UPDATE: promocja zakończona w wyniku wyczerpania limitu miejsc w dniu 22.06.2021, godz. 15:19

____

Jesteście niesamowici. Zaledwie trzy godziny po publikacji oferty osiągnęliśmy limit miejsc. Ponownie chcemy Wam podziękować, przede wszystkim za zaufanie, jakim obdarzacie nas od 16 lat. To nieoceniony zastrzyk motywacji do nieustannej pracy nad jeszcze lepszą jakością wyjazdową. Wciąż utwierdzacie nas w przekonaniu, że obraliśmy właściwy kierunek.

Dotychczasowa pula LAAX FIRST MINUTE  została wyczerpana. W tym momencie nie mówimy jednak ostatniego słowa i rozpoczynamy LAAX FIRST MINUTE vol. II. Przypominamy, że i w tym wypadku liczba miejsc jest mocno ograniczona.

OPCJA I FIRST MINUTE 200 PLN OFF + bonusy = wartość 400 PLN OFF
przy wpłacie kwoty w wysokości 100% ceny całkowitej rezerwacji

 • 200 PLN OFF  – wszystkie osoby zdecydowane na wyjazd do LAAX w sezonie 2021/22 otrzymują 200 PLN OFF od ceny standardowej widniejącej na naszej stronie. Promocja FIRST MINUTE obejmuje WSZYSTKIE wyjazdy do LAAX w całym sezonie zimowym.
 • UBEZPIECZENIE OD KOSZTÓW REZYGNACJI  – możliwość wykupienia tego rodzaju ubezpieczenia proponujemy Wam zawsze, jednak tym razem ten dodatek otrzymujecie od nas w pakiecie (wartość ubezpieczenia KR w standardowej ofercie, poza FIRST MINUTE to dodatkowy koszt 200 PLN od osoby). Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji UNIQA chroni Was przed poniesieniem kosztów związanych z niespodziewaną rezygnacją z wyjazdu. Jeśli z przyczyn losowych nie będziecie mogli wziąć udziału w wyjeździe, ubezpieczyciel zwróci Wam do 100% poniesionych w związku z rezygnacją kosztów. Więcej informacji o ubezpieczeniu od kosztów rezygnacji znajdziecie TUTAJ.
 • GWARANCJA ZMIANY TERMINU WYJAZDU –  ta dodatkowa usługa stała się jedną z częściej wybieranych przez Was w ubiegłym sezonie. Co Wam daję?  Możliwość zmiany terminu wyjazdu do 30 dni przed planowaną datą wyjazdu. Jeżeli będziecie chcieli zmienić termin wyjazdu na inny – po prostu robicie to! I co najważniejsze – bezproblemowo i bezkosztowo. Elastyczność i komfort decyzji ponad wszystko!

Pamiętajcie! Oferta FIRST MINUTE vol. II jest LIMITOWANA. 

___________

OPCJA II FIRST MINUTE 100 PLN OFF + bonusy = wartość 300 PLN OFF
przy wpłacie zaliczki w wysokości 30% ceny całkowitej rezerwacji

 • 100 PLN OFF  – wszystkie osoby zdecydowane na wyjazd do LAAX w sezonie 2021/22 otrzymują 100 PLN OFF od ceny standardowej widniejącej na naszej stronie. Promocja FIRST MINUTE obejmuje WSZYSTKIE wyjazdy do LAAX w całym sezonie zimowym.
 • GWARANCJA ZMIANY TERMINU WYJAZDU – j.w.
 • GWARANCJA ZMIANY UCZESTNIKA WYJAZDU – standardowo to usługa dodatkowo płatna w naszej ofercie (standardowo = 100 PLN), jednak w opcji FIRST MINUTE 100 PLN OFF otrzymujecie ją w pakiecie, bez dodatkowych kosztów. Usługa daje możliwość zmiany uczestnika terminu wyjazdu do 30 dni przed planowaną datą wyjazdu. Nie masz jeszcze pewnego kompana do podróży? Namawiasz ekipę znajomych? Nie ma problemu, aby dokonać teraz rezerwacji w jedynej takiej w roku cenie. Zawsze pozostaje możliwość zmiany uczestnika w Waszej rezerwacji.

Szczegółowy Regulamin promocji. 

Skrócony regulamin promocji – 200 PLN OFF:

 1. Promocja Laax First Minute -200 PLN obowiązuje od 16.06.2021, godz. 16:00 do wyczerpania puli miejsc. Limit miejsc w promocji określa Organizator.
 2. Upoważnia do zniżki 200 PLN/osobę przy wpłacie kwoty wynoszącej 100% ceny całkowitej rezerwacji.
 3. Dzieci do 2. roku życia / wolne łóżka –  nie są objęte Promocją.
 4. Promocja Laax First Minute -200 PLN nie sumuje się ze zniżką grupową, indywidualną, innymi promocjami i kuponami.
 5. Dodatkowo każda osoba otrzyma bezpłatne Ubezpieczenie kosztów rezygnacji TU UNIQA o wartości 200 PLN oraz możliwość bezpłatnej Gwarancji Zmiany Terminu.
 6. Wyjazd w ofercie promocyjnej może być zrealizowany tylko w przypadku terminowego uregulowania płatności. W przypadku nieterminowej płatności Zero Gravity zastrzega sobie prawo do anulowania umowy  z winy leżącej po stronie Klienta.

Skrócony regulamin promocji  – 100 PLN OFF:

 1. Promocja Laax First Minute -100 PLN obowiązuje od 16.06.2021, godz. 12:00 do wyczerpania puli miejsc. Limit miejsc w promocji określa Organizator.
 2. Upoważnia do zniżki w kwocie 100 PLN/osobę przy wpłacie zaliczki w wysokości 30% ceny całkowitej rezerwacji.
 3. Dzieci do 2. roku życia / wolne łóżka – nie są objęte Promocją.
 4. Promocja Laax First Minute -100 PLN nie sumuje się ze zniżką grupową, indywidualną, innymi promocjami i kuponami.
 5. Dodatkowo każda osoba otrzyma bezpłatną Gwarancję Zmiany Terminu oraz bezpłatną Gwarancję Zmiany Uczestnika.
 6. Wyjazd w ofercie promocyjnej może być zrealizowany tylko w przypadku terminowego uregulowania płatności. W przypadku nieterminowej płatności Zero Gravity zastrzega sobie prawo do anulowania umowy  z winy leżącej po stronie Klienta.