Tego jeszcze nie było! Podczas wyjazdu FAMILY EASTER WEEK, wprowadzamy, pierwszy raz w historii, absolutnie nowe rozwiązanie, które zrewolucjonizuje Wasze rodzinne wyjazdy! Wiemy, że na wielu z Was od dawna na to czekało, pytało, pisało, a my po raz kolejny udowadniamy, że współtworzycie z nami nie tylko same wyjazdy. Nasza współpraca zaczyna się już wcześniej – na poziomie samej oferty! Odebraliśmy od Was wiele zapytań dot. możliwości opieki nad Waszymi Pociechami, które są jeszcze za malutkie za swoją pierwszą przygodę z nartkami. Nie pozostało nam nic innego, jak stanąć na wysokości zadania!

Alpejski żłobek na wysokości to rozwiązanie, które pozwoli Rodzicom na aktywne skorzystanie z możliwości, jakie oferuje nam LAAX. A jak wiecie – jest tego sporo! Jaki jest plan gry? Już tłumaczymy! Wjeżdżacie ze swoimi Maluchami główną gondolą na Crap Sogn Gion. W miejscu, gdzie odbywają się zbiórki grup szkoleniowych Bombli i Bomb Ridersów stanie również MEETING POINT naszego alpejskiego żłobka. To właśnie tu, na najmłodszych uczestników wyjazdu, czekać będzie Animator – Opiekun Zero Gravity TEAM, który od 10:00 – 13:00 poprowadzi dedykowane zajęcia według naszego autorskiego programu!

Zabawom nie będzie końca! W zależności od warunków pogodowych i chęci małych uczestników – zajęcia będą odbywać się na zewnątrz (oj tak, będzie czas na wspólne lepienie bałwanków), jak i w środku w budynku GALAAXY. Drodzy Rodzice, wiecie co to oznacza? Koniec dzielenia się opieką! Wreszcie czas na chwilę na siebie! To w końcu też Wasze wakacje! A czy jest coś lepszego niż wspólne eksplorowanie szwajcarskich stoków? No właśnie.

ALPEJSKI ŻŁOBEK NA WYSOKOŚCI – PLAN

  • Żłobek czynny w godz. 10.00 – 13.00 (w tym 12.00 – 13.00 lunch) w czasie wyjazdu FAMILY EASTER WEEK
  • Możliwość wykupienia wyżywienia w formie w lunchu (dodatkowo płatne)
  • Koszt 300 PLN/ 6 dni
  • Min. 2 dzieci w grupie*.
  • Zajęcia odbywają się na Crap Sogn Gion – zarówno na zewnątrz, jak i w restauracji GALAAXY. 

*Liczba miejsc w żłobku ograniczona.