UPDATE: Promocja zakończona w dniu 2.08. (ostatnia umowa #8267)
________

Jak to mawiają, wszystko co dobre, szybko się kończy i tak też się stało tym razem. Zaledwie kilka dni zajęło Wam wyczerpanie puli miejsc objętych największymi OFFami w roku! Szczęściarze już dziś odliczają dni do swojego pierwszego alpejskiego wyjazdu, a dla tych, którzy jeszcze wciąż dumają nam swoimi planami, ślemy pocieszające wieści. Ustanawiamy LAAX FIRST MINUTE VOL. III – tym razem z nowymi bonusami! Rezerwujcie już dziś, by zapewnić sobie pewne miejsce w wybranej rezydencji (rocksresort Peaks Place) i konkretnym terminie wyjazdu. Jak wiecie, dostępność miejsc na nasze wyjazdy zmienia się bardzo dynamicznie, a jeżeli zależy Wam na konkretnym rodzaju apartamentu to jest właśnie ten czas, kiedy rekomendujemy Wam dokonanie rezerwacji, by cieszyć się urlopem w upragnionym stylu. Co ważne, dodatkowy OFF wraz z bonusami otrzymujecie wpłacając tylko zaliczkę! Pozostała płatność dopiero na 30 dni przed wyjazdem.

Przypominamy, że i w tym wypadku liczba miejsc jest mocno ograniczona. 

FIRST MINUTE VOL. III  100 PLN OFF + bonusy 

przy wpłacie zaliczki w wysokości 30% ceny całkowitej rezerwacji

  • 100 PLN OFF  – wszystkie osoby zdecydowane na wyjazd do LAAX w sezonie 2021/22 otrzymują 100 PLN OFF od ceny standardowej widniejącej na naszej stronie. Promocja FIRST MINUTE obejmuje WSZYSTKIE wyjazdy do LAAX w całym sezonie zimowym.
  • GWARANCJA ZMIANY TERMINU WYJAZDU –  ta dodatkowa usługa stała się jedną z częściej wybieranych przez Was w ubiegłym sezonie. Co Wam daję?  Możliwość zmiany terminu wyjazdu do 30 dni przed planowaną datą wyjazdu. Jeżeli będziecie chcieli zmienić termin wyjazdu na inny – po prostu robicie to! I co najważniejsze – bezproblemowo i bezkosztowo. Elastyczność i komfort decyzji ponad wszystko! Dotychczas dostępna w opcji 100 PLN / wyjazd.
  • GWARANCJA ZMIANY UCZESTNIKA WYJAZDU – standardowo to usługa dodatkowo płatna w naszej ofercie (standardowo = 100 PLN), jednak w opcji FIRST MINUTE 100 PLN OFF otrzymujecie ją w pakiecie, bez dodatkowych kosztów. Usługa daje możliwość zmiany uczestnika terminu wyjazdu do 30 dni przed planowaną datą wyjazdu. Nie masz jeszcze pewnego kompana do podróży? Namawiasz ekipę znajomych? Nie ma problemu, aby dokonać teraz rezerwacji w jedynej takiej w roku cenie. Zawsze pozostaje możliwość zmiany uczestnika w Waszej rezerwacji.

Skrócony regulamin promocji  – 100 PLN OFF:

  1. Promocja Laax First Minute vol. III -100 PLN obowiązuje od 22.06.2021, godz. 15:30 do wyczerpania puli miejsc. Limit miejsc w promocji określa Organizator.
  2. Upoważnia do zniżki w kwocie 100 PLN/osobę przy wpłacie zaliczki w wysokości 30% ceny całkowitej rezerwacji.
  3. Dzieci do 2. roku życia / wolne łóżka – nie są objęte Promocją.
  4. Promocja Laax First Minute -100 PLN nie sumuje się ze zniżką grupową, indywidualną, innymi promocjami i kuponami.
  5. Dodatkowo każda osoba otrzyma bezpłatną Gwarancję Zmiany Terminu oraz bezpłatną Gwarancję Zmiany Uczestnika.
  6. Wyjazd w ofercie promocyjnej może być zrealizowany tylko w przypadku terminowego uregulowania płatności. W przypadku nieterminowej płatności Zero Gravity zastrzega sobie prawo do anulowania umowy  z winy leżącej po stronie Klienta.

3