UPDATE: Promocja zakończona w dniu 7.09.2021 r. o godzinie 12:30. Ostatnia umowa promocją: nr 8374.

FIRST MINUTE IS OVER! Tymi słowami kończymy największe, sezonowe promo! Co roku, z dniem premiery oferty zimowej, oddajemy w Wasze ręce ogromną pulę miejsc w opcji FIRST MINUTE. Tym razem ponownie przesunęliśmy granice i rozszerzyliśmy zakres promocji, przedstawiając Wam FIRST MINUTE w trzech odsłonach. Każda pula rozeszła się błyskawicznie.

Z uwagi na to, że część z Was, już w tym momencie, planuje dokonać rezerwacji wyjazdu (a wcześniejszy booking w opcji FIRST MINUTE został wstrzymany np. przez brak akceptacji wniosku urlopowego czy decyzji pozostałych uczestników) dodajemy do każdej rezerwacji specjalny pakiet BEZPIECZNY WYJAZD, a w nim doskonałe bonusy: gwarancja zmiany uczestnika oraz gwarancja zmiany terminu. Ilość pakietów limitowana.

PAKIET BEZPIECZNY WYJAZD – szczegóły:

  • GWARANCJA ZMIANY UCZESTNIKA WYJAZDU – w regularnej ofercie usługa ta jest dodatkowo płatna (standardowo = 100 PLN), jednak teraz otrzymujecie ją w pakiecie, bez dodatkowych kosztów. Usługa daje możliwość zmiany uczestnika terminu wyjazdu do 30 dni przed planowaną datą wyjazdu. Nie masz jeszcze pewnego kompana do podróży? Namawiasz ekipę znajomych? Nie ma problemu, aby dokonać teraz rezerwacji w jedynej takiej w roku cenie. Zawsze pozostaje możliwość zmiany uczestnika w Waszej rezerwacji.
  • GWARANCJA ZMIANY TERMINU WYJAZDU –  ta dodatkowa usługa stała się jedną z częściej wybieranych przez Was w ubiegłym sezonie. Co Ci daje?  Możliwość zmiany terminu wyjazdu do 30 dni przed planowaną datą wyjazdu. Jeżeli będziesz chciał zmienić termin wyjazdu na inny – po prostu robisz to! I co najważniejsze – bezproblemowo i bezkosztowo. Elastyczność i komfort decyzji ponad wszystko!Skrócony regulamin promocji  – PAKIET BEZPIECZNY WYJAZD:
    1. Promocja Pakiet bezpieczny wyjazd obowiązuje od 2.08.2021 do wyczerpania puli miejsc. Limit miejsc w promocji określa Organizator.
    2. W ramach promocji, każda osoba otrzyma bezpłatną Gwarancję Zmiany Terminu oraz bezpłatną Gwarancję Zmiany Uczestnika.
    3. Wyjazd w ofercie promocyjnej może być zrealizowany tylko w przypadku terminowego uregulowania płatności. W przypadku nieterminowej płatności Zero Gravity zastrzega sobie prawo do anulowania umowy z winy leżącej po stronie Klienta.Pełen regulamin promocji.