Soma Bay to jeden z najlepszych kite spotów na Morzu Czerwonym, oferujący doskonałe warunki dla riderów na każdym poziomie. Na ogromnej lagunie mamy do dyspozycji około 2 km płytkiej wody do kolan, gdzie początkujący będą mogli bez stresu stawiać pierwsze kroki.

Dla bardziej zaawansowanych kitesurferów, chcących wznieść się na wyższy poziom Soma Bay oferuje przede wszystkim stabilne warunki wiatrowe, wysoka temperaturę wody i mnóstwo przestrzeni do testowania nowych tricków.

Zwykle wiatr włącza się rano z północnego zachodu, a następnie zamienia się w sideshore od północy. Popołudniem wiatr jest zwykle stabilny i zależnie od sezonu wieje nawet do zachodu słońca.

STATYSTYKI WIATROWE

Zrzut ekranu 2019-04-09 o 12.31.20

Dane regionu

Położenie

HRG_20171218_105116

Zakwaterowanie

PALM ROYALE SOMA BAY

W tym ekskluzywnym hotelu, zlokalizowanym w pięknym, zielonym ogrodzie, przy długiej, piaszczystej plaży spędzicie wspaniały urlop. Lazurowe morze, odkryte baseny, komfortowe i przestronne pokoje, atrakcyjne centrum SPA, bogate zaplecze sportowe (kitesurfing, windsurfing, nurkowanie i inne), to gwarancja udanego wyjazdu w niepowtarzalnej atmosferze.
Przeczytaj więcej o tym zakwaterowaniu