona w wyniku wyczerpania limitu miejsc w dniu 21.09.2020, godz. 14:00

Nie ukrywamy, że z jednej strony Wasze zainteresowanie ofertą zimową przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Z drugiej natomiast, wiemy, jak wszyscy z utęsknieniem oczekują wyjazdu i oderwania od naszej, nowej codzienności. Perspektywa wyjazdu jest zawsze budująca. Ponownie chcemy Wam podziękować, przede wszystkim za zaufanie, jakim obdarzacie nas od 15 lat. To nieoceniony zastrzyk motywacji do nieustannej pracy nad jeszcze lepszą jakością wyjazdową. Wciąż utwierdzacie nas w przekonaniu, że obraliśmy właściwy kierunek.

Dotychczasowa pula LAAX FIRST MINUTE  została wyczerpana. W tym momencie nie mówimy jednak ostatniego słowa i rozpoczynamy LAAX FIRST MINUTE vol. II. Przypominamy, że i w tym wypadku liczba miejsc jest ograniczona.

Oczywiście pozostawiamy promocję LAAX FIRST MINUTE – WINTER 2020/2021  wciąż niestandardowej odsłonie dopasowanej do Waszych potrzeb. Z dodatkiem, w postaci ubezpieczenia od kosztów rezygnacji.

OPCJA I FIRST MINUTE 300 PLN OFF
przy wpłacie kwoty w wysokości 100% ceny całkowitej rezerwacji

 • 300 PLN OFF  – wszystkie osoby zdecydowane na wyjazd do LAAX w sezonie 2020/21 otrzymują 300 PLN OFF od ceny standardowej widniejącej na naszej stronie. Promocja FIRST MINUTE obejmuje WSZYSTKIE wyjazdy do LAAX w całym sezonie zimowym.
 • UBEZPIECZENIE OD KOSZTÓW REZYGNACJI  – możliwość wykupienia tego rodzaju ubezpieczenia proponujemy Wam zawsze, jednak tym razem ten dodatek otrzymujecie od nas w pakiecie. Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji TU AXA chroni Was przed poniesieniem kosztów związanych z niespodziewaną rezygnacją z wyjazdu. Jeśli z przyczyn losowych nie będziecie mogli wziąć udziału w wyjeździe, ubezpieczyciel zwróci Wam do 100% poniesionych w związku z rezygnacją kosztów. Więcej informacji o ubezpieczeniu od kosztów rezygnacji znajdziecie TUTAJ.
  ____________

OPCJA II FIRST MINUTE 100 PLN OFF
przy wpłacie zaliczki w wysokości 35% ceny całkowitej rezerwacji

 • 100 PLN OFF  – wszystkie osoby zdecydowane na wyjazd do LAAX i CHAMONIX w sezonie 2020/21 otrzymują 100 PLN OFF od ceny standardowej widniejącej na naszej stronie. Promocja FIRST MINUTE obejmuje WSZYSTKIE wyjazdy do LAAX w całym sezonie zimowym oraz wyjazd Backcountry Chamonix
 • GWARANCJA ZMIANY TERMINU WYJAZDU 
 • GWARANCJA ZMIANY UCZESTNIKA WYJAZDU – standardowo to usługa dodatkowo płatna w naszej ofercie (100 PLN), jednak w opcji FIRST MINUTE 100 PLN OFF otrzymujecie ją w pakiecie, bez dodatkowych kosztów. Usługa daje możliwość zmiany uczestnika terminu wyjazdu do 30 dni przed planowaną datą wyjazdu.

Przypominamy, że liczba miejsc w promocji jest ograniczona.

Skrócony regulamin promocji:

 1. Promocja Laax first minute obowiązuje od 05.08.20120 do wyczerpania puli miejsc. Limit miejsc w promocji określa organizator. Limit miejsc w promocji „Laax first minute” wynosi 50 miejsc.
 2. Upoważnia do zniżki w kwocie 100 zł/os przy wpłacie zaliczki w wysokości 35% ceny całkowitej rezerwacji.
 3. Upoważnia do dodatkowej zniżki 300 zł/os przy wpłacie kwoty wynoszącej 100% ceny całkowitej rezerwacji.
 4. Dzieci do 2. roku życia / wolne łóżka  –  nie są objęte Promocją.
 5. Promocja „Laax first minute” ze zniżką 100 zł/os sumuje się ze zniżką grupową, indywidualną, ale nie sumuje się innymi promocjami, kuponami, voucherami.
 6. Promocja „Laax first minute” ze zniżką 300 zł/os nie sumuje się ze zniżką grupową, indywidualną, innymi promocjami, kuponami, voucherami.
 7. Wyjazd w ofercie promocyjnej może być zrealizowany tylko w przypadku terminowego uregulowania płatności. W przypadku nieterminowej płatności Zero Gravity zastrzega sobie prawo do anulowania umowy  z winy leżącej po stronie Klienta.

 

Szczegółowy regulamin promocji.