O Małym Cichym mówi się, że to idealne miejsce dla każdego, kto szuka kameralnych warunków do spędzenia wakacji w górach. Bliskość Zakopanego, a także nowoczesna infrastruktura (stacja narciarska powstała na przełomie 2004/2005 roku) sprawiają, że wioska ta jest wyjątkowo atrakcyjna dla rodzin z dziećmi. Po prostu nie ma lepszego miejsca dla Bombli!

Małe Ciche to raj dla rodzin z dziećmi i wszystkich, którzy są na początku swojej drogi do prawdziwej przygody z zimowym szaleństwem. Nie ma tutaj długich i trudnych odcinków tras, znajdziemy za to szerokie, idealnie przygotowane stoki najlepsze do stawiania pierwszych kroków na deskach.

Jeśli jesteś nieco bardziej zaawansowanym narciarzem lub snowboardzistą, Małe Ciche będzie idealne na “rozgrzewkę” przed ekstremalną jazdą w pobliskim Zakopanem, Bukowinie czy Białce Tatrzańskiej.

UWAGA! ­Małe Ciche to stacja wolna od kolejek!

Zalety Małego Cichego można wymieniać w nieskończoność. To właśnie tu znajduje się najpiękniejszy punkt widokowy na Tatry Wysokie i Bielskie. Przyjemny klimat (zimy­, choć często srogie, bywają raczej słoneczne), piękne, niepowtarzalne widoki oraz nieprzeciętna, wręcz wyjątkowa serdeczność mieszkańców.

Małe Ciche oferuje spokojną i niezwykle przyjazną atmosferę do nauki sportów zimowych. Jest to miejsce rodzinne, w którym jeszcze wciąż odkrywać możemy naturalny urok i klimat polskich gór.

Dane regionu

Trasy

4 km (niebieskie)

Wyciągi

5
krzesełko: 2
orczyk: 3 ( w tym 2 BABY LIFT)

Snowpark

TAK, przy sprzyjających warunkach pogodowych

Przedszkole narciarskie

TAK

Resort oferuje

rodzin z dziećmi, początkujących i średniozaawansowanych narciarzy

Mapa tras

Zakwaterowanie

Pensjonat "U Jagódki"

Chyba wszyscy wiedzą czym jest góralska gościnność i otwarte serce. Gospodarze pensjonatu "U Jagódki" dokładają wszelkich starań, aby Goście czuli się jak w domu. To wyjątkowe miejsce, w którym nie tylko odpoczniesz w otulinie świerkowych lasów Tatrzańskiego Parku Narodowego, ale też zjesz przepyszne domowe specjały przyrządzone w iście góralskim stylu.
Przeczytaj więcej o tym zakwaterowaniu