NOWOŚĆ! Ależ nam tego brakowało, ale wracamy do gry! Bo nie ma chyba osoby, która na swojej bucket list nie ma Sylwestra spędzonego wśród magicznych alpejskich szczytów. A jak wiecie specjalizujemy się w spełnianiu Waszych, dlatego w tym sezonie przywitacie Nowy Rok na stoku! Przed nami tydzień skupiony na absolutnej celebracji aktywności, jak i niesamowitego włoskich smaków oraz stylu! Bo ten wyjazd upłynie Wam pod dachem niesamowitej rezydencji, w której tradycyjna forma miesza się z najwyższej jakości designem.

Proponowany wyjazd z kategorii TRIPS, wyróżnia się tym, iż nie ma możliwości zakupu pojedynczych miejsc w apartamencie, w przypadku mniejszej ilości osób, niż zakładana ilość miejsc w apartamencie, należy wykupić „wolne łóżko”.Wyjazdy z kategorii TRIPS to starannie wyselekcjonowane ośrodki narciarskie, gdzie możecie się wybrać rodziną lub grupą przyjaciół. 

Zakwaterowanie

Rezydencja Wachtler ***

Rezydencja znajduje sie w centrum San Candido, zeledwie 4 kilometry od stoków 3 Zinnen, należących do kompleksu Dolomiti Superski. Wygodne i przestronne apartamenty zostały całkowicie odnowione i urządzone z dbałością o każdy szczegół. Urokliwa lokalizacja łączy się tu z atmosferą relaksu, wygody i dobrego samopoczucia
Przeczytaj więcej o tym zakwaterowaniu

Region

3 Zinnen - Dolomiti Superski

3 Zinnen – ponad 115 kilometrów tras, dwie prowincje i pięć połączonych narciarsko gór. Region wchodzi w skład kompleksu narciarskiego Dolomiti Superski, oferując łącznie 1200 km tras narciarskich.
Przeczytaj więcej o regionie

Transport

Na szczęście minęły już czasy, kiedy dojazd do Austrii czy Włoch zajmował dwa dni. Dzięki dobrze rozwiniętej sieci dróg i autostrad, czas podróży do wszystkich ski-resortów znacznie się skrócił. W podstawowej cenie wyjazdu skalkulowany jest dojazd własny. Poniżej znajdziecie kilka szczegółów, które ułatwią Wam bezproblemowe dotarcie do celu – miejscowości San Candido. A może wybieracie opcję samolotową? Nasi specjaliści pomogą Waszej Rodzinie w wyborze odpowiednich linii lotniczych.
Dojazd własny

Sugerujemy trasę przez Częstochowe, Katowice, Ostrawe, Brno, Wiedeń, Graz, Lienz dalej do Villabassa. Odległość z Warszawy wynosi niecałe 1200 km, a podróż samochodem trwa ok 12-13h.


CHECK IN:
KIEDY? Sobota od godziny 15:00
GDZIE? Recepcja rezydencji Wachtler 

ADRES: Via P.P. Rainer 11,

39038 San Candido, Włochy.

 

CHECK OUT:
KIEDY? Sobota, do godziny 9:30
( w przypadku chęci wyjazdu już w piątek dokładną godzinę wykwaterowania należy ustalić z recepcją ).

Przeczytaj więcej o transporcie

Cena

CENNIK ZAKWATEROWANIA: 

Rezydencja Wachtler  Cena za cały apartament
Apartament 6 – os. (dla 4 os.) 23 384,80 zł
Apartament 6 – os. (dla 5 os.) 25 462,41 zł
Apartament 6 – os. 27 540,02 zł
Studio 4- os. (dla 2 os.) 14 512,23 zł
Studio 4- os. (dla 3os.) 16 636,12 zł
Studio 4- os. 18 760,00 zł
Studio z sauną 4- os. (dla 3os.) 17 001,26 zł
Studio z sauną 4- os. 19 159,98 zł

CENA ZAWIERA:

 • zakwaterowanie w rezydencji Wachtler *** dla jednej osoby lub dla całego apartamentu, zgodnie z wybraną opcją w systemie rezerwacyjnym,
 • 6 dniowy skipass 3 ZINNEN (115 km tras naciarskich),
 • pościel i ręczniki,
 • końcowe sprzątanie (nie dotyczy aneksu kuchennego),
 • obowiązkowe ubezpieczenie turystyczne – KL (15 000 EUR)/NNW (2 000 EUR)/BP (200 EUR) ze zwyżką za amatorskie uprawianie sportów zimowych w okresie obowiązywania skipassu (6 dni).

 

1) Na cenę imprezy wyrażoną w PLN składa się suma kwot w złotówkach oraz w walucie zagranicznej (EUR lub CHF). Część w walucie zagranicznej przeliczana jest raz dziennie na złotówki wg kursu średniego NBP. Pakiet w walucie zagranicznej po przeliczeniu wg aktualnego kursu w zakresie zmian +/– 10 PLN nie generuje zmiany ceny imprezy.

2) Zero Gravity zastrzega sobie możliwość zmiany ceny w opublikowanych ofertach w zależności od dostępności miejsc w danej taryfie.

CENA NIE ZAWIERA: 

 • dojazdów (w tym transferów),
 • wyżywienia,
 • taksy klimatycznej płatnej na miejscu w rezydencji Wachtler w wysokości 3,0 Euro/dzień/ os powyżej 14 roku życia (opłata obligatoryjna, płatna na miejscu, cena może ulec zmianie),
 • składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy – 10 PLN/os (opłata obligatoryjna),
 • końcowego sprzątania aneksu kuchennego (wymagane jest: wyrzucenie śmieci, pozmywanie naczyń, odłożenie zastawy kuchennej do właściwych szafek),
 • parkingu podziemnego (10 Euro/dzień, należy wcześniej zarezerwować) w rezydencji Wachtler
 • opieki rezydenta

CENA OPCJONALNIE:

OPCJE DO ZAKWATEROWANIA:

 • zakwaterowanie dziecka do 2 roku życia- 120 PLN
 • łóżeczko dla dziecka do 2 roku życia – 140 PLN
 • zniżka dla dzieci urodzonych po 01.01.2017 – 1490 PLN
 • zniżka  dla dzieci urodzonych w przedziale 01.01.2009-21.12.2016 – 440 PLN

INNE:

 • opcja bez skipassu dla osoby dorosłej – 1490 PLN/,
 • opcja bez skipassu dla dzieci urodzone w przedziale01.01.2009-21.12.2016- 1040 PLN,

USŁUGI PŁATNE DODATKOWO NA MIEJSCU:

 • wypożyczenie sprzętu sportowego w lokalnej wypożyczalni (wypożyczenie i opłata na miejscu we własnym zakresie),
 • zakwaterowanie psa 40 euro/ noc
 • łóżeczko dla dziecka (na zapytanie) 5 euro/noc
 • dodatkowe sprzątanie w trakcie pobytu 40 euro
 • wymiana pościeli i ręczników 15 euro

 

UBEZPIECZENIE:

Ubezpieczenie SKI/SNB
Warianty Cena
COMFORT 70 PLN
COMFORT SWR 110 PLN
SUPERIOR 110 PLN
SUPERIOR SWR 150 PLN
DELUXE 160 PLN
DELUXE SWR 210 PLN
Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji
Warianty Cena
STANDARD 200 PLN
ROZSZERZONE 300 PLN

 

Ubezpieczenie

Ubezpieczenie wyjazdowe

Każdy uczestnik wyjazdu zagranicznego organizowanego przez Zero Gravity jest ubezpieczany w WIENER TU S.A Vienna Insurance Group.

Ubezpieczenie obowiązuje w czasie pobytu poza granicami RP na wyjeździe i obejmuje:

W trakcie wyjazdów do Włoch:

 • 15 000 EUR KL (koszty leczenia) w tym zachorowanie na covid-19 z assistance
 • 2 000 EUR NNW (następstwa nieszczęśliwych wypadków wraz z tabelą procentową norm uszczerbkowych w tym: skręcenia i zwichnięcia)
 • 200 EUR BAGAŻ PODRÓŻNY (w tym 50 % sprzęt elektroniczny)
 • 10 000 EUR KOSZTY RATOWNICTWA

 

W trakcie wyjazdów zimowych na narty ubezpieczenie obejmuje amatorskie uprawianie sportów na okres ważności skipassu ( 6 dni jazdy na nartach).

Istnieje również możliwość rozszerzenia ubezpieczenia o zwyżkę za choroby przewlekłe i nowotworowe.

W celu zapewnienie najlepszej ochrony podczas Twojego wyjazdu rekomendujemy wykupienie pakietu rozszerzającego ubezpieczenie podstawowe.

Szczegółowe dane odnośnie UBEZPIECZENIA oraz o dodatkowych, rekomendowanych pakietach znajdziesz TUTAJ.

Rozszerzenie obowiązuje w okresie ważności skipassu (6 dni). Poniżej znajdziecie zestawienie możliwości ubezpieczeń oferowanych przez Zero Gravity i WIENER TU S.A. (zakresy obowiązują tylko w przypadku wyjazdów w obszar Europy).

Ogólne Warunki Ubezpieczenia „Ubezpieczeni W Podróży” zatwierdzone uchwałą Zarządu WIENER TU S.A nr 131/21 z dnia 07.10.2021 roku r.


Ubezpieczenie kosztów rezygnacji

UBEZPIECZ SWOJA REZERWACJĘ

Zero Gravity zaleca wykupienie ubezpieczenia kosztów rezygnacji z uczestnictwa w wyjeździe lub kosztów związanych z wcześniejszym powrotem z wyjazdu do Polski. Pozwala ono na zwrot do 100% poniesionych kosztów, w przypadku nagłej, nieprzewidzianej anulacji wyjazdu (losowe zdarzenie lub nagłe zachorowanie, wymagające odpowiedniego potwierdzenia). Koszt ubezpieczenia zależny jest od rodzaju wyjazdu (krajowy bądź zagraniczny) oraz wybranego wariantu, a szczegóły ubezpieczenia wraz z wymienionymi powodami rezygnacji znajdują się w TUTAJ.

Prosimy również pamiętać, że w przypadku zmiany ceny wyjazdu, objętej ubezpieczeniem od kosztów rezygnacji np. w wyniku dokupienia szkoleń lub innych opcji dodatkowych, należy dokonać dopłaty do ubezpieczenia od kosztów rezygnacji. W innym wypadku dokupione świadczenia dodatkowe nie będą objęte ochroną ubezpieczeniową. Koszt dopłaty do składki będzie wyliczany indywidualnie.

Informacja o pakietach znajduje się TUTAJ.

Przeczytaj więcej o ubezpieczeniach
CENA ZA OSOBĘ OD

4590 PLN

 • NOWOŚĆ

ZAREZERWUJ

CENA ZA APARTAMENT OD

 14520 PLN

 • NOWOŚĆ

ZAREZERWUJ