Zazwyczaj wybierasz się w Alpy wiekszą ekipą znajomych? Często to właśnie Ty odpowiadasz za pełną organizację wyjazdu? Przedstawienie propozycji miejscówek, dogadywanie z całą grupą terminu wyjazdu, rozmowy z biurem, wysyłanie danych, przypominanie o płatności – tak, tak, wiemy ile to obowiązków i czasu, aby wszystko spiąć!

A skoro wiemy to chcemy również wynagrodzić Ci Twoje zaangażowanie nadając tytuł LIDERA grupy*. Jednak czym byłby tytuł bez bonusu? Każdy lider otrzymuje od nas 300 PLN OFF! Ale to nie wszystko! Nie zapominamy również o grupie Twoich znajomych! Każdy z Twojej ekipy otrzymuje 150 PLN OFF na wyjazd, więc w tym układzie wszyscy są wygrani!

Bonusy bonusami, ale jeszcze dorzucamy ułatwienia rezerwacyjne, bo każdy LIDER, wie, że organizacja wyjazdu całej paczki wymaga czasu! Wydłużamy zatem czas rezerwacji od dnia otrzymania oferty do 7 dni kalendarzowych, a czas płatności do 5 dni!

A teraz wisienka na torcie! Każdy członek Twojej ekipy otrzymuje od nas opcję BEZKOSZTOWEJ ZMIANY UCZESTNIKA. Życie bywa przewrotne i różne sytuacje mają miejsce, dlatego w przypadku, gdy ktoś z Twojej grupy będzie chciał zrezygnować z wyjazdu, może to zrobić totalnie bezkosztowo! Wystarczy, że znajdzie na swoje miejsce innego uczestnika i wskaże nam jego dane.

W skrócie, w razem nie tylko raźniej, ale i taniej, bo:

  • lider otrzymuje 300 PLN OFF
  • każdy z ekipy znajomych 150 PLN OFF
  • wydłużony czas rezerwacji
  • specjalny termin płatności
  • bezkosztowana zmiana uczestnika

*obejmuje grupy od 18 os. +