UPDATE: Limit promocji wyczerpany. Ostatnia umową objęta promocją: nr 9616

__________

Co roku pokazujcie nam, że niemożliwe nie istnieje. Wasze zaufanie, którym nas obdarzacie jest nieocenioną motywacją. To co zrobiliście dziś, kolejny raz pokazało, jak silna jest społeczność Zero Gravity! Lawina rezerwacji zalała nasz system, a limit miejsc został wyczerpany zanim większość z Was udało się zapoznać z ofertą. Ale, jak to mawiają, co się odwlecze to nie uciecze, a ostatni będą pierwszymi.  No bo wiecie, skoro jesteśmy już na fali planowania zimowego wyjazdu, Wy już uważniej przypatrzyliście się terminom urlopowym, nam nie pozostaje nic innego, jak rozpocząć kolejny etap ten corocznej wielkiej promocji. Oficjalnie rozpoczynamy zatem FIRST MINUTE VOL.II. Poznajcie szczegóły!

OPCJA I FIRST MINUTE 200 PLN OFF + bonusy = wartość 400 PLN OFF
przy wpłacie kwoty w wysokości 100% ceny całkowitej rezerwacji

 • 200 PLN OFF  – wszystkie osoby zdecydowane na wyjazd do LAAX w sezonie 2022/23 otrzymują 200 PLN OFF od ceny standardowej widniejącej na naszej stronie. Promocja FIRST MINUTE obejmuje WSZYSTKIE wyjazdy do LAAX w całym sezonie zimowym.
 • UBEZPIECZENIE OD KOSZTÓW REZYGNACJI  – możliwość wykupienia tego rodzaju ubezpieczenia proponujemy Wam zawsze, jednak tym razem ten dodatek otrzymujecie od nas w pakiecie (wartość ubezpieczenia KR w standardowej ofercie, poza FIRST MINUTE to dodatkowy koszt 200 PLN od osoby). Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji  chroni Was przed poniesieniem kosztów związanych z niespodziewaną rezygnacją z wyjazdu. Jeśli z przyczyn losowych nie będziecie mogli wziąć udziału w wyjeździe, ubezpieczyciel zwróci Wam do 100% poniesionych w związku z rezygnacją kosztów. Więcej informacji o ubezpieczeniu od kosztów rezygnacji znajdziecie TUTAJ.
 • GWARANCJA ZMIANY TERMINU WYJAZDU –  ta dodatkowa usługa stała się jedną z częściej wybieranych przez naszych uczestników wyjazdów w ubiegłych sezonach. Co Ci daję?  Możliwość zmiany terminu wyjazdu do 30 dni przed planowaną datą wyjazdu. Jeżeli będziesz chciał zmienić termin wyjazdu na inny – po prostu to robisz I co najważniejsze – bezproblemowo i bezkosztowo. Elastyczność i komfort decyzji ponad wszystko!

OPCJA II FIRST MINUTE 100 PLN OFF + bonusy = wartość 200 PLN OFF
przy wpłacie zaliczki w wysokości 30% ceny całkowitej rezerwacji

 • 100 PLN OFF  – wszystkie osoby zdecydowane na wyjazd do LAAX w sezonie 2022/23 otrzymują 100 PLN OFF od ceny standardowej widniejącej na naszej stronie. Promocja FIRST MINUTE obejmuje WSZYSTKIE wyjazdy do LAAX w całym sezonie zimowym.
 • GWARANCJA ZMIANY TERMINU WYJAZDU – j.w.
 • GWARANCJA ZMIANY UCZESTNIKA WYJAZDU – standardowo to usługa dodatkowo płatna w naszej ofercie (standardowo = 100 PLN), jednak w opcji FIRST MINUTE 100 PLN OFF otrzymujecie ją w pakiecie, bez dodatkowych kosztów. Usługa daje możliwość zmiany uczestnika terminu wyjazdu do 30 dni przed planowaną datą wyjazdu. Nie masz jeszcze pewnego kompana do podróży? Namawiasz ekipę znajomych? Nie ma problemu, aby dokonać teraz rezerwacji w jedynej takiej w roku cenie. Zawsze pozostaje możliwość zmiany uczestnika w Waszej rezerwacji.

Skrócony regulamin promocji  – 200 PLN OFF:

 1. Promocja LAAX FIRST MINUTE -200 PLN obowiązuje od 01.07.2022, godz. 12:40 do wyczerpania puli miejsc. Limit miejsc w promocji określa Organizator.
 2. Upoważnia do zniżki 200 PLN/osobę przy wpłacie kwoty wynoszącej 100% ceny całkowitej rezerwacji.
 3. Dzieci do 2. roku życia nie są objęte Promocją.
 4. Promocja LAAX FIRST MINUTE 200 PLN nie sumuje się ze zniżką grupową, indywidualną oraz innymi promocjami, kuponami i voucherami.
 5. Dodatkowo każda osoba otrzyma bezpłatne Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji Standard TU Wiener o wartości 200 PLN oraz możliwość bezpłatnej Gwarancji Zmiany Terminu.
 6. Wyjazd w ofercie promocyjnej może być zrealizowany tylko w przypadku terminowego uregulowania płatności. W przypadku nieterminowej płatności Zero Gravity zastrzega sobie prawo do anulowania umowy  z winy leżącej po stronie Klienta.

Skrócony regulamin promocji  – 100 PLN OFF:

 1. Promocja LAAX FIRST MINUTE -100 PLN obowiązuje od 01.07.2022, godz. 12:40 do wyczerpania puli miejsc. Limit miejsc w promocji określa Organizator.
 2. Upoważnia do zniżki w kwocie 100 PLN/osobę przy wpłacie zaliczki w wysokości 30% ceny całkowitej rezerwacji.
 3. Dzieci do 2. roku życia nie są objęte Promocją.
 4. Promocja LAAX FIRST MINUTE -100 PLN nie sumuje się ze zniżką grupową, indywidualną oraz innymi promocjami, kuponami i voucherami.
 5. Dodatkowo każda osoba otrzyma bezpłatną Gwarancję Zmiany Terminu oraz bezpłatną Gwarancję Zmiany Uczestnika.
 6. Wyjazd w ofercie promocyjnej może być zrealizowany tylko w przypadku terminowego uregulowania płatności. W przypadku nieterminowej płatności Zero Gravity zastrzega sobie prawo do anulowania umowy  z winy leżącej po stronie Klienta.

Zapoznaj się z pełnym Regulaminem Promocji.